Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nektek ismerkedésnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek ismerkedésnél kizáró ok, ha a nő jelen helyzetben munkanélküli?

Figyelt kérdés
Sajnos a vírus miatt elvesztettem a munkahelyemet, de egyébként jó szakmám van és biztos vagyok benne, hogy hamarosan el fogok tudni helyezkedni. 30-as nő vagyok.

2021. ápr. 14. 14:37
1 2 3
 11/23 BeefEater ***** válasza:

Tőled független probléma, a megoldásán dolgozol és nem azt várod, hogy az új pasid segítsen ki.

Ez nem kizáró ok, rosszabb periódusai az életben mindenkinek lesznek.

(És sok sikert a munkakereséshez.)


35F

2021. ápr. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Megnyugtat, hogy így is lehet esélyem.

"(És sok sikert a munkakereséshez.)" - Kedves vagy, köszönöm! :)

2021. ápr. 14. 18:24
 13/23 anonim ***** válasza:
35%

Van egy rossz hírem, mert ez a vírus itt marad velünk. Mindig kezdődik előlről a huzavona, oltogatás, szeptembertől indul haddelhadd. Nem tudom meddig tart a megtakarításod?

Hallottál már olyat, hogy az influenza vírus eltűnt? NEM.

Amíg valami jó gyógyszert nem találnak ki, addig tombol a COVID.

2021. ápr. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Valami megoldás csak lesz. Nagyon sok ember vesztette el a munkáját és a vállalkozók is szívnak. Ez hosszú távon nem mehet.
2021. ápr. 14. 18:44
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha érződik nála az igyekezet, hogy akar ezen változtatni, akkor okés a dolog.
2021. ápr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
36%
Kizáró ok mert nem szeretném megfinanszírozni egy kiöregedett, életképtelen nő láblógatását.
2021. ápr. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
44%
13-as vagyok, sajnos a megoldás nem repül le hozzánk csak úgy, ha kérjük. Szenvedés lesz és lehet majd éhezés is. Ez még csak a kezdet.
2021. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
#17 Te nem vagy túl optimista. Az látszik, hogy elég nagy gáz van, de azért én bizakodó vagyok, hogy az oltás most javítani fog a helyzeten.
2021. ápr. 14. 19:15
 19/23 anonim ***** válasza:
65%
Csak ne kelljen eltartani, készüljön fel, legyen pénze, intézze jól a dolgait. Ennyi.
2021. ápr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
#13/#17, amikor nem jön be csalódott leszel?
2021. ápr. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!