Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Lejjebb kellene adnom?

Figyelt kérdés

Egy átlagos külsejű férfi (ne legyen elhízott, vagy 175cm alatt, átlagos arc, ne nézzen ki úgy, hogy 20ból 20 ember azt mondja rá, hogy elképesztően ronda, hogy tudsz vele lenni), a nettó fizetése ne legyen 250 ezer alatt, legyen egy alap tudása/műveltsége (politika, tudományok, stb.), végzettségét tekintve legyen meg az érettségije. Hűséges legyen, ne legyen antiszociális, legyen illedelmes, ne egy paraszt. Ne legyen idegbeteg, ne beszéljen csúnyán (gondolok itt arra hogy f***szop* és társai). Ne legyen elvált, vagy apuka. Ne legyen egy szobanövény, lehessen vele néha programokat szervezni (mozi, étterem, baráti összejövetel, strand stb.)

Ha nincs lakása, vagy a szüleivel él, az nem probléma, nekem van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle. Az sem probléma, ha nincs kocsi, Budapesten élek, szerintem nem fontos.


Ezek nagy elvárások, lejjebb kellene adnom?



2021. máj. 2. 21:33
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
76%

ennél lejjebb már hova adnád?

De én is hülyeségnek tartom ezt az elvárás rendszert, szaladgálsz vele, mint egy bevásárlólistával?

S ha talász egy pasit, akinek tetszel, te meg beleszeretsz, aztán előkapja a sajátját, hogy neki minimum 170 cm-es nő kell, akkor bólintasz és lelépsz?

2021. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
81%
egyaltalan nem tul nagyok, igazabol ezek kb alap dolgok kellenenek, hogy legyenek kb, megis alig van ferfi, aki meg tudna ezeknek felelni. nezd csak meg a sok frusztralt nyomorekot itt, szerintem 1 pontnak jo ha megfelelnek..
2021. máj. 3. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
65%

Jajj könyörgöm, akkor arra vársz, hogy mindenki egyetértsen veled?

Oké, nem nagy elvárások.


De attól még értelmetlenek.


A kedvencem ráadásul ,hogy sokan úgy vannak ezekkel, mintha minden ember konstans ugyanabban az állapotban lenne.


Most tegyük fel, visszatérve a fizetésre, XY-al nagyon jól kijöttök, de keveset keres. Akkor elhagyod nem érdekel már többé? MIntha nem lehetne a jövőben jobb munkahelyet kereseni, több bevételt szerezni.

Oké a magasságon nem lehet változtatni, illetve az ember az arcán se nagyon tud.

De a súlyán tud, a fizetésén tud, a lakhelyén tud, a viselkedésén, a szokásain tud.


Én pl. akkor kezdtem el csomó dolgot pluszban csinálni, amikor lett barátnőm. Aztán amikor nem volt már, nem csináltam javarészt őket.

Az ember normál esetben képes idomulni a párjához, képes kompromisszumokat hozni és ez nem azt jelenti, hogy megalkuszik vagy hogy feladja önmagát.

Én sem muszájból csináltam ezeket, hanem egyszerűen vannak dolgok amiknél jó ha van valakink.

2021. máj. 3. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
78%

#21-nek igaza van.


Egyre többen egy lista alapján jártok el pasit keresni, mint amikor valaki egy sütemény receptjéhez veszi meg a pontos hozzávalókat.


Ezek senkire nincsenek ráírva.


És bármilyen fura, de ha az illető megtetszik majd neked, akkor a java teljesen feledésbe merül majd.

2021. máj. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
33%

#23: Ezt hozta a RADIKÁLIS feminizmus, a nő nem fogja kikaparni a gesztenyét, nincs ráutalva, nincs rászorulva, sőt, egyenesen szégyennek érzi, ha egy srácból az ő hatására lesz nagybetűs férfi.


És - akárcsak a vallások esetén - itt sem veszi észre a paradoxont egyik sem, hogy az a férfi, aki nő nélkül is tökéletes és teljes férfi, annak nincs is szüksége nőre. Maximum szex céljából.

2021. máj. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 VincentLaw ***** válasza:
0%
Király, ismét egy lista, aminek megfelelnék, kivéve egy pontot, a magasságot :D Úgy, hogy alacsonyabb vagy nálam.
2021. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
20%

"nettó fizetése ne legyen 250 ezer alatt"


Ha ezt nem írtad volna, sajnáltalak volna. De így nem. Tudod, hogy pesten mondjuk egy admin sem mindig keres ennyit?


"nekem van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle."


Ahhaaaaaaaa persze.


SZóval nem hallottál a közös jövőtervezésről? És ha mondjuk te nem lennél szerencsés és TE is a szülőkkel élnél, akkor nem érzed úgy, hogy a lakás miatt kihasználod a pasit? de persze követeled a lakást.


Kicsit gáz ez a hozzáállás.

2021. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
95%

Amúgy a JELENLEGI anyagi helyzete valakinek nem határozza meg, hogy Ő milyen ember, milyen egy kapcsolatban.


Elvárásokkal lehet rohangálni, meg követelni dolgokat, de ne ragaszkodj görcsösen hozzá, mert lehet életed párját zárod ki azzal, ha mondjuk ő MOST a vírus miatt részidőben melózik 120-ért és talán a szüleivel él, mert idővel csak barátnővel szeretne összeköltözni.


Az anyagi dolgokat leszámítva, amiket leírtál az alap tulajdonság. Tájékozottság, illem stb.


A mostani élethelyzet nem tart örökké sem a jó és sem a rossz körülmények. Kicsit szűk a látóköröd az anyagi dolgokat tekintve.

2021. máj. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
52%

‘Ha ezt nem írtad volna, sajnáltalak volna. De így nem. Tudod, hogy pesten mondjuk egy admin sem mindig keres ennyit?‘


milyen admin???:D a legtobb baratom es imerosom ennyit mind megkeres, valaki meg a duplajat is (28-30 eves korosztalyrol beszelunk, mindenki diplomas, de ‘semmi extra’). nem tudom, mi abban a bun, ha az ember olyat szeretne akinek nagyjabol hozza hasonlo az anyagi helyzete, hogy a kesobbi surlodasoknak elejet vegye. nem tul jo, ha te utaznal, programokat csinalnal, mennel ide-oda, a masik meg azon gorcsol, hogy maradjon 10 ezer forintja honap vegere. igy nem lehet hosszutavon jol mukodo parkapcsolatot fenntartani.


‘SZóval nem hallottál a közös jövőtervezésről? És ha mondjuk te nem lennél szerencsés és TE is a szülőkkel élnél, akkor nem érzed úgy, hogy a lakás miatt kihasználod a pasit? de persze követeled a lakást.‘


pont hogy NEM koveteli a kerdezo a lakast...

2021. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
68%

Utoljára, úgysem fog tetszeni.


Imádom, amikor elvárás listák alapján ismerkednek és sokan meg meg akarnak ezeknek felelni. Persze ha pasi vagy, te ne várj el semmit.... Azt ugye tudjátok, hogy ma SEMMI sem állandó? A munkád megszűnhet, új szakmát tanulsz,válság bármikor jöhet, a fizetésed részét elvehetik, vagy lehet X év után jön be a tuti munkahely, vagy esetleg a cég tönkremegy stb.


És azt ugye tudod, hogy a SÚLY és ÍZLÉS is változik? Bizony-bizony. Lehet gézuka ma izmos, de lehet utóléri a kor és elkezd majd hízni. Ma jól keres, de elveszti a munkáját és kénytelen lesz raktrban 3 műszakban nettó 190 ért melózni. A lakhatása az embernek bármikor megszűnhet.


Gondolom ha te híznál meg (mondjuk lesz egy szép cukorbetegséged vagy pajzsmirigy problémád), vagy keresnél kevesebbet (elvesztett munkahely) nem szeretnéd, hogy elhagyjon a másik ugye, hanem támogasson érzelmileg?


Ma nem lehet a biztonságra építeni, mert semmi sem állandó. Az emberek belső tulajdonsága sem, folyamatosan változik az ízlésünk, a külsőnk és sorolhatnám.


A kapcsolat és házasság alapja nem az elváráslista és a pipálgatás, mert ezek baromira képlékeny dolgok. Mindenki biztonságra vágyik, de ma már ez nem igazán létezik. A KÖZÖS tervezés, problémamegoldás, összecsiszolódás és jövőépítés a kulcs. Ha a másik rossz passzban van, TÁMOGATOM és feltétel nélkül segítem. Na ez a baj a listázgatással. Elvárásod lehet pl illem, függőségek, szülőktől tanult értékek (ezt soha nem hallottam nőtől, mint elvárás), a nőkkel való bánásmód, a gyerekek szeretete ha te pl akarsz családot.


Nálam ez az egy lassan a kikötésem a nőkkel szemben: Lássa a fától az erdőt és ne várjon el 20. beli dolgokat 2021-ben és képes legyen felismerni, hogy MA bizony nem mindig lehet beülni a kényelemben. Mert egy házasság/kapcsolat ez bizony NEM kényelmes, és nem állandó. Ha lesz nézeteltérésed, problémád, életszínvonalbeli változás, akkor lelépsz majd a 2 gyerekkel?


És most jöhetnek a lúzer meg incel kommentek, nem érdekel.

2021. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!