Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi kell egy mai nőnek ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell egy mai nőnek ezek közül a leginkább?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 19:16
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
8: Ez a tapasztalatom sajnos. Ismerek kivételt, de ő meg lehet inkább a kinézetével hódít.
2021. ápr. 26. 20:01
 12/18 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem egyértelműen a kinézet. Magasság, férfias testalkat, férfias arcvonások. Nekem elég jó adottságaim vannak külsőre, és 19 éves korom óta nincs problémám azzal, hogy barátnőt szerezzek, pedig semmi pénzem, nem költök a lányra, és nem ülök be vele sehova, hanem a természetbe megyünk sétálni, ha találkozunk.

Bár az igaz, hogy a dark triád típusok erősen jelen vannak bennem. Ez mindenképp segít. Tudom, mikor kell mit mondani, hogy kell a bizalmukat megerősíteni felém, és mikor játsszák magukat valami hülyeséggel, amit nem kell komolyan venni.

Pl. ha egy naív kisfiú lennék, már szétszopattak volna a marhaságaikkal. Rengeteg ellentét van bennük. Ha azt mondja a lány, nem keres kapcsolatot, de szingli, magasról le kell szarni. Persze, nekem könnyű, mert csak nem akarja hogy nyomuljak durván, de nem a külsőm miatt mondja, hogy elutasítson, csak fél az érzelmi súlytól, hogy egy férfi nyomul rá. Aztán barátként elbeszélgetek vele, elvagyunk, és egy idő múlva már találkozunk, ahol meg nevetségesen könnyű helyzetem van. Nem tudom, hogy csinálom, csak figyelek rá, törődöm vele, mint egy normális ember, és már keresi a kontaktust, közelebb jön hozzám, és adódnak szituációk, ahol hozzáérhetek. Nagyon finoman, lassan, lágyan érek hozzá, hogy érezze, az energiám és a figyelmem erős, és összpontosítva van felé, amiből azt érzi, teljesen rá figyelek és biztonságban van.


De a redpillt nagyon jó ötlet olvasni, rengeteg hasznos dolog van a nőkről benne. Rájössz, hogy borzalmasan nem kell őket komolyan venni, semmit sem amit mondanak - még akkor sem, ha dühöngve hisztiznek érte. Saját magadat kövesd minden körülmények között, és magadban bízz, ő másodlagos legyen.

Ezeket is ellenezni fogják, mert nem értik saját magukat, de a bizonyítékom nekem megvan erre, hogy működik.

2021. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
12: Egyébként még ha a felsoroltak közül több is működik, mindenképp a kinézet a legolcsóbb. A pénzemet másra akarom költeni fiatalon (pl befektetések).
2021. ápr. 26. 20:27
 14/18 anonim ***** válasza:

Sztem felesleges ez a kérdés, pláne hogy ezt az instás hülyeséget is beletetted. Puával meg nem fogod tudni fejleszteni azokat a tulajdonságaidat, amik a jó személyiséghez köthetőek, és amikkel hosszú távú jó kapcsolatot tudsz kialakitani bárkivel is. (olvastam is valami híres pua "edzőről" aki amint megházasodott, gyakorlatilag bevallotta, hogy baromság az egész, és ha kiegyensúlyozott életet akarsz, felejtsd el ezt a fajta manipulációt)


Az a szar helyzet, hogy egy normális kapcsolatról nem fogsz tudni egy bevált receptet összegerebjézni mások beszámolói alapján.

Mert persze fontos a külső, de nem az a hülye közösségi média félisten típusú jokepuseg, és dizájner kinézet. Jó, ha átlag vagy, és nem elhanyagolt. Ha ronda vagy, akkor az nyilván hátrány, de istenem, a szex is fontos a felnőtt kapcsolatokban, márpedig minimális vonzódás nélkül ez nem megy. Ugyanez az ápolatlansággal és leharcoltsággal.

Nem csak a fürdés fontos, hanem legyenek normális ruháid amik illenek a testalkatodhoz, és nem a gimi óta rohadnak rajtad. Az, hogy ezeket a kínaiban veszed, vagy valami flancosabb boltból, mindegy.


A luxust és üdülést sztem csak azért hiszed ilyen fontos igénynek, mert nincs sok tapasztalatod a neten kívüli való életről, és/vagy munkanélküli vagy. Mégis ki a f..szom él úgy, hogy elvárja a rendszeres utaztatást? Az 5 maca a feleségek luxuskivetelből? Ugyan már.

Az viszont fontos, hogy akarj lenni valaki. Egy tengődő ember csak lehúzza a környezetét.


De persze ezek a dolgok már számtalanszor le lettek írva ebbe a kategóriába. Ha azt láttad, hogy mennyiszer inceleznek, akkor látnod kellett ezeket a kifejtéseket és elvárásokat is. Ebből pedig az jön le, hogy most is tök feleslegesen gépeltem be ezeket a bekezdéseket, mert nem akarod megérteni, hogy az átlag nő nem instaéletre vágyik.

Szóval személy szerint az utolsó pontra szavazok: ez is csak egy újabb kérdés egy inceltől, aki nem a való életben él, hanem egy fantáziában, amit a neten lát.

2021. ápr. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

"olvastam is valami híres pua "edzőről" aki amint megházasodott, gyakorlatilag bevallotta, hogy baromság az egész, és ha kiegyensúlyozott életet akarsz, felejtsd el ezt a fajta manipulációt":


1. A legendás Neil Strauss egyrészt rondább lett idősebb korára.

2. Ha nem lett volna tapasztalata nőkkel korábban, nem jutott volna el a jó minőségű párkapcsolatig sem.

3. A mai politikai környezetben a PUA coach automatikusan abba a kategóriába kerül, amiben korábban a nácik voltak. Régen Neil korábam ez nem így volt. Akkoriban Hugh Heffner még feminista szabadságharcosnak számított, a pick up coach -okból meg sztárokat csináltak a TV -ben.

2021. ápr. 26. 21:17
 16/18 A kérdező kommentje:
És most nézem, hogy el is vált.
2021. ápr. 26. 21:18
 17/18 anonim ***** válasza:
81%
Elsőt elolvastam, elég is volt. Unalmasak vagytok.
2021. ápr. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Minden nonek mas kell

Viszont ugy tunik egyiknek se te .

2021. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!