Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyít javítana párkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyít javítana párkeresési lehetőségeimen ha külön költöznék szüleimtől?

Figyelt kérdés

Vagy 2 éve vettek nyugdíjas éveikre egy lakást de nem adják ki és addig még 6 évig lakhatnék ott úgyhogy nem kell lakbért fizetnem.

Ugyanakkor ez munkahelyváltást jelentene meg már nekem kellene bevásárolnom illetve takaritanom mosnom magamra és rezsit is állnom ez pedig kényelmetlenebb lenne mint mostani helyzetem.


És az is zavarna hogy nem az enyém ês hetente megnéznék de még csak 10 milliom van abbol nem tudok venni magamnak.

32/f



2021. márc. 28. 13:59
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Vasárnaponként húslevest szoktam,sült húst,vmilyen körettel és ha liba vagy kacsa akkor párolt lillakáposztával//rántott hús körettel és salátával stb.


Majdnem minden napok csinálok valamit,a lényeg hogy sok hús legyen, anélkül egy napot sem tudok meglenni, és a feldolgozott késztermékeket nem szeretem, és leginkább csak a saját föztömnek vagyok rajongója,magyaros ételek a kedvenceim, abból mindent ismerek és tudok.


El is takarítok magam után.

Ebben jó vagyok, mert élvezem

2021. márc. 28. 16:57
 32/47 anonim ***** válasza:
51%
Van 10 milliód, legtböbbeknek nincs ennyi 32 évesen. Simán vennék 30 milláért hitelre egy lakást, legtöbben így szokták.
2021. márc. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk az gáz, ha nem adsz bele semmibe sem pl 30-40 ezer ft-ot. Volt 2 ex barátnőm, 20 on évesen otthon éltek, kerestek nettó 15 et (ez 4 éve nem volt rossz fizu) és 30 at leadtak a családnak, a rezsibe, felújításokra, kajára. 25 ből éltek. 100 at félretettek.
2021. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
nettó 155 ezret
2021. márc. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
76%

A nőknek baromira nem vonzó dolog az, hogy átvegyék az anyád szerepét. Az, hogy otthon vagy és ennyi idősen igényed sincs az önálló életre, a normális nők jelentős százalékánál egy hatalmas BIZTOS, HOGY NEM.

Akit ennyi idősen is kiszolgálnak, az el fogja ezt várni a kapcsolatában is. Másrészt - mivel még nem váltál le anyádról - a nőnek nagy valószínűséggel meg kéne küzdenie a kedves mamával is, aki épp most veszíti el az ő kicsi szeme fényét. Egy bizonyos életkor felett kösz, de nem.

2021. márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Nem beszélek sokat anyámmal.

Egyáltalán nem állok irányítása alatt.

Nem is várom hogy átvegyék a szerepét.

2021. márc. 28. 18:24
 37/47 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező: " legalább ennyibe segítsenek be hogy nem veszik el a pénzem" Nem eleget segítettek azzal, hogy felneveltek és taníttattak? Most már rajtad a sor, hogy visszaadd nekik!
2021. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem menj. Mindenképpen javitana az esélyeiden és az a 6 év alatt még össze is jöhetne a sajátra való.
2021. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem miért kellene a rezsibe fizetni, ha nem várják el és nincsenek rászorulva a szülők.

Én sem adok bele, mert fölösleges, el sem fogadnák, nincs rá szükség. A fűtés akkor is ugyanannyi lenne ha nem élnék otthon ahogy a villany és a gáz is. A víz lenne kevesebb kb. 1000Ft-al, meg a szemétdíj. Ezeket nézik /fő-re.

Amit beleadnék úgyis félretennék ők és azt 99% eséllyel visszaadnák pár év múlva egyben.

Szóval ez egy baromság. Persze, ha valakik olyan helyzetben vannak, hogy minden fillér számít akkor oké...


A kérdésre válaszolva: semmit sem javítana.

2021. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
54%

39, Első mondatoddal egyetértek.


De az utána lévő rész...ha egyedül élnél tisztában lennél a rezsivel, de így csak azt bizonyítottad be h lövésed sincs egy háztartás fenntartási költségeiről.

2021. márc. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!