Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Lejjebb kellene adnom?

Figyelt kérdés

Egy átlagos külsejű férfi (ne legyen elhízott, vagy 175cm alatt, átlagos arc, ne nézzen ki úgy, hogy 20ból 20 ember azt mondja rá, hogy elképesztően ronda, hogy tudsz vele lenni), a nettó fizetése ne legyen 250 ezer alatt, legyen egy alap tudása/műveltsége (politika, tudományok, stb.), végzettségét tekintve legyen meg az érettségije. Hűséges legyen, ne legyen antiszociális, legyen illedelmes, ne egy paraszt. Ne legyen idegbeteg, ne beszéljen csúnyán (gondolok itt arra hogy f***szop* és társai). Ne legyen elvált, vagy apuka. Ne legyen egy szobanövény, lehessen vele néha programokat szervezni (mozi, étterem, baráti összejövetel, strand stb.)

Ha nincs lakása, vagy a szüleivel él, az nem probléma, nekem van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle. Az sem probléma, ha nincs kocsi, Budapesten élek, szerintem nem fontos.


Ezek nagy elvárások, lejjebb kellene adnom?



2021. máj. 2. 21:33
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
57%
Pedig még sajnáltalak volna, de ez a stílus...
2021. máj. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%

birom amugy az itteni incel logikat.


ha egy no mondjuk bolti elado es netto 160-at keres, akkor ne akarjon nala jobban kereso pasit, mert ‘nem az a szintje’ es csak ‘bele akar ulni a tutiba’ es amugyis rohadt goddigger.


ha egy nonek 2 diplomaja van es netto 400-500-at keres, akkor se akarjon jo egizisztenciaju pasit, mert akkor is felszines es bele akar ulni a tutiba es amugyis ‘minden valtozhat’.


tehat a konkluzio: egy no csak netto 180-at kereso csoro pasira vagyhat, egyeb esetben golddigger es felszines.


incelkeim, meg lehet am nyugodni, rengeteg ferfi van, aki nem minimalberen tengodik az anyja lakasaban meg 30-35 evesen is. nem baj, ha ti igen, csak akkor ne ugassatok mar bele abba, hogy nekunk milyen anyagi elvarasink vannak a parunk fele. biztos akad olyan no is, aki okes lesz a te minimalbereddel is, jo keresgelest.

2021. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
75%

Igeeen olyan sok pasi közül tudtok választani....mégis a kérdező random idegenektől kérdez, mert abban sem biztos, hogy mit várjon el, mert ezek szerint nem tud válogatni, vagy senki nem felel meg neki....


naaagyon sok pasi aham:D

2021. máj. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

#43


5 évig voltam párkapcsolatban, igazából ezalatt az idő alatt sok férfi próbálkozott nálam, de nyilván elutasítottam őket, mivel kapcsolatban voltam, ergo nem is ismerkedtem senkivel, nem tudtam meg róluk úgy semmit.

Mivel nem nagyon vagyok jártas a párkeresésben, ismerkedésben és egyebek, ezért írtam ki a kérdést, szimpla kíváncsiságból, hogy mások mit gondolnak.

Lényegében nem a fizetésén volt a hangsúly, hanem így összességében az egész.

2021. máj. 3. 14:40
 45/49 anonim ***** válasza:

“ne nézzen ki úgy, hogy 20ból 20 ember azt mondja rá, hogy elképesztően ronda, hogy tudsz vele lenni”

Aztán összejössz egy olyannal, aki a többségnek nem jön be..? Akkor mi van?

Miért érdekel egyáltalán, hogy mások mit gondolnak majd arról, hogy hogy néz ki?

Magadnak választod a párod nem másoknak..ha meg vannak elvárásaid gondolom olyannal fogsz összeállni alapból, aki a te szemednek megfelel..ez a rész nem tetszett..egyébként meg nem kérsz sokat, nem nagy elvárások.

2021. máj. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

#45

Úgy értettem ezt, hogy nem szimplán csak nekem csúnya, hanem úgy általában mindenkinek. Csak nyomatékosítani akartam.

2021. máj. 3. 19:38
 47/49 anonim ***** válasza:
66%

Igeeen ha valakinek mas a velemenye, mast tapasztalt, azt neeeem kell elfogadni. Veletlenul se, vagy nezz magadba, hatha igaza van, neeeem. Azt be kell tamadni, tuti incel, pocs stb. Aaaz hulyeseg, mindenki hulye, csak te nem. Azert kerdeztel itt, mert nem vagy biztos magadban es masoktol varod a buksi simogatast "igen, jol van az ugy, te vagy a legjobb, igazad van".



"Altalaban mindenkinek csunya"


Hany eves vagy? Kit erdekel masnak mi a szep vagy csunya? Ki mondja meg, hogy neled mi a szep? Muci, a szerelem az vak es hulye. A kulso egy apro resze, de ha massal ott a kemia, ott aztan letojod mas mit gondol rolatok, vagy a kulsojerol.


Te most masoknak akarsz megfelelni a paroddal. Masok elvarasai alapjan, masok mondjakeg mit kell szeretned a parodban.


Dolgozz magadon. Onismeret az elso. Aztan utana legyenek masokkal szemben elvarasaid es akarj kapcsolatot/gyereket. Te nem kapcsolatot keresel. Hanem egy kitalalt lista alapjan jarsz-kelsz, ami vagy bejon vagy nem, mint a lotto. Ha meg valaki, aki nem hozza a listad elvarasait es megszereted, majd dobod es eloadod a csalodottat, mert nem az elvarasaid hozta, hanem egy kiszamithatatlan pozitiv erzest, amit nem fogalmaztal meg a listadban.


Most kislany vagy egy hazassaghoz es komoly kapcsolathoz, aki masoknak akar megfelelni, de siman dolgozhatsz magadon. Sok sikert.

2021. máj. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

#47


Ne haragudj, de szerintem neked komoly problémáid vannak. Szép napot szia

2021. máj. 4. 10:46
 49/49 anonim ***** válasza:
48%
A kritika elfogadása lenne az egyik első dolog, amiben fejlődnöd kell. Ha a férjed mond neked valamit, ami nem tetszik, akkor elköszönsz tőle és elszaladsz? LOL
2021. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!