Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg barátság volt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg barátság volt, vagy csak kihasznált? Menjek fel hozzá lakásra?

Figyelt kérdés

Eléggé "anya kicsi fia" vagyok, bár van önálló életem, de érzelmileg nagyon igénylem a törődést, talán ez riasztotta el. Elég sokáig szerelmes voltam belé, és sajnos vannak túláradó romantikus húzásaim (virágküldés, versírás), amik elsőre úgy vettem észre, hogy nagyon bejönnek neki, mégis az utolsó pillanatban mindig behúzta a féket. Randiztunk többször, de soha nem engedte pl., hogy megcsókoljam. Aztán megegyeztünk, hogy barátok maradunk.

Én belül perszre mindig reménykedtem, bókoltam neki, óvatosan küldtem a jeleket, nehogy elriasszam. Minden szerelmi életét érintő témáról tudtam, gyakorlatilag a legmélyebb érzelmi kapcsolatot baráti értelemben velem ápolta. Nekem sokszor fájó volt hallgatni, hogy ki tetszik éppen neki meg kivel ment szét, de úgy voltam vele, hogy a barátság többet ér (most már azt hiszem, nem). Sokszor segítettem neki, edzőteremben ahol dolgozom álláshoz juttattam - de ezek után sem közeledett, hiába mondta el mindig, hogy én vagyok a legnagyszerűbb ember, akit ismer.

Most a járvány kicsit eltávolított bennünket (fizikailag elsősorban, aztán ebből fakadóan érzelmileg) és kissé letisztultak bennem a dolgok. Egy barátom mindig mondta, hogy csak pótléknak használ, soha nem fog összejönni velem, és játsszam be nála egyszer, hogy tartósan nem keresem. Hát most megcsináltam, el is kezdett írogatni meg mondani, hogy hanyagolom. Közben összejöttem végre én is mással, akit tényleg szeretek. Erre hirtelen ezerrel írni kezdett, hogy ki ez meg mivan, meg hogy miért rekesztem ki őt az életemből. Mondtam, hogy ez a barátság nem hiszem, hogy bármikor is rendesen működött volna köztünk.

Mire most egy hónap csend után felhívott magához a lakására - korábban soha nem csinált még ilyet.

Mit akarhat? Nincs jó megérzésem semmilyen értelemben, de kíváncsi vagyok sajnos.



2021. ápr. 7. 18:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Mindenképp menj fel ;)
2021. ápr. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Nagy húlye vagy ha ezek utàn egyàltalán szóba állsz vele

Azt szeretné ha szakítanál a barátnőddel és megínt utána koslatnál hogy kikosarazhasson.

Az ilyen undorító féreg nőket kerüld el messzire. Csak használ téged mint egy wc papirt. Kitörli és eldob.

2021. ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

A nő csak birtokolt téged a kis játékszere voltál.

Felmégy megdugatja magàt majd megint másik pasija lesz, te meg hallgatod a szivügyeit.

Becsüld meg azt a nőt aki van ezt a ribit meg feletsd el.

2021. ápr. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél crazy, ne menj fel hozzá! Kérlek!!
2021. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
vmi szexuális dologgal akar megfogni
2021. ápr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sajnos sejtem, hogy szexelni akarhat, de ezt pármmal úgysem tenném meg. Mondjuk elég meredek ebbe belegondolni is azok után, hogy 2 évig mellőzött.
2021. ápr. 7. 18:41
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny, de ez nem egyenlő azzal, hogy kellesz neki. Arra vagy jó, hogy valaki csodálja őt, és ennyi. Ha esetleg most le is akarna veled feküdni, és megkaparint, utána 2 nap múlva már csak egy lábtörlőnek éreznéd magad.
2021. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem rólad szól, hanem róla, h jobban kell szexelnie mint a bnődnek, ő elsétál az elégedettségével, a hatalmával h a kapcsolatotok a kezében van, élni is fog a lehetőséggel h tönkretegye, aztán se ő se bnő :)
2021. ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

"dzőteremben ahol dolgozom álláshoz juttattam - de ezek után sem közeledett"


Nos, senkinek ne segíts, ha dugast vársz el. Undorító vagy. Azért segítesz, higy összejöjjön veled?

Abban maradtatok, hogy barátok lesztek. O tartotta magát ehhez, te nem.

Nézz már magadba!

2021. ápr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
És kis gerinctelen féreg vagy, g felmesz hozzá, ha barátnőd van.
2021. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!