Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 40 éves nő, bármilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 40 éves nő, bármilyen vonzó is, már csak előnytelen kinézetű fiatal férfi érdekődésére számíthat?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 21:05
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
64%
Egy vonzó 40 éves férfi nekem is tetszene (27). Szerintem 25 fölöttiek érdeklődésére számíthat. Van egy 49 éves ismerősöm nagyon jól néz ki, jól tartja magát,intelligens,kedves, segítőkész, nem látszik rajta a kora. Nem utasitanám vissza.
2021. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%
Nem —> lásd. Várkonyi Andreát aki 45 éves kifogta az ország leggazdagabb emberét.
2021. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%

"#16 a 40-es vonzó férfivel is ez a helyzet (elkel). "

jobb karban levő 40-es férfi huszonév végi nővel, ilyenre van felénk is jó néhány példa, de a fordítottját sehol sem látom.

2021. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel a kérdéssel minden istenadta nap idekúszik valamelyik ügyeletes incelbandi 😂
2021. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%
#23 Azért nem látod, mert a legtöbb nő lepöcköli az ilyen kisfiúkat. Kinek kell egy 5-15 évvel fiatalabb srác? Egy értelmes negyvenes nő, ha egyedülálló, többnyire elvált, gyerekkel. Szerinted még egy gyereket akar a nyakába venni? Én eleve azért nem tudtam ismerkedni társkeresőn, mert nagyrészt ilyen srácok írtak rám, eleve kuka, bármilyen helyes, azon kívül még nős pasik, perverzek és néhány szerencsétlenke a saját koroszotályomból, aki nem elvált volt hanem magányos, mert nem kellett senkinek. Sajnáltam őket, de nem vagyok máltai szeretetszolgálat. A korban hozzám illő, kapós elvált apukák egy másik bolygón élnek, vagy lehet nekem is tindereznem kellene de hát ebben a korban...
2021. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mennyire vagy vonzó?
2021. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
90%
Csinos 40 éves nő vagyok, szexre 20-tól 60-ig találnak meg, komolyat a korosztályom szeretne velem, helyesek is.
2021. ápr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Egy 40+-os nőnek 20+-os a gyereke /ha van/,akár már önálló is lehet. Ha jól tartja magát bármilyen kapcsolatra talál jó/átlagos külsővel rendelkező értelmes pasit. Komoly kapcsolatra is olyat aki nem szeretne gyereket. Ez a kérdés örök vitatéma,pro/kontra véleménnyel.48 éves nő vagyok,szerintem átlagos,ismerőseim szerint efölötti, külsővel,egzisztenciával. Nem keresek párt,de ha ezt tenném 35+-os pasival simán ismerkednék.
2021. ápr. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%
Annyira üres és felszínes vagy. Semmi önismeret, pszichológiai ismeret, semmi. Üres vagy mimt az űr.
2021. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
29-es,ezt kinek írtad?
2021. ápr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!