Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Lejjebb kellene adnom?

Figyelt kérdés

Egy átlagos külsejű férfi (ne legyen elhízott, vagy 175cm alatt, átlagos arc, ne nézzen ki úgy, hogy 20ból 20 ember azt mondja rá, hogy elképesztően ronda, hogy tudsz vele lenni), a nettó fizetése ne legyen 250 ezer alatt, legyen egy alap tudása/műveltsége (politika, tudományok, stb.), végzettségét tekintve legyen meg az érettségije. Hűséges legyen, ne legyen antiszociális, legyen illedelmes, ne egy paraszt. Ne legyen idegbeteg, ne beszéljen csúnyán (gondolok itt arra hogy f***szop* és társai). Ne legyen elvált, vagy apuka. Ne legyen egy szobanövény, lehessen vele néha programokat szervezni (mozi, étterem, baráti összejövetel, strand stb.)

Ha nincs lakása, vagy a szüleivel él, az nem probléma, nekem van saját lakásom, de ha nem lenne elvárnám tőle. Az sem probléma, ha nincs kocsi, Budapesten élek, szerintem nem fontos.


Ezek nagy elvárások, lejjebb kellene adnom?



2021. máj. 2. 21:33
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
42%

#30: azert NEM minden valtozik az eletben, nagyon kisarkitod a dolgokat, bar az igaz, hogy az ember nem ugy keres tarsat, hogy van egy 10 pontos listaja es x-elgeti, hogy mennyinek felel meg az adott jelolt, DE azert korulbeluli elkepzelesei mindenkinel lehetnek - es jo is ha vannak, mert akinek csak annyi a lenyeg, hogy csaj/pasi legyen az illeto es 2 normalis szava legyen hozza, az nem tul igenyes es kesobb koppanni fog, mert kiderul, hogy baromira nem is passzolnak.


mondjuk az nem valtozik, hogy 190 centis pasi, sosem lesz torpe. vagy egy inetlligens, muvelt, olvasott ferfi soseom lesz egy ostoba paraszt (most az olyan szelsosegtok tekintsunk el, hogy elissza az eszet, akkor nyilvan elhagyod), egy piackepes diplomaval sosem leszel evekig munkanelkuli), ha van egy lakasod, sosem leszel hajlektalan, ha nem vagy valami ostoba 0 penzugyi kulturaval rendelkezo ember, aki elherdalja.

tehat van ami ALLANDO, hiaba a bullshit, hogy minden megvaltozhat. megvaltozHAT, igen, honap meg akar el is utHET egy auto, az nem jelenti azt, hogy soha tobbe nem fogok utacara menni, mint ahogy a valtozas lehetosege se jelenti azt, hogy ne kereshetnem szamomra a perpillanat legjobbat.


ennyi erovel ossze lehet jonni egy elhizott, alacsony, tajo alkoholista munkassal is, mert hat megvaltozHAT. megvaltozhat, de nem fog.


egyebkent ezt a valtozasrol szolo maszlagot lehetne nyomatni az inceleknek is, akik sirnak, hogy csunyak, csorok, koverek stb, es emiatt nem kellenek senkinek. na, valtozzanak meg, tessek!

2021. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
61%

"ha van egy lakasod, sosem leszel hajlektalan"


Ahhhaaaa.... ha nem fizeted a hitelt, nem raknak az utcára, megsimiznek, hogy semmi baaaaj. ELárulom neked, hogy már fűtés, közös költség elmaradásért is láttam lakást elárverezve.


Én ismerek diplomást, aki volt munkanélküli, akár 1 évig is. Max árufeltöltőnek jó, mert van képzettsége, de kuka az ember.


Ismerek diplomást, aki napi 1 sörrel kezdte, mert ő "feszült". Aha. Lett belőle szép kis napi töményezés és most alkesz a csávó.


Ismerek munkást, aki 45 évesen (jaja) csinált vállalkozást és most totál megváltozott.


Nem. Minden változik. Tudod mi nem változik és mi egyedül a tuti? A halál.

2021. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

#27


Írtam utána, hogy rosszul írtam, és kihagytam azt, hogyha nem lenne saját lakásom, akkor elvárnám tőle, hogy közösen tudjunk albérletet fenntartani, fent ezt a mondatot kihagytam, de utána javítottam. Mielőtt kommentelsz kérlek olvasd el, hogy a továbbiakban mit írtam.

2021. máj. 3. 12:03
 34/49 A kérdező kommentje:

#28


Természetesen ez elfogadható, én ezalatt olyan embereket értettem, akik pl. már 32 évesek, de még mindig 160 ezres fizuja van meg ennél több sosem volt. Nekem ez nem fér bele. Nő vagyok, szeretném, ha a párom ugyanannyit keresne amennyit én, mint mondtam, szeretnék már családot alapítani és sajnos egy ilyen emberrel én nem tudok, és aki ebben a korban még nem tart itt, az már valószínűleg később se fog. Persze lehetséges, hogy később többet is kereshet, de ezt szeretném inkább megelőzni.

2021. máj. 3. 12:07
 35/49 anonim ***** válasza:
30%

"már 32 évesek, de még mindig 160 ezres fizuja van meg ennél több sosem volt"


erről nem feltétlen ő tehet. Korhoz kötni anyagi dolgokat, megint szűk látókör.


"szeretnék már családot alapítani és sajnos egy ilyen emberrel én nem tudok,"


és ha ő pl 35 évesen akar, és VELED közösen kezd el az ügyön dolgozni? A gyerek sem a kapcsolat 1. hónapjában jön. Szerinted a pasi nem fog majd mondjuk jobb meló után nézni ha tudja, hogy jön a gyerek?


Bocsi, de nagyon a biztonságra játszol. Nem biztos, hogy olyanba leszel szerelmes, akinél már most megvan a tuti élet.


"Persze lehetséges, hogy később többet is kereshet, de ezt szeretném inkább megelőzni."


akkor ajánlom az idős 45 feletti pasikat, ha nem vagy képes és nem akarsz a másikkal közösen építkezni. Náluk aztán nem kell, ott a tutiba pottyansz bele. Ő aztán már nem fog válzotatni a tulajdonságain sem.


" és aki ebben a korban még nem tart itt, az már valószínűleg később se fog" Te azt honnan tudod így csípőből, hogy ki, mikor, min fog változtatni? Látnok vagy? Bocs, de ez nagyon nevetséges.


Bocsi, de ezen a felfogáson kell változtatnod. Sok sikert a továbbiakban.

2021. máj. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

#30

Ne legyenek senkinek sem elvárásai, mert semmi sem biztos? Jöjjünk össze bárkivel, mert majd úgyis meghízhat, meg megváltozhat az egész jelleme is, stb. Lényegében nem számít semmi, változtassuk meg a másikat ?


Ez mar azért túlzás.

2021. máj. 3. 12:20
 37/49 A kérdező kommentje:

#31

Köszönöm, pont így gondolom.

2021. máj. 3. 12:21
 38/49 anonim ***** válasza:
37%

Szoksáso hiszti, ahol a NEKED tetsző válaszokat fogadod el.


Majd meglátod a dolgokat...


Hajrá hercegnőlista, mert elvárni aztán tudsz.

2021. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

#35


Korhoz kötni anyagi dolgokat megint szűk látókör?


Ne haragudj, de 17 éves korom óta dolgozom, mellette leérettségiztem és van két szakmám, jelenleg munka mellett tanulok, így lesz harmadik is. Szeretnék ennél többet is keresni majd, ha ez lehetséges. Persze megtörténhet, hogy elveszítem a munkahelyem, vagy nem úgy jönnek össze a dolgok, és nem fogok ennyit keresni, de akkor sem egy helyben toporgok, és az ilyen korban lévő férfiaknak általában már családja van, ő meg még azt sem tudja merre van arccal.

Egy építőipari munkás többet keres, mint nettó 160 ezer, nyugodtan lehet szakmát váltani ha már 32 évesen még mindig ez van.


Ne akkor nézzen a pasi jobb meló után, ha jön a gyerek, hanem legyen annyira ambiciózus, hogy nem elégszik meg ezzel akkor sem, ha egyedülálló. Én ezt várom el.


Nem kell ajánlani a 45 év fölötti pasikat, egy baratnőm párja 25 évesen 450 ezret keres egy érettségivel és egy szakmával, másik tesóm párja építőipari munkás 300 nettó, bátyám vállalkozó, 36 éves, milliomos.


Lehet, hogy a te környezetedben csak olyan emberekkel találkoztál, akik 45 alatt életképtelenek (itt nem feltétlen a fizetésre gondolok, hanem hogy szerinted kb. semmilyen elvárás nem lehet egy emberrel szemben, mert minden változhat).



És igen, aki ebben a korban itt tart az általában ott is fog ragadni, kivételek mindig vannak, de általánosságban ez van, ha te ezt nem hiszed, akkor álomvilágban élsz.


25 éves vagyok 370 ezer a nettó fizetésem, van egy saját lakásom Budapesten, nem hiszem, hogy a fizetés terén annyira magasra helyeztem a lécet.

2021. máj. 3. 12:38
 40/49 A kérdező kommentje:
Nem csak a nekem tetsző válaszokat fogadom el, amint látod reagálok a hülyeségeidre is.
2021. máj. 3. 12:38
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!