Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most leszek 24 és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most leszek 24 és még nem volt párkapcsolatom. Ez mennyire gyakori?

Figyelt kérdés

Nyilván szeretnék már rég óta, de nincs nagyon lehetőségem mert nagyon zárkózott vagyok. Idegesít hogy más már ennyi idősen rég tudja hogy milyen jó dolog lehet ha szereti valaki.

Olyan rossz hogy ez nekem eddig kimaradt, és nem is nagyon tudok mit tenni hogy legyen.

Ennyi idős korára általában már mindnekinek volt normális párkapcsolata?


24/f


2021. ápr. 10. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Fiúk körében? Egyre gyakoribb.

Számítógép,számítógép és még egy kis számítógép.Mire kiemelitek a fejeteket a monitor elől eszetekbe jut,hogy huszonévesen még szűzek vagytok és jó lenne kimenni a való életbe is.


Persze,most lehet hogy pont félre általánosítottam,de általában bejön a tippem ilyen téren.. :D

2021. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem gyakori.

Neked is csak azt tudom mondani, mind az összes többinek, aki ide jutott: most, hogy felismerted a hiányosságaidat (pl. a zárkózottság), változtass rajta!

Illetve neked is ugyanazt javasolom ennek érdekében: JÁRJÁL TÁRSASÁGBA!!! Igen, kell egy olyan hobbi, ahol sok új emberrel fogsz találkozni. Legyen ez túrázás (facebookos túracsoportok) vagy tánc, vagy bármi más.


Jó-jó, most korlátozottak a lehetőségek, de legalább van időd a külsődet rendbetenni (fodrász, kozmetikus (szemöldök), új ruhák, cipők, finom parfüm, stb.)

2021. ápr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Te vagy az Norbi?
2021. ápr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Elég gyakori, de ha nagyon akarsz, akkor teperjél.:)
2021. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Itt a hátrány annak, amikor az idősek azt tanácsolják, hogy "ráérsz még erre". Csak azt már nem veszik figyelembe, vagy nem gondolnak bele, hogy ok, hogy a tini fejét nem zavarja meg a szerelem, tud a tanulásra koncentrálni, meg a jövő építésére, de csajozni/pasizni úgyanúgy meg kell tanulni. Ahogy a szocializáció is oviban kezdődik, ott megtanulsz más emberekkel együtt élni, amikor eljön a kamaszév, megtanulsz párkapcsolatot kialakítani. Meg ami ehhez "kell". Olvvasni a jelekből, flörtölni, udvarolni, majd pofára esni és megtanulod hol a határ, hogy mi az ami neked igazán fontos a kapcsolatban.


Ha ezek kimaradnak, mert "majd ráérsz!" akkor kvázi ott állsz felnőttként és nézzel értetlenül, hogy már mindenki nyomja körülötted, te meg nem érted az egészet és kirekesztve érzed magad.

2021. ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#1 ha a fiúk körében egyre gyakoribb, akkor a lányok körében is egyre gyakoribb...


Vagy tényleg férfitöbblet van. ;)

2021. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nemhelyes srácoknál eléggé gyakori.
2021. ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gyakori, elsőt én is itt szereztem xd
2021. ápr. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Vagy tényleg férfitöbblet van.?

Jóreggelt kívánok!

Igen az van ha nem tudnál róla, persze nem az idős korosztályban

2021. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát amúgy szerintem gyakoribb, mint azt az emberek gondolnák, de reklámozni nem szokás.
2021. ápr. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!