Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ehhez a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a társkereső statisztikához?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm egy társkereső adminja, elég szép számmal regisztráltak már. Minden profil ellenőrzött és a kamu profilok is rendszeresen szűrve vannak. Egy gond van csak. Az arányok. Nem untatnálak titeket a hosszú statisztikával, de akkora aránytalanság van, hogy az elképesztő, és a férfiak arányára. Sajnos ez egyik nemnek se jó, mert a férfiaknak nem jön üzenet a nők pedig válogatósak lesznek.


De itt vannak a számok.


Nők férfiak aránya 20-30 éves kor között :

88% férfi

12% nő


Egy nőre jutó férfiak száma 20-30 éves kor között: 8,4

Egy nőre jutó férfiak száma 30-40 éves kor között: 5,4

Egy nőre jutó férfiak száma 40-50 éves kor között: 2,3


Tehát magyarul egy huszonéves férfi 8x rosszabb esélyekkel indul a társkeresőn. Vagy csúnyán fogalmazva 8x értéktelenebb mint egy nő.


A számok az életkor előrehaladásával javulnak, körülbelül 50 éves kornál egyenlítődik ki a görbe, ott egy férfi jut egy nőre.


Tehát ezen adatok szerint akkor éri meg erre a társkeresőre férfiként regisztrálnod ha 50 múltál.


Ez nyilván csak egy társkereső statisztikája, de ebből is le lehet vonni következtetéseket. Az lenne a kérdésem, hogy a többi nő az hol van???? Ahogy olvastam itt a fórumon, azért nem regisztrálnak a nők, mert túl sok üzenetet kapnak. De ha több nő regisztrálna, pont hogy akkor kapnának kevesebb üzenetet, mert több nő jutna a férfiaknak. Szóval ez egy paradoxon.


A másik, meg hogy pont ez miatt sem éri meg a férfiaknak regisztrálni semelyik társkeresőre. Túl nagy aránytalanság van és csak a frusztráció éri őket.



2021. ápr. 1. 00:05
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
32%

Oké, de ez kit lep meg? Mármint, bárki, akinek van 2 agysejtje, az felfogja, hogy a legtöbb nő a való életben akkor talál párt, amikor csak akar. Az más kérdés, hogy erre meddig vár. Egyszerűen a nők többsége nincs rászorulva a társkeresőre. (Ezért is igen alaptan az itt jelenlévő sok nő megkeseredettsége, akik nap, mint nap szajkózzák, hogy alig van normális férfi. De, rengeteg van.)


Az meg külön nevetséges, hogy az egyik (természetesen) női válaszoló felháborodott, hogy egyes nők válogatósak, majd szépen elszidta a társkeresőn lévő férfiak nagy részét.

(Gondolom, az illető az a bizonyos személy, aki tegnap az én kérdésemnél is lenyomott egy hasonló hisztit. Legalábbis az alapján, hogy megint simán olyan dolgokat rángatott elő a frusztrációiból, amiket itt sem hozott szóba senki.)

2021. ápr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%
"Ez nyilván csak egy társkereső statisztikája, de ebből is le lehet vonni következtetéseket." >> az egyáltalán nem biztos, hogy ebből általános következtetéseket lehet levonni. Már miért lehetne?
2021. ápr. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%

Nekem pár lehetőség jutott eszembe, ugyanis ekkora eltérést még a férfitöbblet sem indokol, ráadásul gyakrabban vannak női kamuprofilok, mint férfi kamuprofilok, így ez is a nők felé tolná a mércét. Próbálok tárgyilagos maradni.


1. A nők kevésbé igénylik a szexet házasságban, párkapcsolatban, így rengeteg házas vagy párkapcsolatban lévő férfi ott vadászik.


2. A szingli nők inkább maradnak egyedül, mert nem igénylik annyira a szexet, a többit meg betölti életükben a család, kutya, cica, barátok.


3. A szingli nők alkalomszerűen regisztrálnak fel diszkréten szexpartnert keresni, de nincsenek fenn sokáig pont azért, mert felesleges. Szexpartnert azonnal találnak, így tartósan maximum az aranyásók, gyereknek pótapát keresők és súlyosan elhízottak vannak fenn, nekik azért tényleg nehéz megfelelőt találni, főleg 30, 40 fölött meg pláne, az meg a legcikibb egy nőnek, mikor még egy általa béta szerepre predesztinált lúzer is csak megdugja őt, aztán otthagyja, vagy kiderül, hogy csak kamuzta az egzisztenciát.


4. A házasságban, kapcsolatban élők közül a nőnek mindig fix szeretője van és ezért keresgél több ilyen férfi társkeresőn. Illetve a nők letagadják ezen státuszukat jobban.


5. A nők tényleg szeretnének normális társat találni, nincsenek elszállva az igényeik és a szexet is szeretik, de állandóan csak a bunkó ajánlatokat kapják az írástudatlan segédmunkásoktól és törlik magukat.


Szeretném hinni, hogy az utolsó, de sajnos ebben az esetben nem értem, hogy például itt miért nem ismerkednek.

2021. ápr. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Én azért nem regisztráltam soha társkeresőre, mert figyeltem az ismerőseim tapasztalatát (akkor jött be az online társkeresés mint opció). És hát elég elkeserítő a tapasztalat. (ez a női oldal)

Sok barátnőm, anyám, nagynéném regisztrált de nem lettek happy endes történetek.


Nagynéném összejött egy nős férfival (csak később derült ki).

Anyám kifogott egy francia polgármestert (magyar származású), aki folyton felvágot a vagyonával. Kb mindig az volt a téma ő milyen gazdag és a randipartnere milyen szerencsés, hogy őt kifogta.

Anyámnál és barátnőimnél sok volt az egyéjszakás kalandor 1 randi=szex a valuta. Aztán volt ahol visszaolvasták, hogy randipartner úgy írt róluk mint a rosszlányok.hu-n az értékeléseket szokás "ne próbáljátok ki, még a csókig sem lehet vele eljutni, de szép feszes segge van amit biztos élvezet lehet meg...ni" :D

Akkor levelekből is a sok szextörténet, azzal indítja az első emailt, hogy részletesen leírja, ő hogy vetkőztetne le, te hogy izgulnál rá, és a végén hogy dugna meg, amitől te elalélsz.

Ott vannak a fake képesek. A pasi normális a levelek alapján csak nem az nem jön el randira.

Nem jön el randira.

Kiszáll egy kétajtós szekrény a kocsiból (képek alapján nem az volt) és közli, hogy szállj be elvisz randizni (nem ebben állapodtatok meg).

De hogy legyen egy pozitív példa is: az egyik barátnőmnek 1x összejött egy normális sráccal. Ennyi minden sikertörténet amiről tudok.


Én ezekre azt mondtam köszönöm nem. Az ismerősi körömből szoktam válogatni (legtöbbször, mert volt olyan is, hogy utcán ismertem meg) és rendszerint előbb megismerem, hogy emberileg milyen (nem szoktam jelezni, hogy bejön, hogy önmagát adja, ne próbáljon meg lenyűgözni) és ha tetszik emberileg is, akkor kezdek közelebb kerülni hozzá. Nekem ez bevállt, és az a hülyeség ami az online társkereséssel jár, azt meghagyom az időmilliomosnak.

2021. ápr. 1. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16%

#14: Tényleg, pusztán kíváncsiságból: Az még nem merült fel benned, hogy esetleg az ismerőseid válogatnak ennyire szörnyen? Csak, mert ha ők beregisztráltak egy társkereső közösségbe, akkor ők is a közösség részei lettek. Úgy gondolod, hogy ezek az ismerőseid annyira jók voltak, de mégis csak ennyire rossz embereket fogtak ki a másik nemből?


Furcsa, de én a másik oldal vagyok. És mégis, férfiként pont ezért nem mennék fel soha társkeresőre. Sorban látom, hogy csak dugni akaró vagy full kamus férfiismerőseim fűzik be sorban a csajokat, de normális, szerelemre vágyó srác ismerőseim nem kellenek senkinek.

2021. ápr. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
61%

#15: Hát akkor elég jó külsővel áldhatta meg ezeket a férfiismerőseidet az élet, mert rám sem mondta még senki, hogy csúnya, olyat is kaptam már, hogy helyes fiatalember vagyok (viszont tengerpartos, vagyont és egzisztenciát sugárzó képeim sosem voltak fent, meg tükrös szelfi sem, hanem normális teljes alakos) és élőben is volt már hosszabb kapcsolatom is és alkalmi kaland is, de társkeresőn soha, ismétlem: SOHA.


Leírás nélkül volt a legtöbb matchem, de egytől-egyig mind kapcsolatot akart meg komolyat keresett, amikor kiírtam, hogy szexkapcsolatot keresek, akkor meg aki jobbra húzott (volt köztük sok szép is) az a pszichológust játszotta és próbálta kideríteni, hogy miért akarok szexkapcsolatot és nem hiszi el, hogy ne találnék normális nőt, aztán akivel hosszas beszélgetés kialakult, az meg akarta nekem magyarázni, hogy neki ugyan nem vagyok az esete mert teljesen más típus jön be vagy akármi apróság miatt (pl. ő akar gyereket én meg nem), de (és mindig volt egy de) xy barátnőjének is Tinderen jött össze a pasija és nézzem meg, hogy szerinte én mennyivel helyesebb vagyok és ne adjam fel és minden jót kíván.

2021. ápr. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

#15" Tényleg, pusztán kíváncsiságból: Az még nem merült fel benned, hogy esetleg az ismerőseid válogatnak ennyire szörnyen?"


De ez könnyen meg is eshetne, ha nem lenne ennyire általános. Nagyszámok törvénye alapján is ki kéne fogni normális partnereket, legalább néha.

Élőben érdekes módon nem kell 20 embert kirostálnod ahhoz, hogy egy rendes, értékelhető embert találj. Ott max 1-3 ember után jön az akivel már lehet is tervezni hosszútávra. És szerintem ennek az az oka, hogy az online tér súlytalanabb. Kevesebb energiát kell befektetni, nem kell vállalnod magadat és ezért regel olyan is akinek semmi keresnivalója nem lenne ott. Pl aki barátnő, feleség mellett nyomja. Ezek mind a komoly jelenkezők esélyeit rontja.


Amúgy egy kis érdekesség, de amikor együtt olvasgattuk az e-maileket a legjobb barátnőmmel én esküszöm azalatt az egy délután alatt több f@szt láttam (igen bemutatkozó levélként) mint ahány kilincset életembe (addig). 😅

2021. ápr. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
87%
#17: A régifajta társkeresők már lejárt lemezek, pont emiatt, mert egy nő sem tud napi több száz levélre válaszolni. A Tinder egyetlen valódi előnye, hogy csak az tud írni, akivel párba állsz. Aztán ennyiben ki is merült, mert amúgy nem lehet rajta semmit beállítani.
2021. ápr. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
52%
egy valami hibádzik nagyon ebben: Mégpedig az, hogy nem társkeresésre használják leginkább a huszonévesek a weboldalakat, hanem szexkapcsolat keresésére.
2021. ápr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
47%

#19: Mire használjon egy olyan oldalt, ahol egy fénykép alapján döntöd el, hogy szimpatikus-e a másik? Hol vannak itt belső értékek?


Te férfiként nem arra használnád, ha heti 70-80 matched lenne és ebből 10 nő folyamatosan írna rád, érdeklődne?


Ha a nő "fűz be" téged, ha a lekoptató szövegeidre csak még jobban teper meg ragaszkodik, akkor benned nem szólalna meg a kisördög?


Olyan ez, mint a sikkasztás. Amikor folyamatos a kísértés, sokkal valószínűbb, hogy olyan is belemegy, aki amúgy normális lenne, mint az, hogy valaki előre megfontolt szándékkal építsen karriert majd válasszon olyan munkahelyet, ahol tud sikkasztani.


A saját szememmel láttam ezeket, hogy haver írja a csajnak, hogy barátnője van és most nem akar ismerkedni, erre a csaj visszaírja neki, hogy akkor legyen csak szex. Nem hittük el, ott, velünk egy szobában hívta Messengeren a csajt.


Vagy a 30-as milf csaj, akit le akart koptatni, hogy dolgoznia kell, az meg megkérdezi tőle, hogy mennyit kap aznap a munkahelyén (kőművessegéd), odaadja neki a napi bérét, csak legyen vele, mert ő csak aznap tudja megoldani a férje mellett.


Úgyhogy ne csak a férfiak legyenek már a hibásak...


A többiről nem beszélve, amikor a leszbikus csaj ír rá, hogy kipróbálná egyszer egy férfivel.


Volt két haverom, aki állandóan odaosont a háza elé és figyelte, ellenőrizte, hogy tényleg megy-e hozzá a csaj az adott időpontban, mert nem hitte el. Egyszer-kétszer én is velük mentem. De én annyira barom nem voltam, mint ez a két hülye, aki ült a kocsi hátsóülésén, mikor ő ment a csajhoz 3 órát, csak hogy megnézze, hogy tényleg az a nő nyitja-e ki az ajtót, akivel írogatott.

2021. ápr. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!