Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Amíg nincs önbizalmam és úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amíg nincs önbizalmam és úgy tekintek magamra,hogy úgy sem sikerülne addig tényleg taszító lehet a kisugárzásom ?

Figyelt kérdés
Átlagos külsőm van bár sose volt barátnőm nem igen tetszettem a lányoknak ennyit számít a negatív belső?

2021. ápr. 18. 22:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem. Ugyanis ha nem ért valami gyerekkori, fiatalkori trauma, akkor azért tekintesz úgy magadra, mert valóban egy kis jelentéktelen Átlag Józsi vagy, így nem vagy taszító, de vonzó sem, lényegében levegőnek néznek a nők, észreveszik, hogy létezel, de számukra egy gendersemleges lény vagy, felőlük akár robot vagy földönkívüli is lehetnél. Ha jópofa vagy, akkor még nőtársaságod is lesz, akár csajos bulikba is meghívnak, mégiscsak legyen velük egy pasi, aztán akár éveken át képesek sajnálkozni rajta, hogy egy ilyen aranyos, kedves, udvarias, normális srácnak miért nincs barátnője, de majd ők majd összehoznak xy-nal.


Aztán van aki előbb kapcsol, van aki éveket pazarol a reménykedésre. Más belebetegszik, mert az egész olyan, mintha meg lennél átkozva.


Vannak mondjuk 5-en. Abból 3 azt mondja, hogy jó pasi vagy, ha nem lenne férjük/párjuk, akkor nem gondolkoznának. 2 azt, hogy semmi baj a külsőddel, de neki a xy testalkatúak (ha vékony vagy, akkor mackós, ha mackós, akkor vékony, én izmos voltam, kaptam már havercsajtól olyat, hogy neki a vékony, kisfiús srácok jönnek be, én neki túl maszkulin vagyok, úgyhogy mint a nyuszika és a sapka esete).


Amikor ezek a lányok összejönnek olyannal, akikhez képest te sokkal közelebb állsz az esetükhöz, akkor már megszólalhat az első vészcsengő.


Amikor a maradék 3-nak döglődik a kapcsolata, vagy szakítanak, akkor szintén. Ezt úgy veszed észre, hogy szó nélkül eltűnnek, aztán pár hét vagy több hónap múlva bukkannak fel újra, amikor már van új kapcsolatuk. És milyen kár, hogy nem voltál akkor ott mellettük, amikor a szakítás történt, de igazából akkor nem is akart senkivel beszélni, csak aztán már régóta udvarolt neki ez a srác vagy felszívta magát és felrakta a Tindert és ott jött a nagy szerelem.


Ha ezt nem tudják megtenni, akkor gyászolják a kapcsolatot, adj nekik egy kis időt, aztán hirtelen, villámcsapásszerűen valakibe beleszeretnek, aki nem te leszel.


Ha elég kitartó vagy és képes vagy a 30-as éveidig kihúzni ezt a csajkoszorús barátzónát, akkor azt veszed észre, hogy némelyik el fog kezdeni másképp nézni rád. De szinte minden esetben közös, hogy valami érdeke van vele, hogy összejöjjön veled. Véletlenül szült időközben egy gyereket és a férfi még gyerektartást sem fizet vagy csak azért, hogy kéthetente a láthatáskor összeveszhessenek és kisírhassa magát a válladon. Vagy eladósodott, mert azt hitte, hogy fogott magának egy jó pasit, az meg őt forgatta ki, mert mondjuk jogász volt. Esetleg erre sem volt szükség, összejött egy tetovált menő rosszfiúval, az meg legombolt róla egy rakás pénzt és még a munkahelyéről is kirúgatta magát miatta. Vagy simán felszedett 20 kilót, esetleg Pistike frizurát vágatott magának a korábbi szép hosszú hajából és elkezdtek a mellei is megereszkedni.


Diplomás, értelmiségi körökben a 40 az új 30, ott a 30-as nők még bőven f...szkörhintáznak, meg az egzisztenciális igényük is nagyobb, így ott 40 fölött kezdenek el férfiként nézni rád. Illetve te csak azt hiszed. Valójában csak kell valaki, akiben megbízhatnak, hogy felneveli a gyereküket, illetve érzik az öregedés, az elmúlás szelét és kétségbeesetten keresnek egy társat, hogy ne maradjanak egyedül.


Egy nő kizárólag ekkor fogja lejjebb engedni az igényt. De az neked férfiként nem biztos, hogy jó lesz. Főleg, hogy te férfiként ha jól csináltad az életedet és lett pénzed, akkor ennél többet is ki tudsz hozni az életedből. Meg egyébként is, legyen már bennünk méltóság, olyan nőkkel akarunk összejönni, aki a legszebb éveinkben semmibe nem vett minket?

2021. ápr. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Persze, negatív belső..

Beszéld csak be magadnak nyugodtan, hogy ezért jössz be a csajoknak.

Nem vagy vonzó külsőleg, ezért nem érdekled őket.

2021. ápr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%

Ezt az "önbizalmas, taszító kisugárzásos" dolgot nyugodtan felejtsd el.

Anno amikor én összejöttem a már volt csajommal, abszolút mélyponton voltam, borzasztó negatívan álttam a dolgokhoz, nem voltak céljaim, csak tengődtem.

A lánynak megtetszettem KÜLSŐRE, aztán elkezdtünk beszélgetni és gondolom megtetszett neki a belsőm is vagy csak egyszerűen megfeleltem neki így is.

Elsőnek a külsőd látszik, milyen magas vagy, mennyire vagy izmos, vékony, kövér stb. milyen a fejformád, az arcod, hogyan öltözködsz stb.

Hiába mondanak mást ez az ELSŐDLEGES. A személyiség egy része maximum úgy tud megnyilvánulni, hogy milyen a stílusod. Pl.: egy punk-nál messziről látszik, hogy ő punk, de egy átlagos fazonról elsőre nme lehet eldöntetni semmit. Csak annyit, hogy "tetszik/nem tetszik".

2021. ápr. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)
2021. ápr. 19. 06:36
 5/17 anonim ***** válasza:
42%
Kisugárzás nem létezik. Ez csak egy kamu duma, hogy a nőknek ne kelljen bevallaniuk, hogy csak a külső számít nekik. Átlagos kinézettel nem sok reményt fűzhetsz a csajozáshoz.
2021. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nekem is ez a tapasztalatom idáig! :(
2021. ápr. 19. 08:13
 7/17 anonim ***** válasza:
56%

Én egyébként nem azt mondom, hogy nem lehet csajod, mert hogy biztosan ronda/átlagos vagy és akkor már kizárt ez az egész dolog.

Mert tuti te is bejössz valamilyen csajnak, csak eddig nem találkoztál ilyennel VAGY és szerintem ez áll közelebb a valósághoz eddig TE nem vetted észre, hogy tetszenél a csajnak.

Szerencse kérdése igazából az egész.

Én is tetszettem már több lánynak is, sokan még kezdeményeztek is, de sajnos általában akiknek én tetszem, azok nekem nem.

2021. ápr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Volt 1-2 nálam is tény de nagyon túlsúlyos volt mind az nálam meg kizáró ok!
2021. ápr. 19. 09:41
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

#8: És az a legnagyobb baj, hogy a túlsúlyosnak sem feltétlenül "tetszel", csak látja rajtad, hogy nyomi vagy és így bátrabban mer közelíteni feléd.


A legjobb teszt egyébként, hogy felajánlod neki a szexkapcsolatot. Ha belemegy, akkor tényleg tetszel neki, akkor érdemes megfontolni, hogy segítesz neki lefogyni és egy normális társad lesz.


Ha viszont elutasítja, önérzeteskedik, esetleg még méltatlankodva beszól, hogy mit képzelsz magadról, akkor biztos lehetsz benne, hogy csak státusszimbólumnak kellettél volna neki, hogy véres kardként tudjon mutogatni mindenkinek, meg Facebookra feltölteni a közös képeiteket, hogy neki is van duci létére pasija és most megrohadhat az összes irigye, akik szerint amíg nem fogy le, addig nem lesz pasija, mert hát lett neki pasija aki úgy szereti őt, ahogy van "Ugye, Bubu? (mernél csak mást mondani)"

2021. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Jogos sajnos!
2021. ápr. 19. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!