Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van az hogy szo szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy szo szerint kihasznalos k*csognek tartom az exem megis csak a jokra emlekszem es minden nap azon vagyok h vele lehessek pedig rakas szar volt mert leszart?

Figyelt kérdés
Miert nem tudok massal smarolni? Allandoan azt a kepet latom mikor mellette keltem es milyen jo volt...pedig rossz volt vele de vele akarok lenni. Miert?
2016. aug. 7. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mierz mentetek szet? Lehet az a stressz viselt meg ennyire,hogy nem megy massal.
2016. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert mar rossz volt. Kihalt a varazs. Semmit nem csinaltunk ketten csak a barataival tobben allndoan es szenvedes volt nekem ezert hisztiztem ő meg kiszeretett belolem.
2016. aug. 7. 10:59
 3/5 A kérdező kommentje:
A kihasznalast meg arra ertettem hogy hitegetett es szo szerint kihasznalta hogy barmit megtettem erte persze telefonon jaj szivem igy ugy imadlak elobe meg le voltam szarva sokszor amig nem sirtam
2016. aug. 7. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát igen a macho lehet tahó akkó is kő.
2016. aug. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert a nők ezt szeretik.... menny is visszahozzà az ilyen nem érdemel meg màst!
2016. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!