Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Békés természetű nő mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békés természetű nő mennyire ritka?

Figyelt kérdés
Nem kell félreérteni, nem az unalmassal egyenlő, hanem békés, mindíg normálisan kommunikál, megnyugtató a társasága, ilyesmik.
2021. máj. 2. 17:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Mint a fehér holló, a legtöbb hamar sárkány lesz. :)
2021. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A világ tönkretette a nőket, oka még a sok munkahelyi stressz. A lány unokatesóm meg azt mondja, hogy ordítós férfiakat fog ki mindig. Ő szokta mondani, hogy picit felhúzza a férfiakat a kapcsolat elején, hogy lássa mi tör ki belőlük. Kevés az emberek önuralma manapság, őrültekké változnak pillanatok alatt. Mintha elgurulna náluk a gyógyszer. Nézz meg pl. egy egyszerű közlekedési figyelmetlenséget, késsel támadnak az emberre, kiugranak ordítva az autóból. És ezek még nem is társak, csak idegen emberek. Engem is leüvöltött autóból egy ember, mert átfutottam gyorsan a zebrán zöld lámpánál, azt mondta minek sietek. Ilyet még nem pipáltam.
2021. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ebben van valami, utolsó, tényleg sok a hülye, aki idegenként próbál belepofázni a másik életébe.
2021. máj. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon ritka.

Több évnyi szingli lét, ismerkedés, után tudom ezt kijelenteni.

Nagyon sok a gonosz , rosszindulatú nő. Nem velem ilyenek, mert mondjuk velem szemben ismerkedéskor nagyon is kedvesek, de mással rossz indulatúak. Ezzel már el is vágták magukat nálam... Nem tudom tolerálni az ilyet sajnos.

Többször ez az ok amiért megszakítom az ismerkedést a nőkkel.

Nekem nem kell idegbeteg, rosszindulatú hisztérika.

2021. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nem ritka. Az a ritka, aki végtelen birka türelemmel reagál minden baromságra amit elé vetnek.
2021. máj. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon, de nagyon ritka. A legtöbb nő nem a nyílt agresszióra szocializálódott, hanem a passzív agresszív dolgokra. Ezt látványosan nyomják sokan. Ezen felül, sok nő ha kényelemben érzi magát a kapcsolatban, előjön az addig ki nem mutatott agressziója is. Elég megnézni azt, hogy mennyi nő simán felpofozza a pasiját és hasonló dolgok.

Amiért sokan azt írták, hogy nem ritka az ilyen, az azért van, mert a társadalmi beidegződés abból áll, hogy a férfiak agresszív állatok, a nők meg szent angyalkák. Nos, a valóság természetesen közel sem ennyire egyoldalú.


Az is vicces, aki azt írja, hogyha egy férfi normálisan bánik egy nővel, akkor az nem lesz házisárkány vagy agresszív. Nem, a rózsaszín köd után bárki átválthat, függetlenül attól, hogy viselkednek vele.

2021. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én végtelenül türelmes vagyok, inkább beszéljük meg többször, mert tölem távol áll a kiabálás, orditozás, nem is szeretem kerülöm az olyan embert aki kiabál. Gyerekkoromban hallgattam eleget.

A nőket tudatosan kerülöm, szián kivül nemigen beszélgettek velük. A férfiakkal jobban kijövök, lehet azért, mert a rokonság csupa fiúkból áll velük nöttem fel.


N

2021. máj. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
79%
Igen. A másik kategória sajnos a férfias jellegű nők, akik sok férfi között nőttek fel. Abból is van egy pár.
2021. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!