Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha az ismerkedési szakasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az ismerkedési szakasz elején így viselkedik valaki, akkor jobb hagyni is a továbbiakat?

Figyelt kérdés
Amikor a másik random módon, kiszámíthatatl időközönte keres, akkor is van hogy csak 10 perce van, van hogy több, és mindig nekem kell ezekhez alkalmazkodnom, és ha 2 napig nem keres, majd megkeres úgy, mintha semmi sem történt volna? Az ilyen laza (de abból is a konkrétan nulla minőségű) "kapcsolatot" (mert én ezt nem nevezném annak) akarna? Jobb hagyni a továbbiakat ugye?
2021. máj. 2. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nyilván
2021. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
egyértelmű ha nem ezt szeretnéd
2021. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
90%, hogy házas, azért ilyen.
2021. máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy közöljem, hogy nekem ez konkrétan a nullával egyenlő?
2021. máj. 2. 09:25
 5/9 anonim ***** válasza:
60%
Pont ugy ahogy szokás..ghosting 🤷🏻‍♂️ tiltáska 🤷🏻‍♂️
2021. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem szokásom egyik módszer sem.
2021. máj. 2. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Talán meg kéne kérdezned tőle, ha féltékeny vagy, ki kéne derítened az okát.


Én például utálok írogatni meg telefonálni, mindig a szőr feláll a hátamon, amikor meglátom, hogy egyes párok képesek naponta több órát írogatni, videochatelni vagy telefonálni.


Ilyenkor mindig az jut eszembe, hogy vajon régen hogyan éltek az emberek, amikor még volt privát szféra, el tudtál olvasni egy könyvet, meg tudtál nézni egy filmet vagy akármi anélkül, hogy prüttyögött volna valaki.


Régen hogyan élték túl az emberek, hogy aki elment dolgozni vagy haza, arról addig nem tudtak semmit, amíg újra nem találkoztak vele.


Ezeken a kérdéseken gyakran eltűnődöm.

2021. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok féltékeny! Nem vagyok féltékeny fajta! Viszont ha már az elején is ennyire érdektelen vki, akkor minek folytatni?
2021. máj. 2. 10:08
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hagynám, mert ez nekem nem ismerkedés. És akkor még a találkozásokról nem is nagyon van szó, csak a "keresésről"...
2021. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!