Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a legnagyobb rib🙊nc nő is csak érzelmet akar tőlem?

Figyelt kérdés
Minden f🙊sszal orrba szájba dugnak, 20-30-50 parner, azonnali szex, de amint rám kerül a sor, azonnal szerelem érzelem lélek ápolgatás kell? Én miért nem b🙊szhatok csak úgy érzelem mentesen mint minden más pasi?

2021. márc. 28. 20:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#12 csak hogy teljes legyen a kép 4 napról van szó.

Hétfőn nem megy mert nem tud a nő meg pénteken már más f🙊szát szopkodja...

és mindezt úgy hogy hétfőn letilt, majd miutàn megb🙊sszata magàt màssal feloldja a tiltàst és elkezd érzelmekről beszélni...

Erről ennyit, ez egy anonim oldal azaz senki nem tudja ki kicsoda, és a kérdéseket se kötelező olvasni,

Lehet tiltani mint a facebookon....

2021. márc. 28. 22:05
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az olyan pasikkal csináltam ezt akik szexre nem igazán voltak jók de a lelkemet ápolni igen mert olyan kis cukik voltam 😊😁

Rólad is az írásod alapján is ezt tudom elképzelni hogy szexre nem vagy a legjobb de érzelmi szemetesnek vagy valakinek aki a lelkemet ápolja annak igen.

2021. márc. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#14 valóban nem vagyok egy nagy szám az ágyban, kicsi a farkam ezért tapasztalatlan vagyok. Nincs baj a lélek ápolgatással ha azt az elején megbeszéljük...
2021. márc. 28. 22:43
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Most már minden érthető 😂
2021. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
#16 köszi . örülök hogy tiszta a kêp, és a válaszod és a reakciód is elég beszédes. Ez van ha az ember nem egy nagyf🙊szú kan.
2021. márc. 28. 22:55
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert szarul nézel ki.
2021. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16 kössz ez igaz, de akkor miért kezdenek egyáltalán velem és miért akarnak érzelmeket utánna
2021. márc. 29. 16:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Friend-Zone
2021. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17.


Sex egyikkel se volt?

2021. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!