Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem talál rám a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem talál rám a szerelem? 19 vagyok és mwg nem volt egy barátom sem

Figyelt kérdés

19 évesen még nem volt kapcsolatom már nagyon vágyok rá pedig.

A velem egykoruaknak már egy biztosan volt.

Sportos alkatom van, szeretek futni és utazni,kirándulni.

Nem cigizek, nem nagyon iszok alkoholt, nem sminkelem magam, nem teszem ki amim van. Stb



2021. ápr. 14. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hogy ismerkedsz? Érdeklodnek a fiuk utanad?
2021. ápr. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából ha tetszik egy fiú mindig csak addig jutok hogy bekovetem instan,rá nem merek irni
2021. ápr. 14. 11:44
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Tudasd a sráccal ha tetszik, vagy legalább kezdj el vele beszélgetni. Ha ráköszönsz már abból le lehet szűrni hogy mi okból írtál rá idegenként. Onnan pedig tudja a srác vinni a beszélgetést
2021. ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Oh de ha nagyon vágysz kapcsolatra akkor lépéseket kell tenned az ügy érdekében

Az ismerkedést el kell kezdeni, aztán ki tudja mi lesz. Ha nem jön össze, ne csüggedj, előbb-utóbb összejön:)

Fontos hogy ne csak azért legyél együtt valakivel mert elérhető számodra, és kapcsolatot keresel, hanem azért mert tényleg tetszik és akarsz tőle, pont tőle valamit

Ne légy szerelembe szerelmes

2021. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%

Pedig lehet hogy kikéne tenni valamit , különben nem veszik észre mert azt figyelik , hogy a másiknak ki van rakva n a akkor a kettő közül jó hogy nem rád koncentrálnak, hanem arra aki kirakta a dolgokat....


- Vaahogy fel kell hívnod magadra a figyelmet és most nem arra gondolok, hogy egy üres teremben fingd el magad h mindenki odafigyeljen, hanem vegyél fel vm kis rojtos mini farmer nacit, vizespóló, fekete rúzs, , ÉS odaállsz a faszi elé és emreven belemondod a szemébe, hogy "Hello" aztán a kacsintasz egyet és ledobod a csizmád és felpattantok a srác motorjára és elmentek az elhagyatott bányatóhoz, ha nincs a környéketeken bányató akkor bármilyen elhagyatott környék megfogja tenni.... a többit privátban kifejtem ah godnolod.

2021. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

"Miért nem talál rám a szerelem?"


mert a szerelem az nem csak úgy rád talál, hogy ülsz és elvársz. Neked is kell érte tenni, nyitottnak és érdekléődőnek lenni. Plusz ha jön valaki, de nem egyeztek 100%ig, ne utasítsd el azonnal.


Egyszerű, mi?

2021. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Azért mert játszod a királylányt.
2021. ápr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%
21 leszek pár nap múlva és nekem sem volt. Szar dolog:D
2021. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
19%
mindig azt pontozzák le, aki az igazságot kimondja , tudom hogy kegyetlen dolog szembesülni az igazsággal , ezért nem érdekel, hogy lepotontoznak, hiszen legbelül úgy is tudjátok mi az igazság. :)
2021. ápr. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó mondatodra megjegyzés: szerintem jó ha igaz rád amit írtál, nekem tetszik ha valaki ilyen.


De igazuk van a többieknek, hogy neked is tenned kell érte :)

2021. ápr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!