Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vonzerőn van hogy drága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vonzerőn van hogy drága autó sem segít?

Figyelt kérdés
Élő példával már találkoztatok nőként? Vagy a drága autó minden esetben gyógyír?

2021. ápr. 20. 12:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Ha van egy jó autója, akkor azt gondolom hogy "ez igen"

De akkor is ha beszél 3 nyelven. Vagy akkor is, ha bármilyen olyan dolgot csinál, ami szerintem lenyűgöző. De egy ilyentől nem lesz senki sem az ideális társ.

2021. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
80%

"miért terjedt el ez a drága autó megoldja a társkeresést legenda?"

Nem oldja meg, de segíthet. A drága autóhoz általában jó ruhák, lakás, pénz társul. Az ellenkezőjét már többször éreztem. Addig volt lelkes a nő, amíg meg nem látta a swiftemet. A sikeres férfi imádzsához hozzátartozik egy középkategóriás autó. Lehet veszek egyet és rájövök, hogy tévedtem.

2021. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%

"Ha van egy jó autója, akkor azt gondolom hogy "ez igen""


azt ugye tudod mucika, hogy lehet nem zsebből fizette, hanem 10-20 éves hitelre csak azért, hogy vagizzon?


ez igeeeen

2021. ápr. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

13-as

"azt ugye tudod mucika, hogy lehet nem zsebből fizette, hanem 10-20 éves hitelre csak azért, hogy vagizzon?"

Ezt miből gondolod?

[link]

Aki nem tartozik a 10. decilisbe nem engedheti meg magának, hogy kitoljon egy 20 milliós autót a Kárpát utcából, mivel nem tudná fenntartani.

2021. ápr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

14 folyt.

Hitelre? 20 millió hitelnek csak a kamata az elején évi 1.5 millió. valamennyit a hitelből is kell törleszteni legyen az is 1.5 millió. Első évi biztosítás, szerviz. Járni is akar vele. Benne lesz neki az első évben 4 millióba. Ennyit nem keres egy évben a 9. decilisben.

2021. ápr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Én konkrétan láttam egyszer egy ilyen triót:


Férfi: alacsony, kövér, kopasz (golyófejű), brutális arcú, 50 év körüli c. férfi izomtrikóban (nyár volt).


Nő: huszonéves, pompás alakú, kellemes arcú, divatosan öltözött.


Autó: Hófehér, kétüléses, nyitott fedelű sportkocsi.


Valahogy nem úgy tűnt, mintha apa és lánya lettek volna..." Én sok ilyet láttam/látok, olyan üzletben dolgoztam, ahová tehetősebb, de agyilag, ízlésileg egyszerűbb réteg járt. Velem általában kedvesek voltak ezek a kikent kifent lányok, pedig átlagos nő vagyok, nem tapostak belém, tehát el tudom azt képzelni, hogy belőlük-bár felszínesek, sekélyesek-emberileg ki lehet fogni olyat, aki normális.

A hozzájuk tartozó általad jól ábrázolt férfiak viszont szinte mindig retek tuskók voltak, igazi nagyzolós gyökerek. Mindig azon agyaltam, hogy honnan van ezeknek ennyi pénzük, hiszen butának tűntek.

2021. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek semmit az autókhoz, de ha menőbbnek néz ki, félnék, hogy a benne ülő pasi felszínes, olyan "gyágechi" gyerek, mint akik a suliban bántottak. (A nőkkel is így vagyok.)


Azt nem értem, hogy mi előnyöm származik belőle, ha valakinek drága az autója. Nekem adja? Eladhatom, és vehetek belőle akármit?

2021. ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
56%

Pénztől, vagy bármely vagyontárgytól nem leszel vonzóbb, csak nagyobb valószínűséggel találsz olyan nőt, aki úgy lesz vele, hogy veled járó előnyökért (ha van ilyen) megéri megalkudni veled.


Ez ilyen. A nők a született jópasikért rajonganak, ők minden feltétel nélkül, ingyen dugnak. Az összes többi férfinek viszont egy életen át azért kell küzdenie, hogy elég dolgot tudjon nyújtani egy nőnek, hogy neki megérje megalkudni vele, szexuális vonzalom hiánya ellenére.

2021. ápr. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez a múltszázadi filling.1920 ban volt autód akkor gr úr,méltóságos úr,tekintetes úr voltál.Ma egy "drága" autó csak a sznoboknak számít.Veszel BMW -t hitelre ,ha akarsz.Lehet a gatyád rámegy a szervizre,de ismerek ilyeneket.Mutaják,kirakják magukat,ahol lehet.Ezek a kirakat emberek.Nyilván van célközönseg is,azert is csinálják.

Ők azok,akik tescos kenyeret vesznek,és lopják a budipapírt az irodából.

Teslat nyilván nem vesznek.De azzal nem is furikáznak jelentős számban,úgyhogy értelmetlen lenne ilyesmikkel indokolni a "drága autót".

Ismerősöm egy svájci laborban dolgozott.A tulaj egy astraval járt.Milliomos volt,és ezt svájci frankban kell erteni.

Szval erről ennyit.

2021. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő a fajfenntartás alapján választ párt, akarva akaratlanul. Ha van egy drága kocsija, azt feltételezi, hogy rendes körülmények között él, és normális élete lehet a hölgynek mellette. Szóval igen, van jelentősége. Más kérdés hogy kiknél. Vagy a 18 éves tinir*bancok ezek, vagy azok, akik csak az értékeket látják.

Ezekkel az a gond, hogy ha meglátnak egy annál is jobbat, akkor oda futnak.

Szerencsés vagyok ilyen szempontból, nincs még se jogsim se autóm, de aranyos barátnő igen. Társat kell keresni. Nemkell hozzá 500 ezer forintos nettó fizetés.

Ha a lánnyal együtt megkerestek nettó 400-at, akkor is lehet egy szép autótok.

2021. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!