Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a jó ebben, hogy 20-25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó ebben, hogy 20-25 közötti csinos nők ilyeneket osztanak meg, holott több tucat férfi udvarol nekik egyszerre (és nem rondák)? Van még hová válogatniuk az égen túl is? Mert senki sem jó a mai lányoknak, ez világos.

Figyelt kérdés
[link]
2021. márc. 30. 16:28
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem mondta, hogy nincsenek normális férfiak egyébként, de attól, mert valaki szép, és jól néz ki, az nem jelenti azt automatikusan, hogy csak és kizárólag normális férfiakkal sodorja össze az élet.
2021. márc. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

#29: akkor megforditom - tobbeves kapcsolatban miert is lennek sikertelen, 0 onkritikaval rendelkezo, irrealisan magas igenyu no?


mert aki nincs hasraesve ezektol a noket b aszogato, mindenert hibaztato frusztralt kerdesekrol, az tuti egy sikertelen macskas szingi, ugye?

egyebkent pedig tenyleg vicces, ahogy a lepontozason rugozol, ha teged ez nyugtat meg, senki nem tiltja, hogy te is lepontozz masokat. ez az oldal errol (is) szol.

2021. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
4%

Van egy felpontozott válasz, hogy kevés a normális pasi. Felpontozva az, hogy a férfiaknak a szerelem=dugás.

Lepontozva az, hogy pont ugyanannyi normális pasi van, mint nő és a férfiak szerelem=dugása pont ugyanolyan általánosítás, mint az, hogy a nők csak a pénzre mennek.


Sorolhatnám még, mennyi ilyen helyzet van ezen az oldalon... Ti amúgy látjátok, hogy mire reagáltok? Vagy csak az szúrja ki a szemetek, ha valaki nem írja azt, hogy minden nő tökéletes?


"mert aki nincs hasraesve ezektol a noket b aszogato, mindenert hibaztato frusztralt kerdesekrol, az tuti egy sikertelen macskas szingi, ugye?"

Na, férfiként szerinted nem ugyanezt kapja meg az ember? Akármit is ír?


"egyebkent pedig tenyleg vicces, ahogy a lepontozason rugozol, ha teged ez nyugtat meg, senki nem tiltja, hogy te is lepontozz masokat. ez az oldal errol (is) szol."

A válasz hasznosságától függően pontozok. NEM az alapján, hogy mi sérti az egóm. Neked ez nehezen megy, ugye?

2021. márc. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
86%

Hát, azért nem mindegy, ki udvarol. Hadd ne essek hasra, ha rám ír facebookon a 60 éves Pista bácsi meg ilyenek. :d (Nem, nem ez a szintem, de van, hogy néha vállalhatatlan karakterek is betalálnak.)

Mondjuk ki: nehéz normális párt találni. Nőknek és férfiaknak is, ezért sok ember elkeseredett.

2021. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
91%

Ma culpa, én épp tegnap osztottam meg egy hasonlót.

65f.

Arra nem gondoltál hogy egyszerűen jópofa, nem pedig hirdetés?

2021. márc. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
18%
Csak csúnyák írnak rájuk vagy jó pasik, de csak szexért, ami önmagában meg nem kell nekik. De 23 éves korukra simán megdugta már őket 8, 15, 20 pasi 20 évestől az 50-es kirosztályig. Most akkor mikor hazudnak? Ezek szerint vagy dugnak a csúnyákkal és a csak szexet akarókkak is vagy egyszerűen nem igaz, hogy nem találnak megfelelőt.
2021. márc. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
82%
36-os, attól mert te nem szexelsz senkivel, más még nem szexel mindenkivel. 50-es korosztállyal?????????? Ember, 31 éves volt a legidősebb, akivel lefeküdtem.
2021. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%
mert csak a szex letezik a ti fejetekben, egyeb komponensek nem. nyilvan faj, hogy ‘mindenki’ megdugta a csajt, akire recskazol, csak te nem, egyszerubb szidni, hogy mekkora k rva, de ket kezed osszetnned, ha egyszer veled is lefekudne.
2021. márc. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
22%
36-os vagyok. Nincs különösebb problémám akkor, ha éppen dugni akarok. Fel szoktam szedni csajokat, igaz nem mind sikerül amelyiket szeretném, de így is elég. Sőt van, hogy ők kezdeményeznek. Lehet, hogy nehéz ezt itt elhinni, de nem lenne értelme hazudnom. Amit leírtam fentebb az ettől függetlenül még áll. Miért ne párosulhatna ez a meglátásom azzal, hogy szoktam is dugni? Nem értem. Élem az életem, jönnek-mennek csajok. Közben meg látom, hogy kikkel dugnak össze-vissza 20-tól 50-ig. Én is onnan tudom ezeket, hogy én is benne szoktam lenni abban a tucatnyi, két tucatnyi pasiban, aki megdugta huszonx éves korára.
2021. márc. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
63%
Szoktad látni? Ja hogy együtt térdeltek az 50-es emberke előtt? Elnézésedet kérem.
2021. márc. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!