Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Exes képek közösségi médián?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exes képek közösségi médián?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha valakinek az exéről van képe a közösségi oldalakon szakítás után? Nem olyan, ahol többen vannak, nem is közös kép, hanem csak ex szerepel rajta, borítóképek között.

Mit gondoltok, az ilyet illik törölni? Vagy jelentéktelen? Titeket zavarna ismerkedéskor/kapcsolatban?

Itt még azt sem lehet mondani, hogy kinek van energiája letörölni az összes képet, mert ez az egy darab kép van fent és biztos, hogy nem elfelejtette, mert aktívan váltogatja a borítóképeit.

Mi lehet az oka annak, hogy még nem törölte le?


2021. febr. 24. 07:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik csajnak, akivel benne volt a pakliban, hogy ismerkedem, ki van még téve az exével való közös kép is. Mondjuk eddig is komolytalannak tűnt a lány, de ezek után biztos vagyok benne, hogy az. Az ilyen képeket szakítás után le kell venni.
2021. febr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nincs túl rajta és ha kérés esetén sem venné le, menne a kukába. Számomra a legkevésbé sem jelentéktelen, hiszen nem arról van szó, hogy a képen rajta van minden haver meg a csaj is. Utóbbi nem zavar, viszont nem szeretnék B opció lenni senkinek.
2021. febr. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem gáz. A szakításkor vagy legalább pár nappal utána sorra kellett volna kerülnie a közösségi média profil rendbe tételének. Nem mondja senki, hogy azonnal mindent töröljön és égesse el a közös emlékeket, viszont a netről szedje le... idővel azért az lenne normális ha az őrizgetett képektől is szabadulna. Annak nem sok értelme van, hogy új kapcsolatot kezd de még a régiben csüng. Leginkább magától kéne leszednie a képet...de azért én megkérdezném mi okból őrizgeti? Az igazat megvallva nem hiszem, hogy van olyan válasz erre a kérdésre, ami miatt indokolt lenne a kép tárolása.
2021. febr. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát akiknél ilyen előfordul, azok kijelenthetjük, hogy még nem léptek túl az illetőn? Máskülönben eltávolítaná?
2021. febr. 24. 08:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3 vagyok. Mindenképpen érdekes és biztos rá kellene kérdezni. Nekem van olyan ismerősöm akinél vannak kint közös képek az exével, aki meghalt egy balesetben. Azóta már évek teltek el és a lánynak van új párja de a régi képeket nem vette le... Ez az eset "talán" még a megérthető kategóriába tartozik. Van egy másik aki szakított a menyasszonyával és évekre eltüntette a profilját. Amikor feloldotta kb 2 év után még fent voltak a közös képek...nekiesett szépen és mindet letörölte. Az én álláspontom szerint lehet mellébeszélni...de gondold el, hogy mondjuk találsz nála közös képet az exével...ahhoz mit szólnál? Az lenne az első kérdés, hogy ezt minek őrizgeti... és ez itt nem a zoknis fiókba van eltéve.
2021. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnám komolyan venni. Egyértelmű, hogy nincs túl a csajon. Vagy annyira bejön neki a lány külseje, hogy nem akarja letörölni a képet. Egyik sem jobb. Még ha te le is rendezed magadban a dolgot - én nem tudnám - az összes ismerősöd fejében megfordulna a gondolat, hogy ez meg mi... veled jár, de a másik csaj képét őrizgeti.
2021. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
És akinek nem számít már a közösségi média annyira, hogy jelen van rajta, olvassa, de nem frissíti a profilját egyből szakítás után, azzal mi a helyzet?
2021. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Idővel azért az is leveszi. Ha más nem a barátok szólnak, hogy heló tudod, hogy még fenn a kép? Vagy az új pár mondja, hogy légyszi szedd már le...
2021. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

Az említett férfi 1-2 hetente frissíti a borítóképeit és nem mindig újra, hanem a régebbieket variálgatja. A szóbanforgó kép pedig 1 éves kb, nem sok feltöltés van utána. Tehát, ha a mappában válogat, szembetűnik rögtön.

2021. febr. 24. 09:49
 10/12 anonim ***** válasza:
A lány szakított vele?
2021. febr. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!