Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as férfiak (mert azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as férfiak (mert azért ebben a korban már érezhető a nyomás, hogy ha nincs párod, akkor...), ti hogy fogadjátok, ha látjátok pl facebookon, hogy lassan már minden ismerősötök képeinél ott a gyerek, vagy a jeggyűrű, az IGEN, hozzád megyek, stb?

Figyelt kérdés
Bár lehet nőktől kellene kérdeznem, ők talán érzékenyebbek erre, ha az összes barátnőjük lassan már elkelt. De 30-as férfi vagyok, ezért a férfiakat kérdeztem. Engem picit zavar, hogy 5/4 férfi vagy női ismerős már ilyen 32-35 fele szinte elkelt, vagy sok éve kapcsolatban van. Nehéz egyedül boldognak lenni (pedig azt mondják úgy a legjobb), ha még az igaz barátaid száma is csak 1-2.
2021. márc. 31. 18:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
nem érdekel. Ha érdekelne akkor össze kapnék valami csúnya nőt akinek csinálhatok gyereket.
2021. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, mert tudom, ha akarnék párt akkor lehetne. De nem akarok.
2021. márc. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nő ként írok.

Nem érdekel. Nem mással foglalkozok. Az én életem így jó ahogy van. Ha úgy érzem változtatok rajta.

Nézd fordítva a dolgot. Hányan mentek szét és maradtak ott egyedül 1-2gyerekkel ennyi idősen. Na nekem ez nem kell.

2021. márc. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok nyerő a nőknél, nem is fogok erőlködni. Megalkuszni sem akarok, olyannal nem állnék össze aki szellemieg nincs hasonló nézeteken mint én. Nekem még 1 évem van a harminchoz, de ez 20 év múlva se fog változni szerintem. Attól még zavar, jó lenne egy társ. Közösségi médián nem vagyok fent, pont az nem hiányzik ami írtál. És a többi lökött, fú. Fájdalmas.
2021. márc. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
30 körül nagyon kevés ismerősömnek van (vagy volt egyáltalán) barátnője. Persze akad aki 28 évesen megnősült, de 10/3 a barátnősök aránya, többiek egyedülállóak. 25 évesen még jobban foglalkoztatott, ma 30 felett már nem érdekel hogy kinek mi mikor jön össze vagy nem jön.
2021. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

30 körül nagyon kevés ismerősömnek van (vagy volt egyáltalán) barátnője.

??

Pont h szinte mindegyiknek az van. Nőknek biztosan. Sőt, sokan váláson is túl vannak már 30-35 között. ÉS nem a 8 osztályt végzettekre gondolok.

2021. márc. 31. 20:09
 7/13 anonim ***** válasza:
36%
Én nagyon szégyellem magam emiatt. Ezért akarom törölni magam a facebookról, mert nem tudok semmit sem felmutatni. Már bármilyen nővel összejönnék.
2021. márc. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Alapvetően örülök, ha látom az ismerőseim boldogságát. Viszont vannak párok is, akiknél látom, hogy milyen lenne az életem és például a házasságom is nagy valószínűséggel, ha X-el vagy Y-al maradok. Úgyhogy abból a szempontból örülök annak is, hogy a nem megfelelő emberrel nem kezdtem bele ebbe a dologba.


De természetesen társra vágyom és szeretném valakivel megélni ezeket a pillanatok, eseményeket és együtt, közösen elkezdeni az élet ezen szakaszát.


Néha elszomorít, hogy még nem ismertem meg azt a nőt, akivel együtt társak tudnánk lenni. Erőltetni nem lehet... ahogyan látom, annak mindig rossz vége lesz. Majd jön :/ :)


29f

2021. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

6: Az ember persze magához hasonló emberekkel barátkozik, nálam pl 2 szomszédom, 10-ből 7 barátom, munkatársaim fele egyedülálló (és kevés tapasztalattal bíró ember párkapcsolatok terén)

Nőknél biztos másképp van, férfiaknál több az egyedülálló, mint a nem egyedülálló szerintem.

2021. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mindenki gyorsan házasodik, gyereket vállal meggondolatlanul, aztán 40 éves korára meg válnak..

Ebben semmi nem jó, sőt... A legjobb 30 felett addigra már van kiforrott személyiséged, tudod mit akarsz és nem kalandozol jobbra meg balra már. Aki 24 meg 25 évesen házasodik még gyerek szinte. A másik, hogy sokan azért vannak ebben a korban kapcsolatban mert félnek, hogy egyedül maradnak ezért inkább tűrnek, hát ez sem jobb.

2021. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!