Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan foglalkozású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan foglalkozású emberek, akiknek nem szabadna Tinderezni?

Figyelt kérdés
Az egyik irodai ügyfelem megtalált, majd rámírt elég számonkérő hangnemben, hogy mit keresek az oldalon,furcsa neki, hogy ilyen pozícióban rbanckodom. Nem gondolom, hogy tilos lenne fenn legyek, ráadásul egyáltalán nem szexpartnert keresek ott.

2021. ápr. 27. 12:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Mi köze az üzletnek a magánélethez? Nem vele kezdtél ki. Hagyd rá a majomkodást, nyugodtan Tinderezz, semmi köze hozzá.
2021. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
És O hogy került oda ? Különben titkosügynökkent nem illene
2021. ápr. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem sincs semmi köze a magánéletedhez, foglalkozzon a saját dolgával.
2021. ápr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
12%

Normális melóhelyeken tilos. Kellemetlen a cégnek, hogy az alkalmazottaik szexpartnerkeresőn keresnek partnert, mert annyira életképtelenek.


Rendvédelmisként eleve tilos a közösségi oldalak minden formája.

2021. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem azoknak, akiknek a munkajuk a csaladi idill profiljaba vag. Mondjuk papok, vagy ilyesmik. Az irodai ugyfelnek megmutatnam az ajtot, ha pedig akadekoskodna, akkor meg a HR-en is felnyomnam, hogy maganeletbeli kerdesekkel zaklat. SENKI nem dumalhat bele a maganeletedbe. Huzd meg a hataraid.
2021. ápr. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mióta van fenn, nekem még nem dobta fel a profilját. Nem állami cégnél dolgozom, pontosabbat nem írnék le.
2021. ápr. 27. 12:57
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
#4 ezt honnan veszed hogy rendvédelmisek nem lehetnek fent sehol? Ez így ebben a formában nettó hülyeség. 🤦‍♂️
2021. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

7.-nek.


Nem, nem hülyeség, mivel nyilvánossá válik a fotója, ráadásul zsarolhatóvá válik, ha nős, vagy meleg.


Kérdező.


"...ráadásul egyáltalán nem szexpartnert keresek ott."

A TINTER, az egy szexpartner kereső. Csak sok buta lány elkezdte társkeresőként használni...bár...qhurvából lesz a legjobb feleség...azt tartja a mondás. >:)

2021. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

"ráadásul egyáltalán nem szexpartnert keresek ott."


Én is gyakran beugrom egy melegbárba 1-1 sörre, elvégre miért ne tehetném meg, heteroszexuális, nem homofób emberként, nemde?


A Tinder egy szexpartnerkereső. Attól, hogy te nem arra használod, attól még szexpartnerkereső és maximum azzal is az éles eszedet minősíted, hogy egy ilyen helyen keresel komoly kapcsolatot. LOL!


Attól, hogy páran ott találták meg életük párját sem változtat ezen a tényen, Swingerklubban is születtek már házasságok, ahogy egy diszkóvécés dugás után is. Ahogy fordítva, templomba járók között is viszony két házas ember között. De ettől még ARÁNYOK. Ezt nem kéne elfelejteni.


Meg azt, hogy senki nem fogja reklámozni (főleg a nő), hogy ő szexelni szeretne már igazából.


De persze lehet ott komoly kapcsolatot keresni, ahogy én is melegbárba járok sörözni, hiszen ott is lehet sört fogyasztani és beszélgetni a pult mellett a csapossal és a többiekkel, nincs ezzel semmi probléma.


Meg amúgy is tökre korlátolt, homofób hozzáállás, aki ezt elítéli. Egy meleg sráccal is össze tudok barátkozni heteroszexuálisként, mert mondjuk burkoló vagyok ő meg fel szeretné újítani a fürdőszobát és kiderül, hogy van egy húga, aki szingli és ezáltal jövök össze vele és így csajom meg egy meleg spanom, akivel utána együtt járunk melegbárba sörözni. Tök logikus, csak a sok homofób nem érti ezt a dolgot és néz furán, mikor ezt elmesélem.

2021. ápr. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

Jelezd a munkahelyén, hogy zaklat. Ő fenn lehet, te nem? Nem kis zűr lehet nála a padláson.

A kérdésre válaszolva nem tudom. Talán Merkel, Orbán,....

Gondolom politikust még nem láttál rajta.

2021. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!