Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, miután elég messzire és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miután elég messzire és elég sokáig kerültétek azt aki tetszik, utána megnyugszotok vagy szenvedtek, hogy miért tettétek ezt?

Figyelt kérdés

Esetleg vmi mást éreztek utána?

Ezt a kerülős dolgot milyen céllal teszitek?


2021. ápr. 26. 07:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugszom.

Azzal a céllal, hogy a reménytelennek ítélt vagy bizonyult helyzeteket lezárjam.

2021. ápr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugszom. Volt egy férfi aki tabu volt nekem. Nagyon oda voltam érte. De elkerültem messzire. Végül eldodorta az élet, majd mikor újra találkoztunk akkor már áldottam magam, hogy annak idején elég erős voltam és ellenálltam neki.
2021. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Egyelőre szenvedek. Szerelmes vagyok belé, de barátnője van. Remélem, majd egyszer megnyugszom.
2021. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Akkor csináltam, mikor nagyon tetszett valaki, de visszautasított. Kerültem kb 1 hónapig, és más dolgokkal foglaltam el magam. Utána könnyebb lett.
2021. ápr. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

En nem attol szenvedek hogy elkerültem. Mert az helyes lépés volt.

Hanem attol hogy ő miért nem teszi magát velem "kompatibilissá" mikozben azzal hülyít hogy akar imad majd' meghal értem, akkor miérr nem ugy csinálja az életét, hogy beleférjek?

Egy kapcsolat soha nem egy emberen mulik. Egy fecske nem csinál nyarat.

2021. ápr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

*exem kulfoldi es azt akarta menjek ki hozzá. De eleinte mig nem találok munkat vagy 2 munka között beütött volna a krack segitseget soha nem nyujtott hanem inkabb addig mig talpraállok lelépett az anyujához.


Hazajöttem es könyörgött hogy menjek vissza sírt rítt.

De hogy amikor nem is lehet rá számítani a valoságban komolyan es csak telefonban ígér fűt fát??

Es nem ertette meg miért nem megyek vissza. Mert en nem akarok palyaudvaron aludni ha ne adj isten anyagilag valami baj ér. Azert.


5.voltam

2021. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*de hogyan, amikor
2021. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vergődök ilyenkor feleslegesen.

Nyilván, ha tetszik, de úgy érzem, hogy reménytelen, hogy összejöjjünk, mert pl. foglalt vagy egyszerűen én meg nem tetszem neki, akkor tudomásul veszem, hogy valahol nem vagyunk egymásnak teremtve és kész.

2021. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván számos példa létezik erre is, azok teljesen érthető esetek, amikor van barátnője, felesége, vagy visszautasította, de van az a szituáció, amikor közös a szimpátia, de a lány mégis menekül, meg se próbál semmi kerükővel támadós kísérletet, az ilyet személy szerint kicsit infantilisnek tartom.
2021. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
33%

"elég messzire és elég sokáig kerültétek azt aki tetszik"


aki tetszik azt miért kerüli valaki? Jaaa, vár a csodára, hogy majd a lovag lpjen hozzá és inkább szenved meg vergődik?


Ahhaa...nem ciki ha vergődés helyett TE lépsz a dolgok érdekében.

2021. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!