Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit szóltok ehhez a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a társkereső statisztikához?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm egy társkereső adminja, elég szép számmal regisztráltak már. Minden profil ellenőrzött és a kamu profilok is rendszeresen szűrve vannak. Egy gond van csak. Az arányok. Nem untatnálak titeket a hosszú statisztikával, de akkora aránytalanság van, hogy az elképesztő, és a férfiak arányára. Sajnos ez egyik nemnek se jó, mert a férfiaknak nem jön üzenet a nők pedig válogatósak lesznek.


De itt vannak a számok.


Nők férfiak aránya 20-30 éves kor között :

88% férfi

12% nő


Egy nőre jutó férfiak száma 20-30 éves kor között: 8,4

Egy nőre jutó férfiak száma 30-40 éves kor között: 5,4

Egy nőre jutó férfiak száma 40-50 éves kor között: 2,3


Tehát magyarul egy huszonéves férfi 8x rosszabb esélyekkel indul a társkeresőn. Vagy csúnyán fogalmazva 8x értéktelenebb mint egy nő.


A számok az életkor előrehaladásával javulnak, körülbelül 50 éves kornál egyenlítődik ki a görbe, ott egy férfi jut egy nőre.


Tehát ezen adatok szerint akkor éri meg erre a társkeresőre férfiként regisztrálnod ha 50 múltál.


Ez nyilván csak egy társkereső statisztikája, de ebből is le lehet vonni következtetéseket. Az lenne a kérdésem, hogy a többi nő az hol van???? Ahogy olvastam itt a fórumon, azért nem regisztrálnak a nők, mert túl sok üzenetet kapnak. De ha több nő regisztrálna, pont hogy akkor kapnának kevesebb üzenetet, mert több nő jutna a férfiaknak. Szóval ez egy paradoxon.


A másik, meg hogy pont ez miatt sem éri meg a férfiaknak regisztrálni semelyik társkeresőre. Túl nagy aránytalanság van és csak a frusztráció éri őket.



2021. ápr. 1. 00:05
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Én két női munkatársamat is bátorítottam, hogy töltsék le a Tindert. Egyik sem bombázó, mindkettő teljesen átlag, intellektuális nő. Mindkettőnek lett teljesen átlag párja rövid időn belül. Az egyikből házasság is lett, a másik pedig azóta tartó 4 éves kapcsolat.
2021. ápr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
73%

#11: voltal mar fent nokent ilyen tarskereso oldalakon/appokon? lattad mar milyen a ‘kinalat’? nem hinnem. ez nem valogatossag, egyszeruen a legtobb ferfi tenyleg kritikan aluli. nyilvan vannak normalisak is, de gyanitom, nem sikerult az 1. hozzaszolasom ertelmezni.


egyebkent baromi unalmas mar a vergodesed, minden ilyen jellegu kerdeshez odabofogod, hogy te mekkora KORREKT ferfi vagy, hogy ugyanugy leoltod az inceleket is, mint a noket, mintha te valami kozepen allo igazsagoszto, abszolut objektiv atyauristen lennel, kozben meg erdekes modon minden hozzaszolasodban csak frocsogsz a nokre, kotelszel, folyik a szadbol a mocsok. eskuszom, nalad meg az incelek is jobbak, mert ok legalabbnyiltan felvallaljak a nogyuloletuket, te meg a korrektseg es elfogulatlansag alcaja moge bujva csinalod sunyinugyanazt, mint ok, csak kozben odaig vagy magadtol, hogy te jol megmondod mindenkinek es szentul hiszed, hog igazad van, csak mert neha-neha odaszursz egyet az inceleknek is. nagyon szanlak teged.

2021. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Semmit.

Jőzsbácsi ,a mester mindig azt mondta:Abbol dolgozunk fiam,amink van.

2021. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
47%

Soha nem voltam fenn egy társkeresőn sem, és nem is leszek. Számomra nem opció adatlapokból válogatni ki lehet szimpatikus.

Én csak egy vagyok a rengetegből, aki nem akar regisztrálni.

Interneten nem ismerkedek, böngészek.

2021. ápr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
79%

Amikor még ismerkedtem (1,5 éve) én is èszrevettem, hogy iszonyat sok férfi van. De valóban olyan érzésem volt nekem is, mintha a sz@rban turkáltam volna.

Azóta sem jöttem rá, honnan van ennyi vàllalhatatlan férfi.

Már külsőre is azok voltak, tovàbb nem is jutottam.

Elképesztő volt pl badoo-n, hogy ténylegesen összeszámolva több mint 1000 férfiból összvissz 15-20 volt elfogadható külsejű, róluk pedig 1-2 mondat utàn derült ki, hogy esélytelenek.

Jellemzően pár hétig voltam fent ilyeneken, aztán töröltem is magam mindig, annyira csalódás volt mindig a felhozatal.

2021. ápr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Jajj badoo. Nekem 1x küldött e-mailt, hogy profilt hozott létre az adataimmal. WTF??? Kapcsolatban voltam, nem is kerestem párt!

Aztán jöttek az e-mailek, hogy ennek annak tetszek nézzek rá a fiókomra... na akkor írtam az üzemeltetőnek, hogyha záros határidőn belül nem törli a "profilomat" akkor fel lesz jelentve a megfelelő szerveknél.


A badoo az valami ultragáz volt ezzel húzásával.

2021. ápr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#26: Évekkel ezelőtt csinálta, hogy ha regisztráltál Facebookkal, akkor a faladra postolt, ha Google OpenID-vel, akkor meg az email címed kontaktlistájának küldte szét önmagát automatikusan, hogy "Béla meghívott a Badoora"


Utána meg ha nem reagáltál rá, akkor folyamatosan küldte az emaileket a kihomályosított arcokkal, hogy "Lányok, akik kedvelnek: Anna (22), Krisztina (19), Erika (25)" mindezt úgy, hogy nem is regisztráltál, csak valaki felírt a spam listájukra.


A legalja társkereső, tisztára mint az AdultFriendFinderes hirdetések voltak, hogy "Barbi (23) 150 méterre van tőled és szexre éhes" ami különösen mókás volt még a Geolocation API előtti időkben a 2000-es évek közepén, végén.

2021. ápr. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!