Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életben valakinek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben valakinek mindent szabad, valakinek semmit?

Figyelt kérdés

Pénzes kigyúrt férfi jobbnál-jobb női vannak. A többi férfinek meg a problémás nők jutnak, vagy most már inkább semmi. Az is idő, míg valaki meggazdagodik. Érdekes!!! Hogy bizonyos emberek, például a pénzes férfiaknak, amikor jó nője van, akkor értelemszerűen úgy is vannak elkönyvelve, hogy ők mennyire értenek a nőkhöz, tudnak velük kommunikálni stb. Hát persze! Úgy könnyű, amikor a nő akarja felszedni őket, vagy éppen azok hullanak előttük. De! Amikor kapnának esetleg egy problémás nőt, aki nem tudja mit akar stb, majd akkor meglátnánk azt hiszem, hogy nem minden arany ami fénylik, nem mennének simán a dolgok, sem a szex, sem a kapcsolat stb.


Mondjuk jó az ha valakinek pénze van, mert arra rárepülnek az aranyásók, ami ugyan nincs ingyen, de az aranyásó legalább tudja mit akar az élettől. Az teljesen máshogy látja a világot mint egy problémás nő, aki 1 hónap múlva, 5 hónap múlva fekszik, ekkora fekszik, akkor fekszik, lefekszik, nem fekszik.... Ettől persze nem azt mondom hogy az aranyásók a jók. Csak ez maga az élet. Ebben a kontextusban, legalább működnek a dolgok. Hajrá pénz, hajrá nagyvilág.



#nők, férfiak, pénz
2021. ápr. 3. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
100%

"4: Ez kevés a női nemhez."


Egyáltalán nem a női nem miatt kérdeztem.


Tudsz rá válaszolni őszintén?

2021. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 A kérdező kommentje:

Hasonló kategóriában? Ez mit is jelent? Ja hogy olyat meg se próbáljanak

akinek van melle és feneke , esetleg szép arca, mert az beképzelt!? Ja bocsánat, bocsánat...

2021. ápr. 3. 17:06
 13/74 anonim ***** válasza:

10-es, szinte ugyanezt a választ írtam egy másik kérdésnél, a 39-es vagyok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2021. ápr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
100%

Illetve ez az egy mondat kb. ugyanaz:

"Egyrészt tesznek érte, hogy legyen, másrészt a saját vagy hasonló kategóriában keresnek."

2021. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire becsípődött nálad a fekszik, nem fekszik, mikor fekszik, akkor én nő helyett egy németjuhász keveréket ajánlok.
2021. ápr. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/74 A kérdező kommentje:
Oké, én meg egy pénzes férfit, akinek te majd biztosan magadat ajánlod, mert megéri és azzal nem így fogsz beszélni,hiszen ott érdekeid vannak.
2021. ápr. 3. 18:21
 17/74 anonim ***** válasza:
100%
Én sok éve ajánlottam magamat az akkori csóró egyetemista férjemnek. Remek ajánlás volt, kimondottan bírjuk egymást.
2021. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 anonim ***** válasza:
100%

Öregem, én naponta nézem itt a gyk roncsderbyt (nehéz lejönni a cuccról), de ez a költészet kiemelkedik a mezőnyből:

"1 hónap múlva, 5 hónap múlva fekszik, ekkora fekszik, akkor fekszik, lefekszik, nem fekszik...."

Miután ezt leírtad és visszaolvastad, nem merült fel benned, hogy bajok vannak a toronyban?

2021. ápr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/74 A kérdező kommentje:
Ez így készült nem véletlenül:).
2021. ápr. 3. 18:40
 20/74 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben külön elismerésem. De most komolyan, itt bőven van baj.
2021. ápr. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!