Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon furi és ciki, hogy 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon furi és ciki, hogy 29 éves csinosnak mondott lányként még szűz vagyok és még soha nem is csókolóztam?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 13:21
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
69%
Max neked,mást kötve hiszem hogy érdekel
2021. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
80%
Hát nem annyira ciki, bár szokatlan. Ha ezt valakinek beköpöd, tuti kíváncsivá válik, hogy ugyan 29 év alatt egy csinos lánynak/nőnek hogy nem jött össze még egyszer se semmi?
2021. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
57%
Péntek este ráérsz megoldjuk. :D
2021. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
53%
Ja, mondjuk aki 30 éves koráig nem kel el senkinek, az már gyanús. Ffinél, nőnél egyaránt.
2021. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
Fura, de nem ciki. A lényeg, hogy te hogyan állsz hozzá. Nem problémaként, hanem csak ez van jelleggel, akkor szerintem ez a jövőben sem jelenthet problémát ha találsz valakit.
2021. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
71%

En igy voltam. Nem ertettek, hogy hiaba tetszem sokaknak, nekem szinte senki nem tetszett. Az a keves meg nem volt olyan helyzet, hogy ismerkedhessunk.

En nem mondtam el annak, akivel elvesztettem, es eszre se vette, csak azt, hogy egy fadarab vagyok. O nem volt fontos es jo sem volt, de ezutan mertem ismerkedni.

2021. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
62%
lehetsz csinos ha egy kibirhatatlan hülyegyerek szintjén vagy érzelmileg, meg ez a pont senki nem tetszik azok közül akinek te igen tipus is elég hülyén jön le, egyszerűen képtelen vagyok elhinni h mondjuk 10 év alatt SENKI nem felelt meg.
2021. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:

Pedig az igényeim nem magasak, külső nagyon minimálisan számít, fontos hogy ne legyen igénytelen.. inkább a belső fontosabb de úgy érzem sokkal nehezebb megfelelő belsővel rendelelkező férfit találni

A férfiak 90 százaléka komolyan beképzelt vagy az izmával, pénzével vagy kocsijával jön..

2021. ápr. 7. 13:37
 9/49 anonim ***** válasza:
60%
Kamu?
2021. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
9. mi kamu?
2021. ápr. 7. 13:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!