Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Békés természetű nő mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés természetű nő mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, nem az unalmassal egyenlő, hanem békés, mindíg normálisan kommunikál, megnyugtató a társasága, ilyesmik.
2021. máj. 2. 17:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Azok már foglaltak mind. A sárkányok vannak csak szabadon.
2021. máj. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Alátámasztanád ezt kérlek?
2021. máj. 2. 17:12
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon sokan vannak kb 50%,csak az a baj hogy Ők általában fiatalon találnak pát és 30 kőrül ár jön az első gyerek.
2021. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
Egyáltalán nem ritka.
2021. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Békés természetű ember alapból kevés van. És ahogy nehezedik az élet egyre kevesebb lesz.
2021. máj. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
itt vagyok
2021. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Azért ez attól is függ ám, hogy milyen a férfi. Ha jól bánsz vele, békés lesz, ha szemét vagy vele, akkor házisárkány. Persze amelyiknek van esze, inkább lelép, de van aki próbálkozik még egy darabig.
2021. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Ugy erted, kussban teszi amit mondasz, kérdés nélkül?
2021. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg ritka. Nőként mondom, hogy gyakorlatban bebizonyosodott több nőismerősömnél, akiket amúgy kedvelek, hogy nem tudok velük pár napig együtt lenni pl. közös nyaraláskor, kiránduláskor, mert jön a hiszti folyamatosan. Hol hideg van, hol meleg van, éhes, pihenne, unatkozik, dühöng mert nem tetszik valami stb. mint valami csecsemő. Mindent el kell helyettük intézni, önálló életvitelre, döntésekre nem képesek pár napig sem. Ezt sajnos tényleg sokat tapasztaltam, több embernél. Nem is nagyon van már mélyebb kapcsolatom nőtársakkal, pár órára szórakoztatónak találom a társaságukat, de nem tudom egyeseket a párjuk hogy tud hosszabb távon elviselni.

Azért vannak kivételek persze. De ritka szerintem is.

2021. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
75%

#9 nő vagyok és ezt én is alátámaszthatom. Kb 2db nőt ismerek, akik viszonylag nyugodt természetűek, az összes többi kiállhatatlan (mindegy, hogy szingli vagy sem, de amúgy a legtöbb házas vagy párkapcsolatban van, azok meg gondolom a hülye férjüktől sárkányosodtak el, vagy maguktól, nem tudom).


Túl kiegyensúlyozott én magam sem vagyok, de sok rossz élményem volt gyerekként és fiatalon, a szüleim is iszonyatosan rossz példát mutattak ezen a téren, szóval nem egyszerű. Mindenesetre én inkább az a csendben szenvedős típus vagyok, sosem kiabálok, szeretem megbeszélni a dolgokat durci helyett, nem szoktam látványos hisztiket csapni stb. De ehhez kellett pár év tudatos önfejlesztés, mert gyerekként nagyon nem ezt láttam magam körül.

2021. máj. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!