Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol jo kapcsolat?

Figyelt kérdés
Elvalt 40-es no vagyok. Megismerkedtem egy ferfival aki figyelmes, udvarias, ugy erzem tetszem neki. Nekem is tetszik, leginkabb az egyenisege. Lehet vele beszelgetni, szeles latokoru, tehetseges ember. Olyan aki a jeg hatan is megtudna elni. A kulseje nem egyertelmu. Pocakos, tokaja van. Ha pozitivan allok hozza, azt mondom kedves kis maci. Ha negativan akkor haat... Elozmeny: Valasom utan volt egy viszonyom. Pasi 10/10 volt egy Adonisz. Serultem a kapcsolatban. Soha tobbet nem akarok titkos 2. lenni. Mostani baratomnal meg csak az ismerkedes szakaszaban vagyunk. Szex meg nem volt. Felek hogyan fogok viszonyulni hozza az agyban. Ugy erzem kotodom hozza, mindig is ilyen szemelyisegu pasira vagytam,aki kicsit jobb nalam. Fel tudok nezni ra. Viszont az alakja egy 10/10 utan? Aki amugy jellemre egy nulla volt. Megprobaljam? Lehet ebbol egy jo kapcsolat?

2021. máj. 3. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nem biztos még hogy nem tudsz meglátni benne egy férfit. De szerintem ez a kémián es azon hogy fel tud e izgatni plusz szexen fog múlni, azok mellett hogy intelligenciában vagy sikerességben fel tudsz e esetleg rá nézni.


Nekem volt már csunya barátom es adtam is esélyt egy masik csunya srácnak mert megéreztem bennuk egyfajta sikerorientalt dominansabb magabiztosságot es tartast is azaz nem papucsok es nem a kuszobom kaparták, azaz ahhoz képest hogy csunyák még szabályosan kihivas is lettek hogy egyaltalán en kellek e nekik.

Akivel osszejottem meg kiderült hogy meretei is vannak és az agyban profi. Utana pont szerettem is ezt benne hogy kivulrol a csunyasaga miatt legalabb kevesebb az eselye hogy megcsal mert alapbol mellettem rá se néztek, sőt kivulrol az jott le mindenkinek hogy ilyen nő hogyhogy szóba áll egy ilyennel.

Es mindettől fuggetlenul is megcsalt kidobott. ki hitte volna..

A masik nyomi meg céget is csinálta (amit elsore szintén ki sem lehetett nézni belőle, de irto rafkos okos), ő meg csak a szexre ment igy vele nem lett semmi. Azaz meg aem tisztelt engem azzal hogy nem csak a p.ncim kelljen.


Mindezek után 10/10 es pasi lett a barátom aki meg megkaphatna bárkit, plusz gazdag is, lassan eljegyzés..


Érthetetlen.


Szoval a kulso ellenere én adtam mondjuk esélyt és kihívasok is lettek es hatalmas szex is volt egy csúnyával.

2021. máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*céget is csinált
2021. máj. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
*ágyban profi
2021. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha vonzódsz hozzá, nem számít, hogy nem 10/10, de csak azért ne kezdj kapcsolatba, mert nincs más. Ha pedig vonzódás megvan, próbáld ki milyen az ágyban, ha nem működik még mindig lehet nemet mondani, de mi van ha fantasztikus lesz?
2021. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Már az ismerkedési szakaszban sem gerjedsz rá. Ebből baj lesz. Kipattinthatja magát, persze, de erre ne nagyon számíts. Harmincas ismerőseim közül, akik be voltak hízva, 1 ember volt, aki elkezdett komolyan edzeni, rendbeszedett étrend mellett. A többiek belebuktak.


Én is közel vagyok a 40-hez és olyan társat választottam, aki kívül-belül jó nekem úgy, ahogy van.


Egy kor felett butaság arra építeni, hogy te majd jól megváltoztatod a másikat.


Summa summarum: Ha már az ismerkedési szakaszban sem jön be az illető, ebből boldog, kiegyensúlyozott kapcsolat nem lesz. Megalkudni meg nem éri meg.

2021. máj. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején ez van, így hagyd békén. Mindenki talál magának mást.
2021. máj. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!