Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Főleg nők válaszára lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg nők válaszára lennék kíváncsi, nektek mennyire válik be a Tinder?

Figyelt kérdés

Akár komoly, akár alkalmi kapcsolat szempontjából.

Férfiak válaszát is szívesen olvasom!


23/n


2021. márc. 30. 15:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

"ugyanannyi pasi is talált partnert."


Ez szep is lenne ha ilyen egyenlően mukodne de nem igy van. Meg az ismeroseim kozott megfigyeltem hogy volt aki egyszerre 4-5 lannyal szexelt, mas meg 0-val honapokig szoval kicsit egyenlotlenebb az elosztas.

2021. márc. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
#11 és a többi: elkerüli a figyelmeteket valami. Az illető hozzászóló nem azt írta hogy a nőismerősei heteken belül találtak dugópajtit, hanem partnert. Tudjátok, mit jelent az a szó, hogy partner? Valószínűleg észrevenném, ha négy-öt nőt dugna, mert munka után nem hozzám jönne haza. Például. Meg eleve nem egy alfa görény, hanem PARTNER.
2021. márc. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
17%

#12: Oké, ennek az önfényezésnek volt most értelme? Volt már olyan, hogy kétszer randiztam egy csajjal és ő előadta az ismerőseinek, hogy kapcsolatban vagyunk, pedig még sehol sem tartottunk. (És végül nem is jöttünk ténylegesen össze.)

Tök király, hogy te vagy a mai 1202020. női hozzászóló, aki magát érzi a spanyol viasznak, de ha még a környezetetekben sem vagytok képtelenek körbenézni, akkor elárulok valamit: Titeket úgy húz át bárki, ahogy akar.

2021. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
59%

Ja értem, tehát annyira beleéltétek magatokat abba, hogy a férfiak 10%-a dugja a nők 90%át, hogy ezt már ilyen kész alapténynek veszitek.

Önfényezésnek tartod, hogy vagyok olyan jóban egy férfivel, aki a partnerem, hogy észrevenném, hogy nem a negyedik ötödik nő vagyok mellette?

Tehát akkor minden férfi aki párt talál magának az lapátállú alfa görény? De mi van az átlagos párokkal? Akik normálisan élnek, párkapcsolatban vannak,elköteleződnek, nem dugnak össze vissza?

Ennyire szánalmas nem lehetsz, hogy inkább a valóságot torzítod,hogy beleférjen a világképedbe és okolhasd az összes nőt és a szép férfiakat, mert te nem vagy kelendő.

Igen, körbe nézek, és elkötelezett párkapcsolatokat látok, többnyire még az egyetemen ismerkedett meg mindenki a párjával. Persze, már akadt válás is, lesz is még biztosan, mert az emberek kapcsolata bizony gyakran gallyra megy. De azt feltételezni, hogy minden nő csak az alfákon lóg, és senki nem veszi észre hogy a pasi rajta kívül még 4-5 nőt dug....de komolyan, ezt párkapcsolatban hogyan?

2021. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
9%

12 - a "partner" nagyon sok mindent jelenthet a komoly kapcsolattól a hosszútávú összejárásig. Főleg, hogy sok lány be se vallja, hogy csak szexelgetnek valakivel inkább mást mondanak. A hozzászóló nem mondta el mire gondolt így ne helyettesítsd be hogy szerinted mit jelent ez. Illetve azt sem fejtette ki mennyire hosszútávúak ezek a partnerségek, hiszen tarthatnak egy hónapig is, utána pedig tovább is megy ffi a következő csajra. Konkrétan tanulmány bizonyította, hogy ezeken az appokon a nők a férfiak 80%-át átlag alattinak értékelik, tehát nyilván nem ők lesznek siekresek.

[link]

2021. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
78%

"Ja értem, tehát annyira beleéltétek magatokat abba, hogy a férfiak 10%-a dugja a nők 90%át, hogy ezt már ilyen kész alapténynek veszitek."

Te meg annyira beleélted magad, hogy minden válaszoló, aki nem ért veled egyet és esik tőled hasra, az pont ugyanolyan.

Az a helyzet, hogy nem. Nem éltem bele magam és butaságnak tartom ezt a feltevést. Ettől függetlenül, a vak is látja, hogy elég sok férfi simán felhúz akár több kapcsolatot is a szexre. Nekem is lett volna rá lehetőségem, csak én nem akartam a nyakamba venni az utána következő hisztit.


"Önfényezésnek tartod, hogy vagyok olyan jóban egy férfivel, aki a partnerem, hogy észrevenném, hogy nem a negyedik ötödik nő vagyok mellette?"

Önfényezésnek tartom, hogy egy általános jelenségről úgy írtál, hogy a TE kapcsolatod milyen. Mintha én leírnám, hogy az emberek többsége király matekból, mert én voltam matekversenyen. Nem éreznéd nevetségesnek? De.


"Tehát akkor minden férfi aki párt talál magának az lapátállú alfa görény? De mi van az átlagos párokkal? Akik normálisan élnek, párkapcsolatban vannak,elköteleződnek, nem dugnak össze vissza?"

Nem. Vannak. Jól vannak.

(Ez mégis hogy jött ide már megint? Komolyan... Ez ma már a sokadik hozzászólás, ahol az illető elszidná az inceleket, de az incelekkel megegyező szintű tévképzeteket szór egy nő. Ki és hol írta, hogy nincsenek normális párkapcsolatok? SENKI ÉS SEHOL. Akkor meg minek kérdezel olyat, amiről szó sem volt és még nem is érvel a te igazad mellett? Attól, hogy vannak normális párkapcsolatok, még lesznek kevésbé normálisak is. Attól, hogy vannak szőke emberek, még vannak barnák is.)


"Ennyire szánalmas nem lehetsz, hogy inkább a valóságot torzítod,hogy beleférjen a világképedbe és okolhasd az összes nőt és a szép férfiakat, mert te nem vagy kelendő."

Ez már megint mi? Mit torzítottam? Te vágnál ki az ablakon és ignorálnál egy létező jelenséget. Akkor ki torzít?

Az összes nőt meg hol okoltam? Tényleg... Naponta páran ezt betoljátok minden válaszom alá, aztán kussoltok, amikor ugyanilyen szinten írok az inceleknek. Akkor hol vagytok? Olyankor miért nem jöttök ezekkel a betegesen kattant szövegekkel? SEHOL nem írtam olyat, hogy bármiért is okolnám az összes nőt és SEHOL nem írtam olyat, hogy a férfiak milyen szépek.

2021. márc. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
26%

Nem vágtam ki semmit az ablakon, ti vagytok betegek. Valaki leír egy ilyen mondatot hogy több nőismerőse ott talált partnert, a másik írta, hogy akkor ugyanannyi férfi is partnert talált, ahány nő. Mert ez a logikus alapállás.

Erre jöttök itt a hülye dumátokkal, hogy EZ NEM ÍGY VAN mert a lapátállú alfa görények egyszerre 4-5 nőt dugnak, és amikor valaki leírja hogy egy kapcsolat azért nem így működik, lehurrogjátok, hogy a saját életét veszi alapul. Leírom, hogy vannak normális párok ahol ez nem így működik, erre ti azon tobzódtok, hogy nem mondtátok, hogy nincsenek. De ti voltatok azok, akik arra, hogy több nő is párt talált, cinikusan csak azt mondtátok, hogy biztos ugyanaz a pár alfa dugja mindet. Torzítjátok a valóságot és csak azt látjátok meg, amit szeretnétek, valójában amiről ti beszéltek, az egy nagyon-nagyon kicsi szelete a valóságnak. A párkapcsolatban lévő emberek túlnyomó többsége normális párkapcsolatban van. Lehet, hgy majd belszeret másba és csalni fog, de ez a jelenség, hogy egy-gy helyes pasi 4-5 nőt dug egyszerre, ez egyáltalán nem átlag jelneség.

2021. márc. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
9%

"A párkapcsolatban lévő emberek túlnyomó többsége normális párkapcsolatban van."


Olyanokra gondolsz, ahol hónapok óta!!! nem volt nemi élet? Vagy ahol mindkét fél fent van társkeresőn, csak a nőnek közben szeretője is van és válogat, hátha talál a jelenlegi fix párjától jobbat, a férfi meg csak bosszúból van fent, de bármennyire erőlködik, nem talál, mert szingli férfiaknak sem egyszerű, nem még házasnak. Lehetsz naiv és élhetsz cukormázas álomvilágban, de attól még az emberek nem fogják még a közeli szomszéddal sem megosztani a dolgokat. Főleg vele nem. Kifelé azt mutatják, hogy minden szép és jó.


"Lehet, hgy majd belszeret másba és csalni fog, de ez a jelenség, hogy egy-gy helyes pasi 4-5 nőt dug egyszerre, ez egyáltalán nem átlag jelneség."


10-20% mióta számít ÁTLAGNAK szemben a többi 80%-kal?


Ugyanakkor nem fekete-fehér a dolog. Az a nő sem nyertes, aki párkapcsolatból kavargat félre. Nem is vesztes, de nem is nyertes, hogy ilyen megalázó szituációban kell lennie.


És akárcsak egy drogos, függő, ő sem látja azt, hogy olyan mértékben eltorzította az alfa pasi az értékítéletét, mint másnál a drogok.


És ahogy a drogos is egyre mélyebbre kerül és egyre kevésbé tud lejönni a cuccról és motivációja sincs, hiszen nélküle üres a világ, az ilyen nőknek is az alfa görények nélkül üres lesz a világ.


A nő, ahogy megismer egy a jelenleginél jobb pasit, elkezdi hirtelen a meglévő hibáit felnagyítani. Ugyanaz a folyamat zajlik le nála, mint a férfiaknál, amikor kijön egy új műszaki cikk és a régit már lassúnak, nehézkesnek, butának, karcosnak, stb. érzi.


Aztán rájön, hogy az újból kivettek egy csomó funkciót meg tele van hibákkal és a kettőt össze szeretné kombinálni, így izgalommal várja, hogy jöjjön ki az új termék, ami majd orvosolja az eggyel előző hibáit.


Férfiak is nagyon rá tudnak függeni ilyesmire, de a nőknél ez ösztönszinten zajlik.

2021. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Semennyire. 300ból egy normális van, és az se jó egy kapcsolatra, csak éppen nem agynosott.
2021. márc. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!