Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz lenne ez első randinak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ez első randinak?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal. Még nem találkoztunk, szóval el akarom hívni valahova, viszont nem sok lehetőségem van a vírushelyzetet tekintve. Így első alkalomra tényleg csak egy találkozást szerveznék, egy sétát valamelyik parkban. Mit gondoltok, nagyon fantáziátlan és uncsi lenne?

Illetve tud valaki javasolni olyan helyet, ahol nem kell maszkban ülni? :D


2021. ápr. 7. 16:36
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben a helyzetben ez egy tökéletes terv. Az talán egy fokkal jobb, ha nem annyira zsúfolt helyre mentek. Pl ha Budapest, akkor ne Margit-sziget, hanem Kopaszi gát vagy Népsziget.

Szerintem egyébként a sétálós első randi a legjobb, jókat lehet beszélgetni és ha me gis akadna, akkor ott a környezet témának

2021. ápr. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Hát elnezve az időjárást....

Amugy is glmaour napok vannak. A kedvenc ünnepem! 🙂(Meg szerintem az osszes tobbi Nőnek is)

Esetleg, ha régebb ota beszélgettek, és bevállalósabb vagy, hívd át filmet nézni magadhoz, és szögezd le, hogy semmilyen hatsó szándékod nincs, csak hát a helyzet....

2021. ápr. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!