Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Lejjebb kellene adnom?

Figyelt kérdés

Egy átlagos külsejű férfi (ne legyen elhízott, vagy 175cm alatt, átlagos arc, ne nézzen ki úgy, hogy 20ból 20 ember azt mondja rá, hogy elképesztően ronda, hogy tudsz vele lenni), a nettó fizetése ne legyen 250 ezer alatt, legyen egy alap tudása/műveltsége (politika, tudományok, stb.), végzettségét tekintve legyen meg az érettségije. Hűséges legyen, ne legyen antiszociális, legyen illedelmes, ne egy paraszt. Ne legyen idegbeteg, ne beszéljen csúnyán (gondolok itt arra hogy f***szop* és társai). Ne legyen elvált, vagy apuka. Ne legyen egy szobanövény, lehessen vele néha programokat szervezni (mozi, étterem, baráti összejövetel, strand stb.)

Ha nincs lakása, vagy a szüleivel él, az nem probléma, nekem van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle. Az sem probléma, ha nincs kocsi, Budapesten élek, szerintem nem fontos.


Ezek nagy elvárások, lejjebb kellene adnom?



2021. máj. 2. 21:33
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%
Fürdés?
2021. máj. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
Javítom a fent írtakat, van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle, hogy képes legyen egy albérletet fizetni felesbe velem. *
2021. máj. 2. 22:06
 13/49 anonim ***** válasza:
83%
Eh esetben sztem nem sok.
2021. máj. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
33%

Fölösleges ilyen "elvárásokat" megalkotni, hiszen úgysem ezek alapján fogsz dönteni jó esetben.

Most komolyan, találkozol életed szerelmével, "izzik körülöttetek a levegő", minden eszméletlen jó vele, egy hullámhosszon vagytok stb.

Aztán kiderül, hogy a férfi csak 200 ezret keres...

Vagy csak 170cm magas, ne adj isten inkább otthonülő típus stb.

Már nem is jönnél össze vele?


Szerintem de, ha normális vagy.


Ezért fölösleges ilyen listákat írni, úgysem jelentenek semmit

2021. máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
25%

Legyen 250 nettója.

Köszi én itt most estem ki, mert 250 bruttót keresek.

2021. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:

Nem szeretek bele valakibe, ha nincsenek meg benne azok amikbe beleszerethetek. Természetesen itt nem feltétlen a pénzről van szó, ha a többi stimmel és jól kijövünk, akkor nem számít, hogy 200 ezret keres, de mondjuk azért próbáljon haladni is egy kicsit és idővel többet keresni, képezze magát, de mondjuk egy ember 8 általánossal valószínű nincs olyan értelmi szinten, mint az, akinek magasabb végzettsége van (persze vannak kivételek).

Vagy pl. egy utcaseprő, vagy egy takarító aki azért végzi azt a munkát mert másra nem képes (a mai világban nem nagy dolog összehozni egy érettségit, ingyenes).

Mindezekből kifolyólag személyiségben is ütközünk. Számomra egy olyan ember, akinek mondjuk nem alap egy érettségi az én korosztályomban, az vagy hülye, vagy semmikellő, lusta.


Ha otthon ülő típus, már halálra van ítélve a kapcsolat, mivel én igénylem, hogy menjünk valahova, különben nem érzem jól magam, így felesleges belekezdeni is. Vagy én leszek boldogtalan, mert nem jön velem sehova, vagy ő lesz az, mivel csak azért jön, hogy a kedvemre tegyen, de ő nem élvezi.


Természetesen vannak férfiak, akikhez első pillanatban nagyon vonzódtam, de az eszem nem ment el, és feltudtam mérni azt, hogy ez hosszútávon nem tud működni a különbözőségek miatt.


Az, hogy izzik körülöttünk a levegő, szimpla vágy, vonzalom, de nem szerelem.

Én akkor leszek szerelmes, ha összeillünk, megvan közöttünk a kommunikáció, nagyjából közös az érdeklődésünk, stb.

Semmi értelmét nem látom végülis, hogy olyasvalakivel legyek, aki ezeknek az elvárásoknak nem felel meg, mert ha elmúlik a kezdeti "hű de nagy szerelem", akkor ezek előbb utóbb, de problémák lesznek, ami a kapcsolat végét jelenti.

2021. máj. 2. 22:46
 17/49 A kérdező kommentje:
A fizetésről még annyit, hogy szeretnék majd egyszer családot alapítani, ezért fontos számomra a jövendőbelim fizetése.
2021. máj. 2. 22:48
 18/49 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem egyáltalán nem nagy elvárások. Kérdés már csak az, hogy az átlagos nálad mit jelent, illetve ha ezek a felsoroltak mind megvannak, akkor tényleg bele tudsz-e szeretni a másikba.


Én megfelelek a felsoroltaknak. Rád írhatok, vagy itt nem ismerkedsz?

2021. máj. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
28%
Hát ebbe rengetegen beletartoznak, én is többet között. Viszont GYK-s nőkkel nem ismerkedek.
2021. máj. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ezek egyáltalán nem magas elvárások, főleg hogy te is hozod ezt a szintet.
2021. máj. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!