Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznal vagy kihasznalom?

Figyelt kérdés

Van egy srac akit bar 4eve ismerek megis fel eve melegedtunk ossze. Eleg hamar le is fekudtunk en azthittem ezzel kesz is vagyunk de utana folyton kereste a tarsasagom szinte mindennap bekeredzkedett hozzam aludni hajnal 2kor. (Szemkozti hazban lakik)

Az elejen sokat szerelmeskedtunk aztan abbol szex lett utana meg semmi. 10bol 8szor mar atkarolas sem tortenik vagy ha megis akkor azt az utolso orakban 'potolja' fullaszto modon. Mast se csinalunk csak alszunk. Ha programot akarok leoffol. En alapvetoen maganyos alkat vagyok es ezert igy jo de valami nem stimmel.


Jart mar vki hasonlo szituban? Tipp h ez mi lehet?


24/n ő 22/f



2019. máj. 26. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szex kellett. Hirtelen fellángolás, majd elhidegülés.
2019. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Alkalmi szex ismerőssel, semmi több.Az a gáz, hogy te programozni is akarsz, ő meg csak ennyit.
2019. máj. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha o nem keres en nem keresem van h a telefont se veszem fel megis mentegetozik h o sajnalja hogy az utobbi idoben nincs ram ideje. Pedig senki nem kerdezte...fontosabbnak allitja be magat mint ami de miert?
2019. máj. 26. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt általában azért csinálják, hogy megmaradjon a lehetőség.
2019. máj. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most megemlíteném, hogy verseket is írt nekem, de az első kommentelő mindent megmagyarázott :D
2019. máj. 26. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, minden nagy lendülettel indul, aztán csak a feleken múlik, hogy hogy alakul. Ez így sikerült.
2019. máj. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de ebben a pillanatban is itt fekszik :D 9 óra óta alszik, ha melléfekszek nem érdeklem, ha felállok akkor "Ne menj!" lehet hogy bolond??
2019. máj. 26. 20:19
 8/9 A kérdező kommentje:
néha utalt arra hogy kapcsolatot akar, de mindig úgy tettem mintha nem hallanám pont az ilyen megnyilvánulásai miatt nem fogok hintalóra ülni
2019. máj. 26. 20:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen kényelmes neki a helyzet. Nem jár elkötelezettséggel. Nem ismerem a srácot, de ez a tippem. Ha meg nem tudtok legalább egyszer leülni és átbeszélni rendesen, ez nem vezet sehova.
2019. máj. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!