Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életben valakinek mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben valakinek mindent szabad, valakinek semmit?

Figyelt kérdés

Pénzes kigyúrt férfi jobbnál-jobb női vannak. A többi férfinek meg a problémás nők jutnak, vagy most már inkább semmi. Az is idő, míg valaki meggazdagodik. Érdekes!!! Hogy bizonyos emberek, például a pénzes férfiaknak, amikor jó nője van, akkor értelemszerűen úgy is vannak elkönyvelve, hogy ők mennyire értenek a nőkhöz, tudnak velük kommunikálni stb. Hát persze! Úgy könnyű, amikor a nő akarja felszedni őket, vagy éppen azok hullanak előttük. De! Amikor kapnának esetleg egy problémás nőt, aki nem tudja mit akar stb, majd akkor meglátnánk azt hiszem, hogy nem minden arany ami fénylik, nem mennének simán a dolgok, sem a szex, sem a kapcsolat stb.


Mondjuk jó az ha valakinek pénze van, mert arra rárepülnek az aranyásók, ami ugyan nincs ingyen, de az aranyásó legalább tudja mit akar az élettől. Az teljesen máshogy látja a világot mint egy problémás nő, aki 1 hónap múlva, 5 hónap múlva fekszik, ekkora fekszik, akkor fekszik, lefekszik, nem fekszik.... Ettől persze nem azt mondom hogy az aranyásók a jók. Csak ez maga az élet. Ebben a kontextusban, legalább működnek a dolgok. Hajrá pénz, hajrá nagyvilág.



#nők, férfiak, pénz
2021. ápr. 3. 16:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
89%

Engem komolyan érdekelt volna a válasz...



Én az a tipusu Nő vagyok, aki szereti ha kenyeztetik, szeretem, hogy a férjem a tenyerén hordoz...szeretek szép házban élni, szeretem az egzotikus helyeket, a sok utazást, a kenyelmet, hogy nincs anyagi gondom. Hogy a gyerekem jó ovodaba járhat, kesőbb pedig majd jó iskolaba...Ezekhez pénz kell.

Eszerint választottam magam mellé férjet is.

Én is dolgozom, nem sok pénzért igaz, (Netto 400) de sok pasi még ezt az összeget sem keresi meg.

Ha karriert épitek, és ennél jobban keresek, karrierista p*csa vagyok, ha meg szeretném "beteljesitem a nő principiumot" akkor viszont olyan férfit KELL valasztanom, mert a gyerek az pénzkérdés. Plusz valakinek biztositania kell azt a szinvonalat, amit amugy önálloan megteremtettem. Legalabbis normális Nő nem adja fel a karrierjét azért, hogy egy csóró pasi szolgája legyen. Tudom, régen minden jobb volt! - hát egy francot. Max a ferfiaknak. Koszonom én ebből nem kérek. Ha nem talaltam volna megfelelő férfit, nagyon jol el lettem volna egyedul is.

2021. ápr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 anonim ***** válasza:
89%
#30: csakhogy azt, hogy ki milyen szempontok alapján választ párt, sem te, sem más nem írhatja elő. Az meg, hogy "normális esetben", az egy szubjektív vélemény a sok közül, nem több.
2021. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/74 anonim ***** válasza:
100%

"De normális esetben párt sem tisztán racionális megfontolásból szoktak választani, hanem teljesen szubjektív emberi szempontok alapján is"


Ebben teljesen igazad van! De akkor mondom úgy, hogy racionális megfobtolasbol maximum /NEM választok/

Tehát, (még szóló koromban) ha tetszett egy ferfi, de kiderult, hogy nem megfelelo az egzisztenciaja, akkor nem jottem vele ossze. Ellenben, ha csak egzisztenciat tudott felmutatni, es amugy megbizhatatlan, nem családcentrikus, bunko, akkor az is azonnal ugyanúgy kuka!

2021. ápr. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/74 anonim ***** válasza:
100%

31: "Ha nem talaltam volna megfelelő férfit, nagyon jol el lettem volna egyedul is."

EZ. Ezt nem értik. Ennek a hiányát sírják vissza. Ezen nem tudnak túllépni. Sok itt síró férfi egyszerűen nem tud mit kezdeni a ténnyel, hogy rohadtul nem szorulunk rájuk, ergo persze, hogy elhajtunk bárkit, akiért nem vagyunk oda. Halál komolyan, miért ne tennénk?

2021. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
83%

#32, Akar a franc előírni bármit is. Mindenki döntsön a legjobb belátása szerint. Én csak válaszoltam a feltett kérdésre. Ez amúgy kb a Lázár Jani hozzáállása az élethez, hogy mindenki annyit ér amennyije van.

Boldogságot, jó kapcsolatot, szerelmet, intimitást (érezlmit) nem lehet pénzen venni és nem biztos, hogy jobban jártál ha a "többet" választod.

Érezheted azt a sokat rettenetesen kevésnek is és érezheted a keveset rengetegnek is.

Ezek nem kőbe vésett dolgok. Mindre élő példák vannak a fejemben. Például nyáron egy szabad strand, a csapat fiatal arca, akik egy régi swiftből szálnak ki és röhögnek, hülyéskednek, és tele van élettel az arcuk és egy pár akik egy drága terepjáróból szálnak ki unott és elhidegült arccal. Persze ezek csak példák és nyilván találsz példát az ellenkezőjére is, de szemléltetésnek jó. :)

Válassz forró szívvel és hideg fejjel. Mind a kettő kell egy jó döntéshez.

2021. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindig döbbenet és röhej, mikor felnőtt férfiak itt verik a hisztikét, hogy a nők nem futnak utánuk. Végre olyan kort élünk, ahol nemtől függetlenül lehet önálló egzisztenciánk, végre olyan szempontok alapján választunk, ahogy csak akarunk - ahogy a másik tábor is. Én vagyok, aki a csóró egyetemista pasival jött össze, épp ez az, hogy pontosan tudtam, hogy magamnak is össze tudom hozni az életszínvonalat, nem is volt gond. Idővel a csóró egyetemista pasi sikeres ember lett, ahogy én, a felesége is. Az, hogy a párválasztós szempontjaim, mint intelligencia, ambíció, kiállás idővel nem meglepő módon korreláltak a sikerével, talán csak nem aranyásás.
2021. ápr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/74 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, en egy fiatal lany vagyok, szep arcom van, vilagi szep hajam, olyan jo seggem hogy sokan arrol jegyeztek meg😜, nem vagyok elhizva sot, vekony derekam van, nem vagyok se magas se torpe, csinosan oltozok, adok magamra, tudok fozni, 18 evesen eltartottam magam, ertelmes is vagyok.. ugyis nevtelen az oldal, nem fenyezesbol irom, csak a te vilagnezeted szerint nekem ugye minimum bankarral kene jarnom vagy filmsztarral.

Tudod ki volt az elso nagy szerelmem? Egy videki segedmunkas aki a szuleivel elt.

Halalos szerelmes voltam bele mindent megtettem neki 😏

Igaz irni olvasni alig tudott, de nem rinyalt a gyakorin es jol meg tudott... mindegy lenyeg a lenyeg, ne a penzre vagy a sajat kocsi/lakas hianyara fogd hogy nyomorult vagy.:D egy 50 millas audiban is epp ilyen nyomorult lennel. Aki tud az tud, aki meg nem az kritizal😀

2021. ápr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/74 anonim ***** válasza:
82%
37: imadlak. 30/N :D
2021. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 A kérdező kommentje:

37: Nagy arc, meg felszínesen sértő szavak, de igaz valóság sehol.

Olyan nőt ritkán láttam, aki beismert, hogy a pénzben volt a hiba.

2021. ápr. 3. 21:37
 40/74 anonim ***** válasza:
100%
Hajtsd csak az igazadat. Mindenki hülye, te vagy helikopter. Persze.
2021. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!