Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehetne cizelláltan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne cizelláltan, de teljesen egyértelműen jelezni tinderen, hogy kövér nő vagyok?

Figyelt kérdés

Ami fontos: van egész alakos fotóm,több is, viszont az ismerőseim szerint is vékonyabbnak tűnök a képeken,mint a valóságban.


Nem szeretnék beleesni abba,amit sokaknál látok és nekem sem szimpatikus, hogy 190cm/80kg vagy 150cm/170kg, szóval olyan bio-t írni, ahol felsorolom a paramétereket.


Viszont mindenképp szeretném egyértelművé tenni, hogy kövér vagyok, a beszélgetés során kiderül úgyis, mennyire. De sajnos a molett vagy duci jelzőt nem érzem magaménak, a bio-m végére odacsapott "kövér vagyok" mondat pedig nagyon nyers.


Ha valaki látott már szimpatikus megfogalmazást erre annak ellenére, hogy a túlsúly nem szimpatikus dolog, megköszönném, ha adna ötletet,mert itt akadok el mindig.


2021. ápr. 14. 23:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tindrezek, de más társkeresőn: 162/65. Ennyi. A kép pedig 3 hónapnál nem régebbi, ez alap.
2021. ápr. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%
Plus size jelzőt csúsztatnám be valahova a leírásba.
2021. ápr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
39%

(22

Éljen a magyar nyelv jeligére.)

2021. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egysuer a párom azt mondta, valahol el kell férnie ennyi szeretetnek.
2021. ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Telt alkatu vagyok
2021. ápr. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
85%

Csinálj magadról egy darab képet, ahol a fények és a póz világosan mutatják az alakod.

Nyolc emberrel beszélgetni 3 órát, meg 6 első randira elmenni van energiád, 20 perc alatt lőni egy képet meg nincs? Kicsit gyanús ez nekem.

2021. ápr. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is fura ez az egész. Ilyen őszinte vagy itt, velünk tökidegen gyakorisokkal, azokkal meg akikkel talizol nem? Mi értelme van ennek, hogy a fényképek nincsenek összhangban a valósággal?

Egyébként ha nem akarsz új képeket, akkor nem marad más, mint tényleg azt írni, hogy NEM ÚGY NÉZEK KI, MINT A FÉNYKÉPEKEN. Ennyi. Nem kell itt semmi ragozása annak, hogy most ízlésesen kövérke vagyok vagy mittómén.

2021. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
82%

Én sem értem, miért nem lehet egy új képet lőni. Szervezel egy programot barátnővel, ismerőssel, szórakoztok, és megkéred, hogy kattintson párat, mert frissítenéd a randi profilod.

Egyetlen dolog, amit elképzelhetőnek tartok (bár lehet puszta science fiction), hogy nem dolgoztad fel a plusz kilókat, amik rádkerültek. Tudsz róla, hazudni sem akarsz erről, de egy képen rögzíteni, és szembesülni vele túl nagy falat. Viszont ha tényleg ennyire zavar, és nem csak a semmibe puffogtatok hangzatos/sablonos bölcsességeket, akkor tegyél ellene. 10-15 kilót pár hónap alatt le lehet adni mozgással, és normalizált étrenddel. Ha meg nem, akkor vedd azt az 5 perc fáradtságot, hogy csinálsz egy aktuális képet. Az a legegyszerűbb, legegyértelműbb a másik számára.

2021. ápr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Testesebb, teltebb nő vagyok vagy leírod a magasságod és a súlyod.
2021. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
19%
XXL plus size...
2021. ápr. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!