Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne ez első randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ez első randinak?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Még nem találkoztunk, szóval el akarom hívni valahova, viszont nem sok lehetőségem van a vírushelyzetet tekintve. Így első alkalomra tényleg csak egy találkozást szerveznék, egy sétát valamelyik parkban. Mit gondoltok, nagyon fantáziátlan és uncsi lenne?

Illetve tud valaki javasolni olyan helyet, ahol nem kell maszkban ülni? :D


2021. ápr. 7. 16:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

17.


Ezzel semmi gond nem lenne egy sokadik randin, de elsőre, kvázi ismeretlenül? Ez kimeríti a "seems legit" kategóriát.


Jó, vannak ilyen idióták, az egyik srác általános iskolában százezres mértékben vett "karácsonyi ajándékot" annak akibe belezúgott, de ez kínos volt, nem menő vagy romantikus.

2021. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
21%

Hát először is, nem én kértem, hanem meghívtak.

És én már nem általános iskolai "szinten" randiztam, hanem felnőtt Nőként. Egyebként nem mondta meg, hogy hova megyünk, csak annyit, hogy meglepi. Egyedül azt kérdezte meg, hogy érvényes e a személyi igazolványom, és még annyit mondott, hogy egész napra legyek szabad, és vigyek magammal egy pulcsit.

(Igaz, nem az interneten ismertem meg.) Ugy, lehet, hogy creepy lett volna.

2021. ápr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Látom az incelek ma nagyon kreatívak.
2021. ápr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

23.


Valóban érdekes ez az önmagukat nőnek kiadás, Gegi csinált ilyesmiket anno, bár ő a saját barátnőjének adta ki magát. Eh, "arany éra", de rég is volt.

2021. ápr. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Semmi baj nincs vele, most amúgy sincs más lehetőség.

Ráadásul beszélgettek, egymásra figyeltek, szóval ha van közös nevező, akor teljesen mindegy, hogy sétáltok vagy játszótéren találkoztok vagy gondolázni viszed...a lényeg, hogy találkoztok.

2021. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megfelelne. De úgy látom akkor én igénytelen vagyok. 😕 fura világ ez.
2021. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 FoxtrotLidérc ***** válasza:

11-es: Cicavirág! Mehetünk Via Ferratázni is, ha a könnyed séta már snassz. Aztán meg irány Táborfalva teljes menetfelszereléssel. Futólépésben. :D


Kérdező: Szerintem abszolút jó - ha az időjárás engedi, még egy könnyű pikniket is bevállalhattok. :)))

2021. ápr. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

De igénytelen vagyok én is...hm🙄.

Sztm tökéletes első randira, pláne most.

N29

2021. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos hogy egy idegennel nem mennék külföldre síelni, meg repülövel akárhová elsö csettintésre. Aztán ha nem tetszik, akkor feszengjek vele ott egész nap.


Kérdezö, nyugodtan menjetek sétálni, várj ki egy kicsit melegebb tavaszi napot. A nasi és üdítö jó ötlet. Szorítok hogy jól sikerüljön.

2021. ápr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyelőre sajnos úgy látszik, hogy nem fog összejönni a dolog :(


(A trollokkal meg ne foglalkozzatok, én is így teszek)

2021. ápr. 7. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!