Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért vannak együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért vannak együtt olyan férfiakkal, akik nem tudnak bánni a pénzzel vagy pedig nagyon rendetlenek, miközben a nő maga nem ilyen és panaszkodik?

Figyelt kérdés

Ezt a két panaszt nagyon gyakran hallom és nem értem, ha ezek rám nem igazak, akkor nekem miért nincs párom és általában miért nehéz a párkeresés, az ilyen férfiaknak pedig miért van. Tudom a "pénzzel bánás" képessége nem függ a fizetéstől, de én még kifejezetten jól is keresek és annak egy elég nagy szeletét félreteszem. Megvannak a távlati pénzügyi céljaim, amikhez tudom félre kell tennem, tudatos vagyok ezzel kapcsolatban és nem szórom feleslegesen azt, amim van.


A másik, hogy 19 éves korom óta nem otthon élek és az évek alatt abszolút megtanultam magamra főzni, takarítani, stb. Általában magamra főzök, korábban is szinte sosem jártam étterembe (max havi 1-2-szer barátokkal, de ott sem a kaja miatt) vagy évente néhányszor rendeltem és nem anyagi okokból. Nem kérek ezért kitüntetést, de ez a helyzet. Szóval nem értem, a nők szeretnek panaszkodni a párjuk súlyosan rossz tulajdonságai miatt, de a kapcsolatból nem lépnének ki és ismerkedéskor sem preferálják azt, aki nem ilyen. Nem azt mondom csak ezek döntsenek ismerkedéskor, de akkor azt hinném egy kis pluszpont, hogyha egy férfi nem pénzelbaszós, vagy tud takarítani.


2021. ápr. 15. 10:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Pont, hogy nem állok le csóró férfival. Ezek miatt szokott menni a sírás...hogy minden Nő goldigger.

Most akkor melyik?

2021. ápr. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!