Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi történt a társkeresőkkel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt a társkeresőkkel? Tinder,Badoo.

Figyelt kérdés

Kb 3-4 évvel ezelőtt, nagyon nagy sikereim voltak a Tinder,Badoo, bármilyen társkeresőn. Volt belőle kapcsolatom is, lazább dolgok, jó randik.

Ennek ellenére az utóbbi 1 évben valami hatalmas csalódás és önbizalom romboló amit tapasztalatok rajta. Az emberek nagy része nem válaszol, ha igen nagyon bunkó módon, arra hogy valakit találkozóra el lehessen hívni egy csoda , és egyszerűen nem értem mi történt. Állítólag jól nézek ki, ezért se volt gondom soha az ismerkedésbe, de mintha a világ megváltozott volna.


Nektek mi a tapasztalatok?


23/F



2021. márc. 28. 17:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%
3 hónap tinderezés után is tartom a heti 2 randit, amiből nagy eséllyel szex is lesz. 33F
2021. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanezt gondolom. 4-5 eve voltak randik, normalisabb emberek is hasznaltak, talan azert, mert uj volt. Ma, mintha kicsit negativ jelentese lenne. Vagy most korona miatt nagyon sokan unatkoznak es max dumalni akarnak. Vagy egot novelni.


Sokat valtoztam jo iranyba. Normalisabb vagyok, jobban nezek ki stb, de egyre gyatrabb az egesz es alig van randim. Szimplan tul sok a valasztasi lehetoseg vagy elunja a dolgot, vagy torli magat szo nelkul.


A tinder es badoo nalam kb napisz@r szinvonal. Az utobbinal meg kb. Itt rengeteg olyan not latok, akik mar evek ota ott vannak.


En erosen gondolkodom, hogy total abbahagyom, megprobalok a "valosagban" ismerkedni, mert ez idopazarlas.

2021. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyre többen használják, több a választék és mivel mindenki az optikai minőségre megy, ezért nehezebb az ismerkedés.
2021. márc. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Csak badoot használtam de nem ajánlom. Dagadt cigo csajok, alt teljesen igénytelen profillal: még csak nem is vonzó képek kirakva, bio max a követő-vadász insta névre terjed ki, és pár szónál többet nehéz kihozni a dologból.

Öt napos kaland volt részemről.

2021. ápr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!