Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok, lehetséges 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehetséges 25 évesen elkezdeni az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Nem tudok egy fő problémát megnevezni, ami miatt így alakult az életem. Több dolog is hozzájárult, hogy eddig (kisebb próbálkozásokat leszámítva) nem jutottam el odáig, hogy kapcsolatom legyen. Alapvetően nem tudom azt elképzelni, hogy valaki számára értékes lehetek, érdekes talál, nehezen tudok magamra nőként tekinteni, ami nyilván egyre nehézkesebb kapcsolati/szexuális tapasztalat híján. Szóval így már nem csak az eredeti problémák állnak fenn, hanem az is, hogy már ennyi idős vagyok. Próbálom reálisan szemlélni a helyzetet, de mégse érvényes minden esetben "a sohasem késő" mondás. Tehát ott van az elmúlt kb. 10 év, ami alatt a legtöbb velem egykorúnak már volt lazább/komolyabb párkapcsolata, ami azért jó nagy lemaradás a részemről.

Tegyük fel, hogy elkezdek valakivel randizgatni. Mégis hogyan hozakodhatnék elő neki azzal, hogy eddig még nem volt kapcsolatom/szexuális tapasztalatom. Nagyjából látom egy ilyen helyzetnek a végkimenetelét, és ez is plusz visszatartó erő. Ami teljesen érthető bármelyik srác részéről.

Van itt esetleg olyan, akinek ha nem teljesen, de nagy vonalakban hasonlít a helyzete az enyémhez. Van még remény?

Előre is köszi.



2021. ápr. 25. 14:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
94%
Mintha csak rólam írtál volna.Én is így vagyok 23 évesen,sosem tudtam elképzelni,hogy bàrki szeretne vagy érdemesnek találna arra,hogy velem képzelje el az életét.Én pl sosem láttam magam vonzónak,el nem tudnám hinni,hogy valaki szépnek tartana.A komplett nőiesség hiányzik belőlem.Amit viszont tapasztaltam,az sem szívderítő.Barátnők 15 évesen kezdték az ismerkedést.Sem náluk,sem a környezetemben nem látok olyan kapcsolatot,akire irigykedni lehetne.A férfiak jelentős része egyáltalán nem akar kapcsolatot csak szexpartnert.Szüzesség? Őszintén? Én legszívesebben eladnám,mert szerintem érzelmileg mindenkinek csak teher.
2021. ápr. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nőknét biztosan sok férfit érdekelnél és eléggé hihetetlen, hogy eddig soha senki nem próbálkozott nálad.

Most is 99%, hogy erre a kérdésedre kaptál egy csomó privát üzenetet.

Első lépésként válaszolj valamelyikre, vagy akár mindre. Ki tudja? Hátha összejön belőle valami értelmes, ha más nem is, de legalább egy normális beszélgetés.

Nagyjából így kezdődik a dolog. Az emberek találkoznak/megismerkednek valamilyen módon és beszélgetnek. Nem is biztos, hogy egyből társkeresési szándékkal, de később akár ez is lehet belőle.

Szerintem amúgy nem vagy elkésve semmivel. Később érő típus vagy, valószínűleg kicsit szorongóbb, csendesebb típus.

Annyit tanácsolnék, hogy légy nyitottabb, ne utasíts el nyélből mindenkit. Adj esélyt a "hétköznapi" szituációknak is, ne legyél annyira magadba fordulva.

A te szüzességed még értékes is lehet, sokan örülnek férfiak közül ha ők lehetnek egy lánynál az elsők.

2021. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 1Léna ***** válasza:
100%

Az ismerkedésnek nincs korgüggősége. Viszont a te életedben változtatást igényel, mert az ismerkedéshez a kapcsolatépítéshez idő ráfordítás kell.

A kapcsolatok építésére nincs alkalmas időpont, de ha szeretnél kapcsolatot, akkor a fontossági rangsorban előrébb kell kerüljön. A kialakult szokásrendszerednek át kell, alakulnia, mégpedig úgy hogy az megismerendő személyhez igazodjon.

Az nem baj, hogy szűz vagy, sőt ez azt jelenti, hogy nem tékozoltad el. Nem engedtél még érdemtelent a legbelső részedbe, és nem ez méri az értékességed.

Kívánom, hogy meg tudd találni azt a hozzád legjobban illő társat akinek ez ajándék lehet, és akivel egy házasság kötelékében a boldogságotok, a közös életetek alpozó köve lehet!

2021. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
83%

Én 25 évesen vesztettem el, most 29 vagyok. Kamasz koromban elég szigorúak voltak a szüleim, engem nem engedtek el úgy bulizni meg stb., mint a barátaimat. Én is zárkózott típus voltam, mivel voltak gondok az önbizalmammal, amit sikerült megoldani. Csak akkor tudsz nyitottá válni, ha megtanulod szeretni magad és felismerni a saját értékeidet. Nekem pl. nagyon kusza volt a fogsorom, és a fogszabályzás csodákat tett.


Én egy muszlim egyetemista sráccal vesztettem el, két évig voltunk kapcsolatban. Itt jönnek képbe az olyan véglények, mint az 1-es válaszoló. Nem is akartam magyarokkal ismerkedni, nem hiányzott, hogy a képembe röhögjenek, vagy megbélyegezzenek, hogy jajj, tuti valami "gáz" van velem. Aztán meg sírnak a magyar pasik, hogy "ezek a rohadt arabok" lenyúlják a nőiket. A barátom nagyon kedves és figyelmes volt, egy percig sem éreztem mellette cikinek a tapasztalatlanságom. Így utólag semmit nem bántam meg. Jó volt egy olyannal lenni, aki figyelt rám. Sosem akartam egy random pasival összefeküdni, csak hogy elmondhassam, hogy már nem vagyok szűz.


Lehet lepontozni, de ez a valóság, én ezt tapasztaltam.

2021. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!