Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szomorú rakás nő szeme?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szomorú rakás nő szeme? Nekem valahogy nem jönnek be, hiába akarnak ismerkedni. Másnak is hasonló?

Figyelt kérdés
[link]
2021. máj. 1. 15:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó. Miért is? De én sem értem, vannak ismerőseim, bőven 30 felett, se pénzük (sima átlagdiploma, átlagbér), elváltak és mégis ragyog a szemük, szép az arcuk, pedig nem hiszem, hogy volna havi 50 ezrük szépészeti cikkekre.
2021. máj. 1. 18:59
 12/16 Ollókezű Edward ***** válasza:
86%
🤣 "De én férfi vagyok, rám más érvényes, nem szem alapján ítélnek meg a nők." 👌 Lóf@$t érvényes más rád. Ezt már a talán második válaszoló is írta, és te saját magad is: "Amúgy nekem is búvalbacott szemeim vannak, 6-7 éve meg minden nő imádta. Most meg mindegyiktől azt hallom, hogy borzasztó lett, creepy a pasi (franc sem tudja hogy mitől, nem piálok, nem drogozok)." Az, hogy nem piálsz, nem drogozol, alap, nem egy extra valami, amitől majd egyből a karjaidba ájulnak. Igaz, én már nem vagyok fiatal, de én már 10 évvel ezelőtt is utáltam "a férfi csak egy fokkal legyen szebb a ördögnél" c. dumát. Mekkora igazságtalanság, hogy én pattintsam magam ki minden egyes alkalommal, mikor kilépek az utcára, de pasi lehet akármilyen is, neki jár a legjobb P!N@. Hát nyilván. 😂
2021. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Lóf@$t érvényes más rád



????????????????????????????? Dehogynem basszus.

2021. máj. 1. 19:34
 14/16 A kérdező kommentje:

Mekkora igazságtalanság, hogy én pattintsam magam ki minden egyes alkalommal, mikor kilépek az utcára, de pasi lehet akármilyen is, neki jár a legjobb P!N@. Hát nyilván


Csak menj végig az utcán, nézz meg vagy 100 db 30-as párt (én is 35 vagyok), és látni fogod, hogy kb 72 esetben a nő csinos lesz, a pasi meg telibesz.rt búvárruha. Amúgy én sportolok, nem vagyok elhízva 35 évesen (peddgi ekkortájt 10/7 férfi eléggé pocakos már), szóval nem nyert az állításod.

2021. máj. 1. 19:37
 15/16 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem nyugodtan küldj át privátban párat, nagyon kíváncsivá tettél.

"Amúgy is olyan rusnya barátaimnak vannak csinos nőik, hogy hozzájuk képest Quasimodo egy modell volt. Privátban tudok mutatni néhányat, leestek a székről."


Ritkaság számba megy, akinek csillog, mosolyog a szeme, vagy jó a kisugárzása. De ezt egyből ki fogod tudni szűrni első találkozásnál vagy akár jelenlegi helyzetben videós telefonálásnál is.


U.i.: Nekem is pont olyan szemem van, mint amit a kérdés leírásában linkeltél. Olyan kék, és olyan is általában.

2021. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
8-as, teljesen komolyan gondolom. A szomorú szem a lelkiállapotot tükrözi, ami változhat, különösen akkor, ha egy vonzó férfi társaságában van egy nő. Ha ilyet nem tapasztaltál, nem néznek rád csillogó szemmel, akkor nem vagy vonzó számukra, ez ilyen egyszerű. A fül kevésbé tud változni, mint az ember lelkiállapota.
2021. máj. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!