Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne cizelláltan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne cizelláltan, de teljesen egyértelműen jelezni tinderen, hogy kövér nő vagyok?

Figyelt kérdés

Ami fontos: van egész alakos fotóm,több is, viszont az ismerőseim szerint is vékonyabbnak tűnök a képeken,mint a valóságban.


Nem szeretnék beleesni abba,amit sokaknál látok és nekem sem szimpatikus, hogy 190cm/80kg vagy 150cm/170kg, szóval olyan bio-t írni, ahol felsorolom a paramétereket.


Viszont mindenképp szeretném egyértelművé tenni, hogy kövér vagyok, a beszélgetés során kiderül úgyis, mennyire. De sajnos a molett vagy duci jelzőt nem érzem magaménak, a bio-m végére odacsapott "kövér vagyok" mondat pedig nagyon nyers.


Ha valaki látott már szimpatikus megfogalmazást erre annak ellenére, hogy a túlsúly nem szimpatikus dolog, megköszönném, ha adna ötletet,mert itt akadok el mindig.


2021. ápr. 14. 23:43
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Telkarcsu, dus idomu pl. De szerintem tovabbra is a fenykep mervado. Nehezen hiszem el, hogy egeszalakos kepek, meg ha ruhaban is, ne mutatnak a valosagot. Raadasul arcon is latszodik altalaban.

Inkabb ne legyen tul elonyos de hazug a foto.

2021. ápr. 15. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Eleve gyanús ha nem írod ki hogy hány kg vagy, csak a magasságodat írod ki. Vagy mindegyiket, vagy egyiket sem. Ez eleve titkolózásra ad okot.

Akkor ne írj ki adatot, tegyél ki több fotót ami egészalakos.

Biztos kell hozzá tapasztalat, de ki az aki nem vesz észre 15kg pluszt egy képen?

Hogy a kérdésre is válaszoljak, én azt írnám, telt, formásan telt, teltkarcsú, picit testesebb nő.

2021. ápr. 15. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%
"Ne ijedj meg, nem vagyok olyan vékony, mint a képeken" :)
2021. ápr. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
87%

A súlyomhoz alacsonyabb vagyok az ideálisnál.:)

Nekem sem fogynom kell, hanem nőni még 20 centit.:) 184/108/ Férfi

2021. ápr. 15. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 AERROW válasza:
34%
Írd azt, hogy akkor vagy mikor megérkeztek a Tesco parkolóban akkor már a fotocellás ajtó kinyílik
2021. ápr. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy kéne új kép vagy egész egyszerűen írd a mereted és akkor az elég hiszen nem hazudsz.

Én imádom amúgy az ilyen külsejű nőket.

Írj szívesen beszélgetnek 40ferfi

2021. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Valósághű kép és nyers adatok. Így sok felesleges kört kikerűlsz...
2021. ápr. 15. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kep számít.

Én sokszor mikor taliztunk elmondtam és elképedtek hogy Nemar hogy annyi vagy nem látszik ...

a kep érdekli őket meg a valós Külsőd nem a száraz tényadatok!!

2021. ápr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

10#

:D

2021. ápr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

13

Zseniális. :))

2021. ápr. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!