Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha 30 év felett egy nő szüleiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 30 év felett egy nő szüleivel lakik az ugyanolyan hátrány mintha egy férfi lakna ennyi idősen a szüleivel?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 18:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

A férfiak kevésbé anyagiasak a társkeresés területén mint a nők, lehet tagadni, de ez köztudott tény.

Egy nő esetében egyáltalán nem számít hátránynak (legtöbbször), míg egy férfinél kizáró ok a másik nemnél (legtöbbször)

2021. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
36%
Nőknél szerintem nem hátrány, férfiaknál igen. Engem ismerkedésnél totál nem zavar ha a lány otthon lakik! Én úgy vagyok vele hogy nem ezen múlik egy kapcsolat. Ha megismernék egy ilyen lányt akkor inkább az lenne a döntő hogy össze illünk e, és tudunk e kapcsolatot kialakítani. Ha igen akkor költözzön ő hozzám. 40f
2021. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
84%

nem a saját 28 nm-es minigarzonját siratja hónapokon keresztül.


Úgy mondod, mintha egy minigazon is nem 20 milliónál kezdődne Pesten...

2021. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
55%
Egy biztos, a legtöbb pasi a punciért bepucsít. De a nők már nem ilyenek. Voltak én már kapcsolatban 2 szer is lakásos nővel, mikor még nekem nem volt. Első alkalommal ha nem úgy ugrottam, melóztam ahogy ők akarták, akkor azonnal fejemhez vágták, hogy övék a lakás, fel is út-le is út. Soha többé nöhőz, max közösen, de az sem az igazi, mert renmdkívül gyakori a válás és majd adjátok el, felezni, megy a herce-hurca. Inkább legyen egy 2 szobás lakásom, ahová a nő költözhet , soha nem vágnám fejéhez, hogy takarodjon, amíg nincs óriási nagy balhé, vagy nem csalt meg. Max annyit, hogy mars át a másik szobába lehiggadni.
2021. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
16%
Mi a baj a 7es valaszoloval? Teljesen alap dolgokat vár el. Havi 4-500ezer szerintem ma az atlag. En megkeresem Nőként... nem még egy ferfi....
2021. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
59%
7-es csak egy incel :)
2021. máj. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
41%

7-es leírt őszintén mindent, amit a többség elvár egy pasitól, társkereső oldalakon.

Sajnos van egy itteni réteg,aki még annyira sem őszinte önmagához, hogy egy anonym oldalon ezt elismerje, nőként.

2021. máj. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
59%
A hetes amit leírt az nem életszerű ,csak azért mert nincs sok köze a valósághoz,rengeteg ember nem ehhez hasonló életkörülmények között él,és igazából szerintem nem ez határozza meg azt hogy számomra vonzó valaki vagy sem,legalább is nekem nem és szerintem a többség is így gondolja. Most egy olyan nővel ismerkedem aki a szüleinél lakik de ez igazából nem érdekel,tudom azt hogy saját házat szeretne és van félretett pénze úgy ahogyan nekem is.
2021. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%

Nem gondolnám - legalábbis számomra sokadlagos szempont, ha egyébként tetszik az illető és intellektuálisan is egy hullámhosszon vagyunk. Ha valaki józan ésszel belegondol, egy átlag fizetésből időigényes még egy lakás beugróját is előteremteni, nemhogy hitelmentes ingatlant birtokolni. A másik verzió, hogy valaki albérletben lakik, de az nem egy fix pont, ráadásul sokan azt a pénzt költik el rá, amiből saját ingatlanra spórolhatnának.


Visszakanyarodva az eredeti témához, fordítva határozottan hátrány. Bár még van 2 évem a harmincig, volt olyan, aki emiatt utasított vissza. Szerintem bele se gondolt, hogy mostanra karnyújtásnyira lesz a dolog.

2021. máj. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Őszintén, társkeresési szempontból mindegy, hogy az anyukáját ápolja, és azért lakik otthon. Ott még pluszban függ is valakitől.
2021. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!