Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Uraim, akiknek van lánytesójuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Uraim, akiknek van lánytesójuk, próbált már a lánytesó barátnőt szerezni nektek? Ha igen, mit szóltatok hozzá, ha nem, vagy még nem tudtok róla, mit szólnátok? Lányok fiútesóval, próbáltatok már a fiútesónak barátnőt szerezni? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Van két fiú testvérem is. Sosem próbáltam barátnőt keresni nekik, nem is kértek tőlem ilyet. Barátnőimet, lány ismerősöket vittem be közös társaságba, voltak próbálkozások, ismerkedések, de ezért én semmi különöset nem tettem.

Ugyanúgy a testvéreim barátai, haverjai közül is volt, aki próbálkozott, volt, akivel lett is kapcsolatom, de a tesóim sem próbáltak összehozni minket.


Keríteni szerintem felesleges, éppen elég, ha közös társaságban összecsődíted az embereket, a többi meg úgyis rajtuk múlik.

2016. febr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én csak segítettem öcsémnek randi előtt, hogy mit vegyen fel, hova menjen, ilyesmik. Ennél többet nem.
2016. febr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Onnan jutott eszembe, hogy nemrég valaki, akit akkor ismertem meg, odajött hozzám csevegni, aztán szóba hozta, hogy van egy öccse, aki egyedülálló, és hogy én szimpatikusnak tűnök. Nekem is van egy öcsém, de soha nem avatkoznék be így a magánéletébe.
2016. febr. 19. 13:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Nálam olyan szokott lenni, hogy megkérdezem a barátnőimet, hogy ha van fiútestvérük, hogy ő szabad-e. :) Eddig még sajna nem volt olyan, aki bejött és szabad is lett volna. :(
2016. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!