Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 év felett egy nő szüleiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 év felett egy nő szüleivel lakik az ugyanolyan hátrány mintha egy férfi lakna ennyi idősen a szüleivel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 18:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
62%
Le leszek pontozva, érzem, de szerintem igen. És ezt nőként mondom. A férfiak ugyanúgy elvárják az önállóságot a nő részéről, és oda-vissza.
2021. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
50%
Nem
2021. máj. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
49%

Nem.


A férfi ez esetben mamahoteles, lúzer, csicska, senki, életképtelen,...

A nő viszont apuci pici hercegnője, aki még keresi az igazi szerelmet, a herceget a fehér BMW-ben, és addig epekedve vár a családi fészekben.

2021. máj. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
78%

Nagynéném nagypapámmal lakott, egyedül halt meg, soha nem lett férje, senkije. Egyik barátnőm a szüleivel él, 40 éves lesz, soha nem volt senkije.

De biztosan le leszek pontozva, hazugozva.

2021. máj. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3. Ez a gondolkodás a férfiak hihetetlen magas igénytelenségét mutatja..
2021. máj. 3. 18:40
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Rakás ilyen női ismerősöm volt és majd mindegyiket kirángatta onnan egy elvált vagy hasonló pasi. Ellenben a férfi ismerőseim java még most is otthon él, akik eddig is ott éltek és nincs azóta sem párjuk. Szinte teljesen más elbírálás alá esnek a nők., ha bejönnek az adott pasinak. Ellenben pasi esetén, hiába jön be a nőnek, a nő azonnal elkezd kalkulálni, hogy na én is 2. leszek az anyja mögött, nem családcentrikus, gyereket úghysem akar csak pótanyát, nem önellátó, biztos csóró is.
2021. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
7%

Én azért elvárom egy férfitól, ismétlem FÉRFITÓL hogy legyen önálló lakása, lehetőleg hitelmentes, kétszobás, erkéllyel, ez a minimum.Egy középkategóriás autó, havi 4-500 ezer fizu.

Ebből következik hogy egyetemet végzett, magas érzelmi és értelmi intelligenciája legyen.

Ha kertes háza van és vállalkozó, az már plussz pont.

Én így keresgélek.

Ez sok nőnél minimum, még szerintem én sokat nem is írtam.

28L

2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Egyik barátnőm a szüleivel él, 40 éves lesz, soha nem volt senkije.


Nekem is vannak ilyen macskás női ismerőseim, pedig volt vagy 30 udrarlója már a 42 éves átlagos nőnek, de egysem volt jó neki, mert nem az álompasi volt (de nem is rondák), amit gyerekként megálmodott. Ellenben egy 42 éves átlagos pasinak jó ha volt 3 nő az életében, és lehet mind ronda volt. Van szintén 41 éves ismerős nő, 39 éves koráig mindenkit elutasított, aztán egy Nyregyházi maffiózó multimilliomos csak elvette feleségül..

2021. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
58%

7.-nek.


"Én azért elvárom egy férfitól, ismétlem FÉRFITÓL hogy legyen önálló lakása, lehetőleg hitelmentes, kétszobás, erkéllyel, ez a minimum.Egy középkategóriás autó, havi 4-500 ezer fizu."


"Ha kertes háza van és vállalkozó, az már plussz pont."


Kapásból ismerek 3 ilyet. Mindegyik 40 alatti, törvényes utat járó ember.


De..."Ebből következik hogy egyetemet végzett, magas érzelmi és értelmi intelligenciája legyen." ...nem így van. Szakmunkásból lett vállalkozó mind a 3. Egyiknek van érettségije meg mellé technikum.

2021. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
92%

FÉRFITÓL hogy legyen önálló lakása, lehetőleg hitelmentes, kétszobás, erkéllyel, ez a minimum.Egy középkategóriás autó, havi 4-500 ezer fizu.



Szia Trolli. Na figyu, 260 nettót keresek egyetemmel (középiskolai szakoktató), van lakásom, 16 milliós, de fele még hitel. 35 vagyok. 10 éves autóm van. És ez az átlag pasi. Szóval elvárhatsz te mindent, de a pasik 90%-a nem fog megfelelni neked. Annak a 10%-nak meg lehet, hogy te nem.

2021. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!