Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szerelemben sokat csalódotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemben sokat csalódottak, ti belemennétek érdekkapcsolatba egy rendes emberrel, akinek sok jó tulajdonsága van, de nem szeretitek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 29. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Miért tennék ilyet? Ehhez túl jó egyedül.
2021. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, ha szexkapcsolat társul mellé, akkor igen. De kezdjen el érzéseket táplálni irántam. Mondjuk ezt tisztáznám vele.
2021. márc. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Persze, ha gazdag és lehet saját lakrészem a hatalmas házon belül ahová ő nem jöhet be, és vannak szolgáink akik mindent megtesznek amihez én lusta vagyok.


De neki ebben mi lenne a jó? Ha már trófeakapcsolatot keres akkor találna nálam szebbet, jó sokat.

2021. márc. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

Belementem. Elsődleges érdekem az volt, hogy legyen végre szexpartnerem. Az csak menet közben derült ki, hogy kb. soha többé semmilyen anyagi gondom nem lett volna mellette. Emberileg rendben volt, nagyon is, ráadásul anyagi gondmentes jövő...Mindig arról álmodoztam, hogy körömlakkozgatáson kívül ne legyen más gondom, csak ez soha nem jött össze. Étteremről étteremre vitt, soha nem engedett fizetni semmiért, jelezte is, hogy ezt mostantól meg kell szoknom.

De nem tudtam úgy szeretni, ahogy ő azt szerette volna és ettől egyre jobban szenvedett. Nem bírtam mellette sokáig.

2021. márc. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
"érdekkapcsolat": a mai "tartós kapcsolatok" csak erről szólnak.
2021. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkàbb, mint olyan szexkapcsolatba, ahol semmit nem kapok a szexen kivul, mert nem tud a sràc szerelmes lenni. Ha már érzelemmentesen kell élni, akkor legalàbb legyen már "jutalomfalat" is benne.
2021. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%
Melyik kapcsolat nem érdekkapcsolat amúgy? Senki nem emberbaráti szeretetből van a másikkal.
2021. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%
A "rendes ember" az pont nem fog "nem rendes" kapcsolatba belemenni
2021. márc. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!