Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csak akkor tudok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak akkor tudok egy lányt megtartani, ha anyagilag kihasználom őt és semmibe veszem?

Figyelt kérdés

Már a kedvem is elmegy az egésztől így. Amikor önmagamat adom és normális vagyok, akkor rendszeresen ki akarnak használni. Be akarják költöztetni hozzám a családot (nem cigányokról van szó), utalnak rá, hogy költözhetnénk nagyobb ingatlanba, vehetnék kocsit, beülhetnénk ide-oda, rendelhetnénk kaját, a sok-sok apróság, ami havi szinten közel 100 ezres nagyságrend.


Ha viszont felveszek egy szakadt farmert, koptatott bőrdzsekit, megfogok egy 2 literes flaska bort és haveromtól kölcsönkérem a 8 négyzetméteres szuterén tárolóját a nyolcban, akkor a nők valahogy ragaszkodnak hozzám. Van, hogy inkább ők hívnak magukhoz, hogy ott jobbak a körülmények. Meg akarnak menteni. Elküldöm őket, hogy hagyjanak békén és megjelennek éjjel, hogy így akarok-e élni és felpofozzanak-e vagy összeszedem magam. Ha nyíltan megcsalom őket, akkor szintén megjelennek személyesen kisírt szemekkel és közlik, hogy nagyon megbántódtak, de adnak még egy esélyt. (Úgy, hogy nem kértem esélyt).


Ha önmagamat adom és közlöm, hogy fizethetnénk felesben a dolgokat, akkor már látom a szemükön az elmerengést és azt, hogy offolniuk kéne engem.


Ha a szakadt arcomat mutatom, akkor olyan alapszinten lehúzok tőlük pénzt kajára meg kikapcsolják a villanyt-ra, mintha csak cigit kérnék valakitől. Amúgy meg nem is dohányzom, ezért is nehéz adni ezt a szakadt tróger szerepet.


És nem arról van szó, hogy különböző nőknél próbálkozom. Mindig ugyanazoknál a nőknél próbálkozom. A valódi énemnél még a flaskás felnyírt hajú alter csajnak is pörögnek a dollárjelek a szemében, csak neki nem olyan mértékben, a szakadt énemnél meg diplomás, jó családból való lányok is odáig vannak értem.


Miért van ez? Tényleg ennyire beteg a világ? Tényleg ennyire erről szól az evolúció? Férfiként nem lehetsz őszinte, mert akkor ráfizetsz?


Egyenlőség pedig nincs, csak a mesékben? Vagy te húzol le valakit, vagy téged húznak le?



2021. ápr. 2. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Mert rengeteg nőnek ez a domináns, bizonytalan hozzáállás a fontos.
2021. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, mert nagyon változó a tapasztalat. Mások azt mondják, hogy rájuk se néznek, ha nem ad bele az anyagiakba. Én nekem nincs semmim, mert fiatal vagyok, és senkit nem érdekelt, és így is teljesen megvoltak a lehetőségeim, én inkább ilyen tróger vagyok, meg drogos. Talán rosszfiúnak látnak, meg ez a megmentősdi. Nem tudom.
2021. ápr. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom, engem még egy nő sem húzott le és én se húztam le egyet sem, az anyagi dolgok valahogy szóba se kerültek az eddigi kapcsolataimban,vagy annyira nem érdekelte a téma egyikünket sem, h már nem is emlékszem rá.

Itt inkább a rosszfiús imidzs jött be sokaknak, de ennek semmi köze nincs az anyagiakhoz sztem, csak a menthetetlennek tűnő stílussal előhoztad belőlük azt az ösztönt, hogy 'meg akarjanak menteni' téged.

2021. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

"Mert rengeteg nőnek ez a domináns,"


Rohadt domináns a csóró, lecsúszott alak 🤣🤣🤣

2021. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
#4: Tényleg minden éjszaka feljössz, hogy egyes kérdésekre ne válaszolj, csak beszólj?
2021. ápr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igaza van.


A kérdés furcsa, számomra mondjuk nem érthető és nem is életszerű, de lehet létezik ilyen.

2021. ápr. 3. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ügyesen megfogalmazott kitalált kérdés, a "gazdag pasi bármilyen nőt megkaphat" kérdés ellentétére.

Biztosan valamiféle önigazolást szolgál.

2021. ápr. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
fhu ez nagyon bena kamukerdes:Ddd majd biztos egy dolgozo, felnott ferfinak arra van ideje meg energiaja, hogy ilyen alteregokkal szorakozgassom, meg szutereneket kerjen kolcson csajozashoz. hogyne.
2021. ápr. 3. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Az egy dolog hogy kiirsz egy kamu kérdést. De ne ilyen alparit.

Én az általad vázolt troger zaklatasatol menekültem egy évig. Tudod milyen sértő azt olvasni hogy az ilyen kell minden nőnek?

2021. ápr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Béna kamu kérdés!


Amúgy 10 ből 8 nő azt nézi miben mi a haszna, mit tud kihozni a dologból ha összejön Gézával. A maradék 2 meg önbizalomhiányos vagy elhízott nő.

2021. ápr. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!