Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki lehet bírni egy életet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet bírni egy életet barátnő nélkül úgy, hogy ne épüljön le teljesen lelkileg és mentálisan az ember? 28/F

Figyelt kérdés
2021. ápr. 26. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Biztos, de nem sok értelme van.
2021. ápr. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Sőt nő nélkül könnyebb, mint egy bántalmazó kapcsolatba... ott hiperűrsebességgel épülnél le, mint férfi.
2021. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha nem lesz elvárás az, hogy a nő sportoljon és legyen 10/10000as alakja, akkor talán lesz barátnőd... 😆😆😆😆
2021. ápr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha van legalább szex az életedben valamilyen más formában, akkor talán.
2021. ápr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet bírni. Csak nehéz egyedül. Keress magadnak másik életcélt, így talán könnyebb lesz elviselni! Kösd le magad máshogy: sportolj, menj ki pecázni, sörözz a haverokkal, épits karriert, fejleszd magad, jogázz, tanulj, stb. Én igy oldom meg. Én a fejlődést tűztem ki célul! (saját lakás, nagy autó, jó fizetés)
2021. ápr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl. utálok pecázni, nincs haverom, karriert megpróbáltam, de hihetetlen sok bunkó ember elállta előlem a lehetőséget. Jógázni próbáltam tök baromság, tanulni sem szeretek már. Lehet a kérdező is így van.
2021. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!