Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Próbáltatok már valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáltatok már valakit szándékosan féltékennyé tenni?

Figyelt kérdés

Volt már úgy, hogy valakit szánt szándékkal valamiért féltékennyé akartál tenni? Milyen célból? Talán amiatt, hogy jobban felkeltsétek az illető figyelmét? Vagy valami más okból? Bevált a tervetek? Vagy épp ellenkezőleg rosszul sült el? Érdemes alkalmazni?

Mivel és hogyan lehet könnyen féltékennyé tenni valakit? Hogyan viselkedtek, miket mondtok és írtok, hogy beleültessétek a bogarat az illető fülébe?

Milyen jelei vannak, ha valaki csak féltékennyé próbál tenni?

Egyértelmű, hogy csak azt lehet féltékennyé tenni, akinek valamennyire bejössz. Aki teljesen közömbös annál ez nem fog működni.



2018. máj. 9. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mondd el neki, mit érzel. Az ilyesfajta praktikák sokszor visszafelé sülnek el. Esetleg olyan típus, hogy ha rájön, örökre kiábrándul belőled.
2018. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól és nem a másikról.


Amire te gondolsz az csak egy gyerekes éretlen játszma és az nem féltékenység. Macska-egér játék, húzzuk, hergeljük a másikat. Ennek semmi értelme sincs.

2018. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
72%

Mentse meg az isten szegény kiszemeltedet előled. Ilyen beteg embereknek, mint te, nem való kapcsolat.


Teljesem komolyan írom.

2018. máj. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Az utolso 2 mondatnal nem tettel kerdojelet
2018. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd 1 évig úgy bele voltam zúgva plátói módon egy srácba, mint kb egyszer tiniként voltam életemben. Néhány dologról úgy vettem le, hogy ő is vonzódik.

Ezzel a viselkedésével ábrándultam ki belőle, amit írtál.

N

2018. máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Az ilyen szarságoknak mi értelme?
2018. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nálam már a féltékenységre való hajlam is szakítóok, szóval szép is lenne :) Utoljára kb 13-14 évesen követtem ezt a "logikát", ami mentén te elindultál és akkor voltam utoljára egy ennyire ostoba érzelmi analfabéta. Kb. addig a korig elfogadható dolog, felnőttként már egyáltalán nem. Az ég óvjon tőled bárkit, bár akinek 3-nál több agysejtje van, az úgyse fog összejönni a fajtáddal.
2018. máj. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. És ha velem csinálják, akkor ki is ábrándulok egyből.
2018. máj. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!