Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne ez első randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ez első randinak?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Még nem találkoztunk, szóval el akarom hívni valahova, viszont nem sok lehetőségem van a vírushelyzetet tekintve. Így első alkalomra tényleg csak egy találkozást szerveznék, egy sétát valamelyik parkban. Mit gondoltok, nagyon fantáziátlan és uncsi lenne?

Illetve tud valaki javasolni olyan helyet, ahol nem kell maszkban ülni? :D


2021. ápr. 7. 16:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
6%
Engem síparadicsomba vitt a párom első randin, szóval igen, nekem ez mérhetetlenül unalmas lenne. 🤷‍♀️🥱
2021. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%

Engem Olaszországba pizzázni :) még mikor volt olcsó fapados. :)


Hekyzetre való tekintettel, Agárdot/Balatont javaslom. Kocsival 1.5 óra Bpről. Balatonvilágos pl

Legyen nálad innivaló, meg nasi. Garantáltan tetszeni fog neki, hogy mindenre gondoltál

2021. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem aki nem anyagias csaj, hanem normális az értékrendje annak mindegy hova mész vele első randizni akár egy játszó téren is elehet beszélgetni és sétálgatni. Legalább így kitudod szűrni az anyagias lányokat.
2021. ápr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
7%

1-es vagyok


Ez nem anyagiasság, hanem igényesség. (:

2021. ápr. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
94%
Az én kiszemeltem elhívna valahova, pont nem érdekelne a helyszín, csak az hogy vele lehetek. Szerintem nem gáz a séta a parkban.
2021. ápr. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
Tetszene,városnézéssel egybekötve.
2021. ápr. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
#1 és #2 trollnak tűnik, ne foglalkozz velük. Szerintem jól hangzik, de gondolj arra is ha esetleg rossz idő lesz, akkor a sét nem annyira praktikus. Innivaló és nasi valóban jó ötlet, az legyen nálad mert a lány biztos díjazza majd a figyelmességed.
2021. ápr. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
1-es incel, megint unatkozol?
2021. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
Igen, jó ötlet a séta, bár én inkább egy könnyed túrát választanék.
2021. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 cseppszi ***** válasza:
82%
5-össel értek egyet. Ha valaki érdekel és találkozni akarok vele, nem nagyon számít a helyszín. A találkozás érdekessége és a tartalmas beszélgetés iránti közös vágy hozna össze vele és nem nézném túlságosan hova megyünk. Az első randi azért nem egy nászút hogy fú de menjünk el valami világraszóló helyre.
2021. ápr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!