Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen barátom?

Figyelt kérdés

Már majdnem 17 éves leszek, de még mindig nem volt párkapcsolatom.

Már szinte minden korombelinek van vagy volt párkapcsolata. És rossz nézni az utcán a párokat miközben én egyedül vagyok.

Sajnos elég félénk vagyok. Interneten nem szeretek ismerkedni. Bulizni sem járok.



2019. szept. 2. 16:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
67%

Én is 17 éves vagyok, nekem se volt még egy párkapcsolatom.. Nem kell cikinek gondolnod azt, hogy még nem volt barátod. Majd el jön a te időd is. :-)


Nagyon helyes az, hogy nem ismerkedsz interneten, ne is tedd..

2019. szept. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Pedig valamit csinálnod kell!

Legalább menj el olyan helyre, ahol fiúk is vannak, akik meg tudnak szólítani téged.

A barátnőiddel is mehetsz, csak távolodj el tőlük egy kicsit.

2019. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
75%

17 évesen még nem vagy lemaradva semmiről.

Ne párkapcsolatot keress, hanem baráti társaságot. A legjobban baráti társaság révén lehet találkozni az "igazival".

2019. szept. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%

nyugi, nem vagy lemaradva semmiről 🙂

szerintem ez sokkal jobb, mintha már megszámolni se tudnád, hogy hány barátod volt 🙂


nekem is 17 évesen lett baratom 'véletlenül' egy alkalmazáson (NEM társkereső és NEM tinder) keresztül, szóval kitudja :D

2019. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

A fő kérdés az, hogy te szeretnél kapcsolatot magad miatt, vagy csak azért akarsz mert mindenki másnak van.

Ha az első, kezdj el fiúkkal beszélgetni( sokszor jobban lehet velük elbeszélgetni szóval ettől nem kell felni), ha csak a második miatt akkor pedig nem kell cikinek gondolnod, mert nem az. Majd lesz ha úgy alakul. :)

2019. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Lègy nyitott mosolyogj szemezz fiùkkal valamelyik csak fel szed
2019. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 October15 ***** válasza:
88%

Azért eltudok képzelni nehezebb dolgot is az életben annál, hogy 17 évesen pasit fogj. :D Nem kell hozzá sok ész. Ha low effortba akarod megoldani akkor pl Tinder. XD Én momentán hülyét kapok tőle de ismerősök közül van akinek működik a dolog. Majd talán egyszer ha megbízhatóan működik a telóm kijelzője. :D :D [Nem, akkor is ember maradok... szóval nem.]

A másik lényegesen több erőbefektetést igénylő megoldás az beszélgetés. Gondolom azért annyira nem sokkolóan új ez a gondolat. A "mit mondjak neki" kérdést megelőzendő: nyugi úgyse figyel arra amit mondasz épp azzal lesz elfoglalva, hogy elhelyezzen egy 1-től 10-ig terjedő skálán. :D [-> Kb nem létezik olyan korodbeli pasi akit zavarna az ha beszélgetni akar vele 1 legalább sort of okay lány.]

2019. szept. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem pont a második opció a könnyebb megoldás;)
2019. szept. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 October15 ***** válasza:
66%
Meg a logikusabb, működőképesebb stb stb. :D De ettől még az elsőhöz kevesebb befektetett energia kell. Már ha szigorúan a folyamatot nézzük. Azért a hüvelykujj mozgatása nem egy nagy feladat. :D
2019. szept. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%

Az lehet hogy nem nagy feladat, de személyesen beszélgetni kényelmesebb mint írásban beszélgetni.

Egyébként a másikból is származhat működőképes kapcsolat, csak ahhoz nagyon nagy szerencse kell.

2019. szept. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!