Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti melyik ideológiát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti melyik ideológiát követitek, ha a nőkről és párkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés
Bár a redpill -nek része a PUA is valamennyire, sok puás tagadja a redpillt, ezért lett külön kategória.

2021. ápr. 25. 22:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
25%

#7 igen, a női lét egyetlen előnye a férfiakkal szemben, hogy nekünk szabad sírni.

Fantasztikus! Nyugodtan kimehetek az utcára bőgni, senki nem fog hülyének nézni... Plusz, minden gondom meg is oldódik vele. Annyira hálás vagyok ezért a kegyért, amit a társadalomtól kaptam.


Tedd össze a két kezed, hogy férfi vagy és nem nő...

2021. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
90%

8. Értem.


Több roma öl meg fehért, mint fehér romát. Az USA-ban több fekete öl meg fehért, mint fehér feketét. Ráadásul itt nem is 50-50% kb az arányuk a lakosságban (mint a férfiaknak-nőknek), hanem kb 15%. Akkor erről miért nem lehet ugyanígy beszélni?


Mert én azt hittem a gyilkosság az gyilkosság és nem ez számít, hogy az elkövető nő vagy férfi, fekete vagy fehér, fiatal vagy öreg, stb.

2021. ápr. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
12. Én pont ezt remélem amikor gyerekem lesz lány lesz, hogy sokkal könnyebb élete legyen.
2021. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
42%
12! A nőknek ma minden szempontból könnyebb dolguk van, csak ezt nem akarjátok belátni.
2021. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
74%

Köszi, de a pua egy hisztis kisfiú, aki azt hiszi a nők strigulázásától lesz férfi és hogy minden nőt könyvekből szerzett sablonnal lehet "levadászni".


tenyérjóslás meg kino eszkaláció XD btw ma azért a nők is tisztában vannak ezekkel a szemetekkel, szerencsére.


nőj fel

2021. ápr. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

"csak aki bennvan, "


mi ez, szekta? Mert a pua mucusok kb szekta. Aki nem tag az ÁFCS meg lúzer, aki nem csinálja, az nem érti a nőket blabla

2021. ápr. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
18: A puának több iskolája is van. Olyan is van, amelyik a redpill része, meg olyan is van, amelyik feministának valja magát (a nők szeretik ha odamennek hozzájuk az utcán és megdicsérik a szépségüket, jobb lesz tőle a napjuk).
2021. ápr. 26. 12:50
 19/27 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, mit nyávogtok, nőket ugyanígy visszaküldenek a bántalmazóhoz, és ugyanúgy kinevetik őket. Ez a magyar kultúra, aki segítséget kér, nemtől függetlenül, azt kiröhögjük és megrugdossuk.
2021. ápr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
80%

MGTOW vagy ahhoz hasonló dolog.

Szerintem ezzel nem ártok senkinek, nem foglalkozok se a társkereséssel, csak annyit szeretnék, hogy hagyjanak békén. Nem akarok megfelelni senkinek, nekem se kell megfelenie senkinek.

Nem akarok feleséget, családot, gyereket. Elvagyok egyedül.

2021. ápr. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!