Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másoknak miért jön össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért jön össze állandóan egy párkapcsolat, amikor elmondásuk szerint nem is járnak sehova, a neten sem ismerkednek? És akkor itt vagyok én, aki 19 évesen még sosem csókolózott? Velem van a baj? Mit lehetne változtatni?

Figyelt kérdés

Annak is betudható, hogy nagyon nehezemre esik emberekkel beszélni, legyen szó akár barátokról. Meg alapvetően olyan az arckifejezésem, mint aki unja magát, vagy ideges. Pedig nem így van. Eddig még a külsőmre is ráfogtam, de rájöttem, hogy nálam kevésbé vonzóbb emberek is találnak maguknak valakit.

Mit lehetne tenni? Akár barátoknak is örülnék.


2021. ápr. 25. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Mert mások nők, te pedig férfi vagy.
2021. ápr. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt miből szűrted le? Csak mert téves az állítás.
2021. ápr. 25. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
depresszió, sajnos ki üt az ember arcán, de sokszor a mozgás és a szabad levegő hiánya okozza ezt. Naponta járj le sétálni vagy ülj ki valami nyugis helyre élvezd a természetet .
2021. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet érdekesebbek, jobban el lehet velük beszélgetni..

Nem görcsölnek rá annyira, csak bevonzzák a másik nemet... Sok oka lehet.


Én kimondottan barátságtalan vagyok, mégis mindig nyomulnak rám (egyetemen, munkahelyen, okj tanfolyamon). Mondjuk én ennek nem örültem soha, mert jól megvagyok egyedül.


Barátkozni facebookos csoportokban, online játékokban lehet a legjobban.

Csatlakozz olyan csoportokhoz amik a hobbijaidhoz kapcsolódnak (pl rajz, zenélés, állatok) és beszélgess.

Én legalábbis így szoktam.

2021. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!